خانه » سرگرمی » طالع بینی روز سه شنبه 8 مرداد 1392

طالع بینی روز سه شنبه 8 مرداد 1392

فروردین:

افرادی در نزدیکی شما وجود دارند و شما نیاز دارید که آنها را بهتر بشناسید. احساساتتان پایدار هستند و روزی می رسد که عشق واقعیتان را پیدا خواهید کرد. اگر هم به یک رابطه متعهد هستید، سعی کنید خیلی جروبحث نکنید. اگر نجیب باشید، زندگی خوبی خواهید داشت.

اردیبهشت:

شما شخصیت فوق العاده ای دارید، اما در نیمه راه روابطتان، عملکردتان مایوس کننده است. اگر می خواهید که رنگ و روی واقعی خودتان را به معشوقه تان نشان دهید، مطمئن شوید که او با شما ثابت قدم است. سعی کنید کله شق و مصر نباشید، وگرنه دوباره تنها خواهید شد.

خرداد:

امروز باید متوجه اطرافیانتان باشید. با معشوقه تان با صداقت سخن بگویید، به دوستانتان نزدیک شوید، و با همکارانتان در مورد فرصت های جدید صحبت کنید. امشب یک نوشیدنی جدید امتحان کنید و از زندگیتان لذت ببرید.

تیر:

امروز برای خودتان زمان بگذارید. قدم بزنید، تمیزکاری کنید، و تنها باشید تا کارهایتان را تمام کنید. در طول هفته بیش از حد کار می کنید، و باید که به خانواده و رابطه تان رسیدگی کنید. امروز فقط کمی با خودتان مهربان باشید. ورزش کنید و مراقب عادات غذاییتان باشید

مرداد:

امروز به سرعت شرایط جدیدی برایتان پیش خواهد آمد. باید تمام وظایف و کارهایی که به شما محول می شود را تمام کنید و با خیال راحت شب به خانه بروید. امروز اگر کمی استراحت نکنید و تند پیش بروید سلامتیتان به خطر خواهد افتاد.

شهریور:

با همکارانتان در اداره ارتباط برقرار کنید. روابطتان را در شرایط خوبی نگه دارید و باصداقت باشید. ویتامین سی بخورید و مراقب باشید سرماخوردگی تابستانی نگیرید.

مهر:

اگر فریبندگی خود را حفظ کنید، امروز فرد خاصی را ملاقات خواهید کرد. زمانی را صرف این کنید که با یک نفر از جنس مخالف ملاقات کوتاهی داشته باشید. این ملاقات شاید در اداره باشد! این رابطه می تواند رابطه ی خوبی باشد و حتی ممکن است به یک رابطه ی دائمی تبدیل شود. امشب یک فیلم ساده ببینید.

آبان:

امروز تغییر کنید و با شرایط جدید زندگی را شروع کنید. محیطتان به شرایط جدیدی نیاز دارد و هرکاری که بکنید کمک خواهد کرد که احساس اعتماد بنفس بیشتری پیدا کنید. برای آنهایی که در تمییزکاری و رنگ کاری کمکتان می کنند پیتزا بخرید. بخندید و برای کارهایی که می کنید خوشحال باشید.

آذر:

امروز شما نقش مشاور و پنددهنده خواهید داشت. ازآنجایی که قبلا آنجا بوده اید می دانید که چه بگویید. امروز مراقب سلامتیتان باشید و غذاهای سالم بخورید. می دانید که مهمانی ها و جشنها خیلی سرگرم کننده هستند، ولی باید مراقب شکمتان باشید.

دی:

رابطه ی رمانتیک تابستانی در پیش دارید. با کسی که می خواهد با شما باشد گشاده رو و صادق باشید. اگر هم در رابطه هستید، خواهید دید که شرایط بسیار داغ تر و بهتر می شود. قرار است اتفاقات خوب به شما رو کنند. شاد و سخاوتمند باشید.

بهمن:

امروز هر بار می توانید دنیای کسی را تغییر دهید. ایده های عالی و شخصیت کاریزماتیک شما، به بقیه شخصیت واقعیتان را می شناساند. امروز ساعتی را به دوچرخه سواری بروید. این دوچرخه سواری می تواند فرصت های جدیدی برایتان فراهم کند.

اسفند:

به لیست هدفهای سالتان سری بزنید و آنهایی را که به اتمام رسانده اید از آن حذف کنید. اگر برنامه ریزی داشته باشید، به هر چه که بخواهید می رسید. اهدافی را در نظر بگیرید که می دانید برایتان ارزشمندترند. به درونتان بنگرید تا خودتان را بهتر بشناسید. متمرکز باشید.

گردآوری و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *