خانه » سرگرمی » طالع بینی روز چهارشنبه 9 مرداد 1392

طالع بینی روز چهارشنبه 9 مرداد 1392

فروردین:

اگر به احساسات دیگران حساس هستید، ممکن است امروز ببینید که می توانید پندهای خوبی بدهید و از دردسر اجتناب کنید. اگر در ذهنتان کمی تنش دارید که به شدت آزارتان می دهد، با یک فرد قابل اعتماد آنرا در میان بگذارید. یاد بگیرید که به بدنتان گوش دهید.

 

اردیبهشت:

افراد موجود در زندگیتان به کمک ها و نصایحتانم نیازمندند. به سختی کار کنید تاذهنتان از افکار آزار دهنده آزاد شود. تمایل به بخشنده بودن ندارید! ولی اگر دیگران را ببخشید احساس سبکی بیشتری در روحتان خواهید کرد. برای کسی، مثلا یکی از افراد خانواده تان کار خوبی انجام دهید. آن فرد برای اینکار بسیار شما را دوست خواهد داشت.

 

خرداد:

ممکن است بخواهید که با هر کسی که دوروبرتان است جرو بحث کنید. تمسخر و جریحه دار کردن دیگران باعث می شود که اطرافیانتان از شما واهمه پیدا کنند. ممکن است حتی شما را ترک کنند که این شما را بسیار غمگین ترخواهد کرد. کاری برای خودتان انجام دهید تا ذهتان کمی آزاد شود. می توانید خانه را تمیز کنید.

 

تیر:

سرگرمی ها و علایق جدید می تواند کمک کند که از مشغولیات ذهنی رها شوید. روحیه تان مظطرب است و تقریبا بنظر می رسد که اعصابتان متشنج است. مراقب باشید که این بیماری روحی را به کسی منتقل نکنید. به تفکر و مدیتیشن بپردازید و به موسیقی گوش کنید یا اینکه با سگتان دوری بزنید.

 

مرداد:

امروز بسیار تحت فشارید. باید همه کارها را تمام کنید تا برنامه هایتان سرجایشان بمانند. از مسایل و شرایطتان دوری کنید و دوباره اولویت هایتان را دوباره یررسی کنید. هروقت توانستید استراحت کنید، اما برای امتحاناتتان به سختی درس بخوانید.

 

شهریور:

امروز فرصت هاس زندگی را بدست آورید. افق هایتان را گسترش دهید و کمی بیشتر مطالعه کنید. به اخبار گوش کنید، تحلیل کنید و با ماشین به جاده بزنید. دوستانتان را هم با خود ببرید و کاری متفاوت انجام دهید. امروز تجربه ی بسیار خوبی خواهید داشت. پذیرای آن تجارب باشید.

 

مهر:

امروز کمی سلامتیتان با مشکل روبرو می شود. آنقدر سخت کار کرده اید که درست به تغذیه تان نمی رسید و نمی توانید شب ها خوب بخوابید. دارید اضافه وزن پیدا می کنید، سردرد دارید و معده تان مدام درد می گیرد. شاید بهتر است سری به دکتر بزنید.

 

آبان:

امروز روابط شخصیتان کمی در معرض خطر قرار می گیرند. معشوقه تان به محبت بیشتری نیاز دارد و به دنبال توجه شماست. امشب او را بیرون ببرید. یک شام دلچسب با هم بخورید و در خانه هم یک فیلم ببینید. بیشتر رمانتیک باشید و انقدر در لاک خودتان نباشید. اگر توانستید گل بخرید، و حتی بهتر است یک کتاب خوب برایش بخرید.

 

آذر:

انقدر برای به کرسی نشاندن حرفتان داد نزنید. صدای بلند در مورد هیچ کس خیلی تاثیر گذار نیست. حقایق را بگویید و با صداقت باشید. بگذارید افراد خانواده و همکارانتان کار خودشان را بکنند. سعی نکنید به وسط کارشان بپرید و خیلی کمک نکنید! معشوقه تان سنجاق گیر شخصیتان نیست!انقدر ایراد گیر نباشید و او را انتقاد نکنید.

 

دی:

امروز ممکن است وارد یک رابطه ی خیلی هیجان انگیز شوید. این مساله می تواند همه ی جنبه های زندگیتان را تغییر دهد. همه چیز در مورد این رابطه هیجان انگیز و جالب خواهد بود. راحت باشید و گوش بدهید!

 

بهمن:

ممکن است نیاز به این پیدا کنید که کاری را انجام دهید که مدتهاست آنرا به تعویق انداخته اید. وقتی شرایط جدید به سراغتان می آیند از فرصت استفاده کنید. از روحیه ی ماجراجویی جدیدتان لذت ببرید و دل به جاده بزنید.

 

اسفند:

امروز اتفاقات خوبی انتظارتان را می کشند. یک رابطه ی عالی، دوستان خیلی خوب، و یک شغل خارق العاده همه و همه مخصوص امروز هستند! بنظر می رسد که به همه ی آنها برسید. وقتی را صرف این کنید که از کسانی که کمکتان کرده اند و بویژه رییستان تشکر کنید. با قدرشناس بودن احساس خوبتان را حفظ کنید.

گردآوری و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. ماشین؟؟؟؟ تو ماشین جور کن من باهاش ب جاده میزنم.

  2. تیییییییییییییییر

    ای باباااااااااااااا چه گیری دادی با سگم بازی کنم!!!!!!!! هر روز هر روز میگه با سگت بازی کن! اقا من سگ ندارم. امروزم که روانپریشم کردی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *