خانه » سرگرمی » طالع بینی روز یکشنبه 6 مرداد 1392

طالع بینی روز یکشنبه 6 مرداد 1392

فروردین:

پا پس نکشید. بگذارید اطرافیانتان بدانند که می توانید از پس هرکاری برآیید. اگر یک پروژه ی جدید به شما پیشنهاد شد، آنرا قبول کنید و تا آخر پیش بروید.

 

اردیبهشت:

امروز روابطتان را در مرکز توجه قرار دهید. امروز باید به کارهای اجتماعی روی بیاورید و سعی کنید شاد باشید. با یک دوست قدیمی تماس برقرار کنید و سعی کنید بیشتر او را بشناسید.

 

خرداد:

باید لحظه به لحظه ی امروزتان را پر کنید. فراموش نکنید که خانواده اولویت اصلی زندگیتان است و نمی توانید فقط هرکاری که دلتان می خواهد انجام دهید. باید مسئولیت هایتان را به انجام برسانید.

 

تیر:

امروز بیرون بروید و کمی اجتماعی باشید. دعوت نامه هایی که برای مهمانی ها و دورهمی ها گرفته اید را که فراموش نکرده اید؟! حتما به یکی دوتا از آنها بروید و کمی بیشتر اجتماعی باشید. بعد متوجه خواهید شد که بودن با دیگران را دوست دارید. اگر هم کاملا از اجتماعی بودن متنفرید، به تنهایی به سینما بروید.

 

مرداد:

امروز روابط جدید کمی شما را هیجان زده می کنند. کسی در زندگیتان وجود دارد که زمانی عاشقتان بود، ولی اکنون به یک دوست خوب تبدیل شده است. به کسی که زمانی عاشقش بودید نزدیک شوید. با او صادق باشید و اعتماد بنفس داشته باشید.

 

شهریور:

امروز روز خوبی است که به حال یکی از نزدیکانتان غبطه بخورید! طوری که برایتان انگیزه ای شود و به خودتان آیید و با استعدادتان کاری برای خودتان انجام دهید. خواهید دید که اگر تلاشتان را به کار گیرید، به زودی این دیگران هستند که به شما رشک می برند.

 

مهر:

به دیگران به خوبی گوش دهید تا درمورد قصد و قرضشان دچار سوء تفاهم نشوید. قصد دیگران معمولا آزردن شما نیست، ولی ممکن است با حرفهایشان شما را به اشتباه بیندازند. قبل از تصمیم گیری همه ی جوانب را بسنجید. پول قرض ندهید و حتما کمی برای خود سرمایه گذاری کنید.

 

آبان:

امروز قادر خواهید بود که بخوبی همکاری کنید. ازآنجایی که امروز از شما خواسته می شود که با یک گروه همکاری کنید، این ویژگی خیلی خوبی برایتان محسوب می شود. می توانید حتی رهبر گروه شوید.

 

آذر:

امروز چیزهایی که به شما داده می شود را بپذیرید، و  سعی کنید از شرایطی که احتمالا کمی ناراحت کننده است، بهترین استفاده را ببرید. شما نمی توانید جلوی شرایطی که به جریان در آمده است را بگیرید. انعطاف پذیر باشید و با شرایط شما هم تغییر کنید.

 

دی:

امروز برایتان روز خسته کننده ای است. همان ماموریت ها و کارهای قدیمی دوباره به شما محول می شود و همکارانتان هم بی میل و کسل هستند. برای خودتان یک چیز هیجان انگیز پیدا کنید. سر کار به رادیو گوش دهید، بلند شوید و خودتان را کش بیاورید. هر جور شده نگذارید که خستگی و کسالت شما را شکست دهد.

 

بهمن:

همین امروز اضافه حقوق گرفتید! ولی فقط تا وقتی هیجان زده اید که چک حقوق را دریافت کنید. چیزی که فکر میکردید خیلی زیاد باشد، فقط مقدار کمی اضافه حقوق است! خب ناراحت نباشید. با این پول می توانید لااقل یکی از دوستانتان را به ناهار دعوت کنید.

 

اسفند:

زندگی خانوادگی خودتان را دارید و می خواهید در شغلتان پیشرفت کنید. این خیلی خوب است، به شرطی که زندگیتان را در تعادل حفظ کنید. امروز به دیگران فکر کنید و کارهایی که می توانید برای کمک به پیشرفتشان انجام دهید. سعی کنید امروز عصر خیلی ولخرجی نکنید.

منبع: اختصاصی مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. یعنی کی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. والا ما که خیلی دوست داریم با دوستامون بریم بیرون سینما ولی کیه که بزاره!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *