خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » شاکی مجری سرشناس: او یک محکوم کیفری است و نمی تواند به تلویزیون بازگردد

شاکی مجری سرشناس: او یک محکوم کیفری است و نمی تواند به تلویزیون بازگردد

شاکی مجری سرشناس تلویزیون، در پی اعلام نظر این مجری سابق مبنی بر امکان بازگشتش به تلویزیون که در گفت وگو با ایسنا مطرح شده، با اعلام جریان های مطرح در ارتباط با شکایتش، می گوید آماده است در صورت تداوم آنچه که انکار واقعیت و تهمت و افترا می داند، کلیه آرای قضایی پرونده را منتشر کند.

پس از انتشار گفت وگویی از مجری سرشناس تلویزیون که طی آن نامبرده گفته بود «خدا را شکر می کنم که مردم هیچکدام از امواج مسموم خبرسازی علیه من را باور نکردند… و اگر مردم بخواهند باز خواهد گشت»، شاکی پرونده های قضایی این مجری،  تأکید کرد که براساس قانون و به جهت اینکه فعالیت در ارگان های دولتی نیازمند عدم وجود سابقه ی کیفری است، امکان فعالیت مجدد برای این مجری در تلویزیون وجود نخواهد داشت.

 

 

وی که در پاسخ به اظهارات این مجری متنی را در اختیار ایسنا قرار داده است، با اشاره به سابقه ی دادرسی پرونده های مطرح شده و نتایج آن ها یادآور شده است: رأی شعبه ی 78 دادگاه کیفری علیه این مجری در دیوان عالی کشور تایید شد و قرار بود، اجرا از سوی شعبه ی 3 دادسرای ارشاد اجرا شود اما به دلیل برخی تغییرات مثبت در زندگی شخصی ام و تحقق اهداف اولیه، به جهت احقاق و اثبات حق از اجرای حکم خودداری کردم.

در این پرونده بیش از 7 میلیون تومان هزینه کردم اما در نهایت به دلایلی که اعلام شد بدون دریافت حتی یک ریال از اجرای حکم منصرف شدم اما براساس قانون رضایتم از اجرای حکم به معنی نادیده گرفتن اصل پرونده و سابقه ی محکومیت کیفری این مجری نیست.

 

وی با تأکید بر اینکه اثبات حقانیتم در برابر خانواده و کسانی که در جریان این قضیه بودند برای من کافی است، نوشته است:  هدفم از پیگیری این پرونده هیچگاه قصد تخریب و آبروریزی برای کسی نبوده است و از ابتدا هم حتی به رسانه ای شدن این موضوع فکر نمی کردم تا اینکه رفت و آمد این مجری و بنده در دادگاه ها در نهایت موضوع را به رسانه های زرد کشاند که بنده نیز برای پرهیز از حاشیه روی و ناحق گویی مجبور به اظهارنظر دراین باره شدم.

 

او در ادامه با اشاره به نامه ی خداحافظی مجری سابق که پیش از این منتشر شده، آورده است: نامبرده در نامه ای بسیار جالب و پر از سوال، همه موارد مطروحه را تهمت خوانده و خود را مبرا از هر خطایی دانسته و حتی حکم دادگاه را نیز انکار کرده که واقعیت نداشته است.

جالب تر از آن مصاحبه ی اخیر ایشان است که مردم را به باور نکردن وقایع متهم کرده است. آیا واقعا ملت ما حرف های این مرجع قضایی را باور نکردند؟ اگر قصد خداحافظی داشت پیش از آنکه جانشینی برایش تعیین شود باید خداحافظی می کرد. این نکته را نیز نباید فراموش کرد که یکی از شرایط فعالیت در ارگان های دولتی از جمله صداوسیما نداشتن محکومیت کیفری است. سوال این است که ایشان با وجود داشتن سابقه ی کیفری و به عنوان یک فرد محکوم چگونه می خواهد به صداوسیما بازگردد؟

 

وی در پایان این متن، یادآور شده است که آمادگی کامل برای انتشار آرای قضایی مرتبط با این پرونده را دارد، اگر وی بخواهد هم چنان این ماجرا و آرای قضایی را کتمان کند و اتفاقات وقوع یافته را کذب بخواند. وی تاکید دارد که اگر هم تاکنون این کار را نکرده، فقط به خاطر حفظ حریم خصوصی فرد و باورهای شخصی است که داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. ادم توی این زمونه دیگه به هیشکی نمیتونه اعتماد کنه

  2. وای چه متن طولانیه!

  3. مردک خیلیییییییییییییییییییی پروه به خدااااااااااااا….اییییییییییییییییییییشششششششش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *