خانه » اخبار روز » کلاه گیس راز سارقان خودرو را فاش کرد +عکس

کلاه گیس راز سارقان خودرو را فاش کرد +عکس

رییس کلانتری 130 نازی آباد از دستگیری سارقانی خبر داد که با استفاده از کلاه گیس و تغییر چهره، لوازم داخل خودرو را می ربودند.

سرهنگ حسین تمیزی در تشریح خبر انهدام اعضای باند سارقان داخل خودرو در منطقه نازی آباد، گفت: در ساعت 6:30 نهم مردادماه امسال ماموران گشت انتظامی در حین گشت زنی در میدان بهمن یار به سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو مظنون شدند.

وی با بیان اینکه سرنشینان خودرو پس از رویت ماشین گشت انتظامی، متواری شده و این فرار آنان، ظن ماموران پلیس را برانگیخت، گفت: ماموران توانستند پس از تعقیب و گریز کوتاه هر سه سرنشین خودروی پژو به نام های «حسین»، «میلاد» و «هانیه» را دستگیر کنند.

رییس کلانتری 130 نازی آباد با بیان اینکه ماموران در بازرسی از خودروی متوقف شده، آلات و ادوات سرقت و استعمال موادمخدر از نوع شیشه را کشف و ضبط کردند، گفت: در حالی که ماموران کلانتری نسبت به انتقال متهمان به کلانتری مبادرت کرده بودند، «هانیه» از فرصت سوء استفاده کرده و اقدام به فرار کرد که در حین فرار یک عدد گلاه گیس برای تغییر چهره از او به زمین افتاد اما ماموران توانستند این فرد را نیز دستگیر کنند.

کلاه گیس راز سارقان خودرو را فاش کرد +عکس

تمیزی با بیان اینکه متهمان در بازجویی های صورت گرفته به سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کردند، گفت: بررسی ها نشان داد این سارقان برای عدم شناسایی توسط مردم و همچنین دوربین های مداربسته ای که احتمال نصب آنان وجود داشت با استفاده کلاه گیس اقدام به تغییر چهره کرده و سرقت های خود را انجام می دادند.

به گفته وی، متهمان به همراه پرونده متشکله به دادسرای ناحیه 16 بعثت فرستاده شدند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *