خانه » اخبار روز » آیت الله هاشمی رفسنجانی: نظام ما دستوری نیست

آیت الله هاشمی رفسنجانی: نظام ما دستوری نیست

آیت الله هاشمی رفسنجانی در دیدار سرمربی تیم استقلال و جمعی از پیشکسوتان و دست اندرکاران حوزه ورزش سخن می گفت، قهرمانی ها اخیر تیم های ملی فوتبال و والیبال را به ملت ایران و جامعه ورزشی کشور تبریک گفت.

وی از ورزش به عنوان پدیده ای یاد کرد که در دنیای معاصر، بین تمام اقشار مردم جایگاه ویژه ای پیدا کرده و تصریح کرد: ورزش راه مناسبی است که مردم به ویژه قشر جوان می توانند در پناه آن به رشد و کمال مطلوب دست یابند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه همه ما مسئول حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی هستیم، گفت: نباید با لجاجت بر روی افکار افراطی که نه تنها ضروری نبوده بلکه اصالتی هم ندارند، پافشاری کرده و جوانان را در تنگنا قرار داد و تصویر غلطی از اسلام ارائه دهیم.

هاشمی رفسنجانی با اشاره به روند پیروزی انقلاب و تأسیس نظام جمهوری اسلامی که در تاریخ بی سابقه است، افزود: مردم با حضور و انتخاب خود در 24 خرداد نشان دادند که نظام ما یک نظام دستوری نبوده و در پی تغییر در روند اجرایی کشور هستند.

وی در پایان تأکید کرد: امروز نمی توانیم این خواست مردم را نادیده بگیریم و حراست از این حرکت مردمی وظیفه همه متفکران، صاحب  نظران و افرادی است که با بدنه جامعه و جوانان سروکار دارند.

در این دیدار که اعضای هیئت امنای مسجد همت شمیران نیز حضور داشتند، دکتر ملکی، مهندس سعید فائقی، امیر قلعه نوعی و محمد جمعه ای مشاور تیم پرسپولیس و تنی چند از حاضران به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مسائل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی پرداختند.

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *