خانه » سرگرمی » طالع بینی روز جمعه 11 مرداد 1392

طالع بینی روز جمعه 11 مرداد 1392

فروردین:

برای آنچه که می خواهید به سختی کار کنید. دنبال شانس نباشید که به طرفتان بیاید! پول و شانستان را روی سهام مشابه و مناسب سرمایه گذاری کنید. یک شغل جدید آغاز کنید، یک درآمد دوم برای خودتان دست و پا کنید و به دنبال ایده های جدید باشید.

 

اردیبهشت:

برای تمام موفقیت هایتان احساس افتخار می کنید. امروز کار عالی انجام دادید و همه آنرا متوجه شدند. اگر به سخت کوشی ادامه دهید و تمام تلاشتان را بکنید، نتایج خیلی خوبی خواهید دید. از مردم مراقبت کنید. شما فوق العاده اید.

 

خرداد:

تابستان به سرعت در حال سپری شدن است و هیچ چیز ثابت نیست. امروز باید از آنچه در زندگیتان رخ می دهد لذت ببرید. برای خودتان شربت آبلیمو درست کنید و روی یک صندلی راحتی استراحت کنید. گرما را بو احساس کنید و برای آمدن باران به آسمان نگاه کنید.

 

تیر:

نزدیک آنهایی که دوستتان دارند بمانید. اگر به یک رابطه متعهد هستید، بدانید که معشوقه تان عاشق شماست و باید کار خوبی انجام دهید و به او احساس خوبی منتقل کنید. اگر هم بدنبال ایجاد یک رابطه هستید، از کار کردن با همکاران لذت ببرید و برای درگیری های رمانتیک در میان دوستانتان بگردید.

 

مرداد:

هوا خیلی گرم است و اگر بیرون کار می کنید خیلی عرق می کنید. ممکن است یک رگبار بیاید. ممکن است این رگبار برای شما و خانواده تان باشد، شاید هم فقط یک مساله جوی است. ممکن است احساس کنید هوا کمی ابری است و اوضاع خوبی نیست. بدنبال “خنک شدن هوا” باشید!

 

شهریور:

اگر اوقات سختی را می گذرانید و امروز درباره ی مسایل مختلف با معشوقه تان جروبحث می کنید، ممکن است مسایل ناامیدکننده و قدیمی دوباره یادآوری شوند. جملات زننده و ناراحت کننده را به زبان نیاورید که نتیجه ی خوبی ندارند. ممکن است به این نتیجه برسید که این چیزی نیست که شما می خواهید و از بحث اجتناب کنید. با این حال، باید روزی درآینده این مسایل را با هم حل کنید.

 

مهر:

قرار است یک تغییر بزرگ و خیلی خوب در زندگیتان پیش بیاید. این تغییر ممکن است یک شغل جدید و یا یک ثروت بادآورده باشد. حتی ممکن است یک عشق جدید و یا تعهد عمیق تر به معشوقه تان باشد. مشخص کردن آن سخت است، ولی هرچه که هست بسیار خارق العاده خواهد بود.

 

آبان:

شاید بگویید که به اندازه ی کافی کارهایتان را به اتمام رسانده اید، ولی درواقع باید به پیشرفت روی ماموریتی که رییس به شما داده است ادامه دهید. اگر می خواهید که کارتان را به موقع تمام کنید، باید صبح زود از خانه بیرون بزنید.

 

آذر:

امروز شاید یک چیز عالی خلق کنید. ممکن است یک تعهد و یا اختراع چیزی بطور فیزیکی باشد. به حس ششمتان گوش فرا دهید و امروز به استقبال تغییر بروید.

 

دی:

امروز روز ایده آلی برای پول در آوردن از راه سرمایه گذاری است. می توانید برای سرمایه گذاری از کسی کمک بخواهید و یا اینکه روی ماموریت هایتان کار کنید که برایتان پاداش به همراه خواهد داشت. سلامتیتان خیلی خوب است. فقط به پیشرفت ادامه دهید.

 

بهمن:

امروز در زندگیتان ثبات بوجود خواهد آمد. در شغلتان پیشرفت زیادی کرده اید والان می تواند زمان خوبی باشد برای اینکه به دنبال ماموریت های متفاوتی باشید. از ناظرتان بخواهید که ماموریت جدیدی به شما بدهد.

 

اسفند:

به اطراف بنگرید و به آنهایی که همگامتان هستند توجه کنید. امروز ممکن است کمی احساس خطر کنید. به همه چیز توجه کنید و به همه چیز گوش بدهید، به احساسات ذهنی و شاید حس ششمتان توجه کنید. خیلی مراقب خودتان باشید.

گردآوری و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *