خانه » سرگرمی » طالع بینی روز پنجشنبه 17 مرداد 1392

طالع بینی روز پنجشنبه 17 مرداد 1392

فروردین:

احساساتی که در این ماه در سنین کودکی برایتان پیش آمد را به یاد بیاورید. خاطرات می توانند خوب باشند، به شرطی که خاطرات شیرین و عزیز را بیاد بیاورید و آنهایی که تلخ و آزار دهنده اند را به باد فراموشی بسپارید. در مورد کارهایی که در ماه مرداد انجام می دادید بیندیشید و آنها را به فرزندانتان هم یاد بدهید.

 

اردیبهشت:

روزهایی که به خودمان و همدیگر عشق می ورزیدیم، روزهایی استثنایی برایمان بودند. گهگاهی به خاطرات شیرینتان فکر کنید و اگر دوباره به آنها نیاز دارید با یک دوست قدیمی بنشینید و درباره ی آنها صحبت کنید.

 

خرداد:

با هوش بالایتان خلاقیت به خرج بدهید و پول بدست آورید! اگر کاری که الان به آن مشغولید راضیتان نمی کند، بهتر است شانستان را در یک کار و علاقه مندی جدید امتحان کنید. واقعا نیاز دارید که حساب بانکیتان را افزایش دهید.

 

تیر:

اگر اکنون در یک رابطه ی متعهدانه به سر می برید، برای رشد و سرزندگی آن تمام تلاشتان را بکنید. حتما مواقع مورد نیاز مهربان باشید و اصلا نکوهش گر نباشید. مرتب از معشوقه تان نپرسید کجاست! این کار خیلی آزار دهنده است. با صداقت ترباشید!

 

مرداد:

امشب احتمالا معشوقه تان به خانه تان بیاید. بین آنچه که می خواهید و آنچه که واقعیت است تعادل برقرار کنید. اگر با معشوقه قدیمیتان هم صحبت کردید، به یاد داشته باشید که چرا از هم جدا شدید.

 

شهریور:

نمی دانید که روی چه سرمایه گذاری کنید؟ به اشیا قدیمی و آنتیک توجه کنید. اسباب بازی ها، عکس های قدیمی، و اشیا قدیمی را پیدا کنید و به فروش بگذارید. این طور می توانید دسته چکتان را معتبرتر کنید.

 

مهر:

مقداری پول از یک منبع خیلی غیر منتظره امروز وارد حسابتان می شود. این مساله حسابی خوشحالتان می کند. تمام آنرا یکجا خرج نکنید. این ثروت را جاهای مختلف تقسیم کنید.

 

آبان:

مشکلات مربوط به سلامتی امروز خیلی برایتان آزاردهنده خواهد بود. برای داشتن یک بعدازظهر عالی برنامه ریزی کرده اید و دردها و بیماریهای پیش بینی نشده حسابی حالتان را می گیرند! سری به دکتر بزنید تا آرامتان کند. فعالیت های دردآور را کنار بگذارید، امروز دیگر قهرمان نباشید لطفا، به نفع خودتان است!

 

آذر:

می خواهید روی یکی از پیشنهادات دوستتان خیلی سرمایه گذاری کنید. باید به سرمایه گذاری امروزی خودتان هم توجه داشته باشید. درآمد اضافیتان را برداشت و آنرا پس انداز کنید. آینده تان ئخیلی نویدبخش است.

 

دی:

مراقب ثروتتان نیستید و این ممکن است همان شیوه ی دلخواهتان باشد! ولی در زمینه مادی کار اشتباهی است. مراقب باشید و غاقلانه خرج کنید.

 

بهمن:

امروز چه روز خوبی برایتان است! به این فکر کنید که برای ادامه زندگیتان چه می خواهید! رویاها می توانند راهی به سوی اتفاقات حقیقی بگشایند.

 

اسفند:

افراد بسیار وفاداری در اطرافتان هستند. به دنبال آنهایی باشید که پشتتان را دارند و شما هم از آنها مراقبت کنید. نصیحت یکی از افراد مسن تر از خودتان را گوش بدهید. او ازشما داناتر است.

گردآوری و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *