خانه » اخبار روز » دستگیری محارب فراری پس از 2 سال +عکس

دستگیری محارب فراری پس از 2 سال +عکس

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری مفسد فی الارض و محاربی خبر داد که دو سال متواری بود.

سرهنگ علیرضا محرابی با اعلام خبر دستگیری محارب متواری، گفت: پس از دو سال در پی اجرای دستور بازپرس دادسرای شهیدمقدس (اوین) مبنی بر دستگیری شرور معروف و مفسد فی الارض و محارب که از افراد شرور معروف منطقه خانی آبادنو بود، مراتب به صورت کاملا محرمانه در دستور کار عملیاتی این مرکز قرار گرفت.

وی با بیان اینکه «ایرج» به مدت دو سال با سوابقی از جمله شرارت، تهدید یکی از قضات قوه قضاییه، تخریب، جعل و کلاهبرداری تحت تعقیب ماموران قرار داشت، گفت: ماموران متهم را در ساعت هفت نهم مردادماه در حالی که در خیابان مقدس اردبیلی مخفیانه قصد حضور در یک مشاور املاک را داشت، مشاهده کردند.

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه این آدرس به صورت نامحسوس تحت مراقبت های ویژه اطلاعاتی قرار گرفت، گفت: پس از چندین ساعت مراقبت، ماموران دریافتند که متهم که کاملا تغییر چهره داده، قصد سوارشدن به خودروی پراید را دارد که بلافاصله در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

دستگیری محارب فراری پس از 2 سال +عکس

محرابی با بیان اینکه این فرد در هنگام دستگیری با قصد فریب ماموران عنوان کرد که «ایرج» را نمی شناسد، گفت: با دستگیر متهم در بازرسی از خودروی پراید وی، چهار عدد گوشی تلفن همراه و سه عدد سیم کارت که از آنها برای اقدامات مجرمانه خود استفاده می کرد، کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه بررسی های ماموران نشان داده که پنج برادر «ایرج» نیز از اراذل و اوباش منطقه خانی آباد هستند که در سال 90 و در پی اجرای طرح مبارزه با اراذل و اوباش و طرح ارتقای امنیت اجتماعی دستگیر و در محل به رویت اهالی رسیدند، گفت: سه تن از برادران وی در زندان به اتهام محاربه و مفسد فی الارض برای آنان احکام اعدام صادر شد و فعلا در زندان تحمل کیفر می کنند.

به گفته رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، متهم پس از تکمیل پرونده در اختیار مقام قضایی برای صدور حکم قرار می گیرد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.