خانه » اخبار روز » عروس جوان تله سارق تاکسی

عروس جوان تله سارق تاکسی

رییس کلانتری 107 فلسطین از دستگیری سارقی خبر داد که به شیوه تعارف آبیموه های مسموم، از راننده تاکسی سرقت کرده بود.

 سرگرد ارسلان قاسم زاده در تشریح خبر دستگیری سارق اموال راننده تاکسی، گفت: در ساعت 23، بیست و نهم تیرماه امسال فردی به نام «سیروس» به ماموران گشت کلانتری 107 فلسطین مراجعه و عنوان کرد که در ترمینال در حال مسافرکشی بوده که توسط مردی جوان مورد سرقت قرار گرفته است.

وی افزود: مالباخته در اظهارات خود عنوان داشت: مرد جوانی را به عنوان مسافر، سوار خودرو کردم، این مرد آبمیوه تعارف و دقایقی بعد از نوشیدن آن بیهوش شدم و زمانی که به هوش آمدم، متوجه سرقت تلفن همراه و مبلغ پنج میلیون و 800 هزار تومان شدم.

رییس کلانتری 107 فلسطین با بیان اینکه پس از بررسی اظهارات مالباخته و اطمینان از صحبت های او، پرونده ای در رابطه با سرقت با استفاده از مواد بیهوش کننده تشکیل شد، گفت: رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار داشت تا این که ماموران دریافتند که گوشی تلفن همراه مالباخته روشن است و با کمک عروس شاکی، هویت سارق که «صادق» نام داشت، شناسایی شد.

قاسم زاده با بیان اینکه سارق در تماس های تلفنی خود با زن جوان ارتباط برقرار کرده و در قراری صوری منتظر این زن بود، گفت: سرانجام در حالی که سارق فکر می کرد زن جوان در سر قرار حاضر شده، در اقدام غافلگیرانه دستگیر شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.