خانه » اخبار روز » عذرخواهی انجمن نابینایان از روحانی

عذرخواهی انجمن نابینایان از روحانی

ما نابینایان که مردمانی نجیب و صبوریم از جنس همه مردم رنج معلولیتمان را به تدبیر دولت امید دوخته ایم.

جمعی از جامعه نابینایان کشور با ارسال ایمیلی به خبر آنلاین از اتفاقی که در جلسه مطبوعاتی رییس جمهور افتاد عذرخواهی کردند.

در این نامه آمده است:”در اولین نشست خبری دکتر حسن روحانی رئیس جمهور برای دومین بار فردی نابینا که خود را مدیر مسوول روزنامه ایران سپید معرفی کرد از جایش بلند شد و با تاکید بر این که یک احمد نژادی است با صدایی بلند به بیان نظرات خود و تعریف واژه اعتدال پرداخت.

 که البته با پاسخ مناسب دکتر حسن روحانی نیز مواجه شد و در واقع ایشان با طمانینه و آرامش، رفتار خارج از عرف این فرد را محکوم کردند و چه زیباست که دکتر روحانی همواره در سخنانشان بر رعایت اخلاق در حوزه سیاست تاکید نموده اند چیزی که متاسفانه طی سال های گذشته مغفول مانده است.

ما نگارندگان این سطور که خود از جامعه نابینایان هستیم از طرف خود و جامعه نابینایان ایران از دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محترم و مردم ایران عذر می خواهیم.

سوال ما این است که آقای محمدبیگی شما اگر می خواستید از دغدغه ها و مشکلات نابینایان بگویید این 8 سال کجا بودید؟ چرا از آقای احمدی نژاد نپرسیدید که دو هزار شغلی که وعده داده بود برای نابینایان اجرا کند و نکرد چه شد؟ چرا از رئیس جمهور سابق نپرسیدید که چرا بسیاری از مواد مختلف قانون جامع حمایت از حقوق معلولان در سازمان های زیر نظرشان اجرایی نشد؟

چرا در طی 8 سال گذشته حتی برای یک بار به طور اختصاصی با رئیس سازمان بهزیستی کشور در روزنامه ایران سپید مصاحبه نکردید و از مشکلات برایشان نگفتید؟ شما که از طرفداران پروپا قرص آقای احمدی نژاد هستید و لابد بارها و بارها نیز در جلساتشان حضور داشته اید چرا در برابر دغدغه های نابینایان ساکت بودید؟

و حالا ما نابینایان که مردمانی نجیب و صبوریم از جنس همه مردم رنج معلولیت مان را به تدبیر دولت امید دوخته ایم.

در همین جا اعلام می کنیم جامعه نابینایان ایران متشکل از افراد تحصیل کرده و روشنفکر است و از هیاهو و غوغاسالاری ها به دور. ما همواره در سکوت و آرامش پیگیر مطالبات به حق خودمان هستیم.

و تنها می خواهیم تریبون جامعه نابینایان ایران تریبون چند صدایی همه نابینایان ایران باشد تا بذر نشاط در دل نابینایان شهر و روستاهای دور و نزدیک ایران عزیز که امیدی جز سطور برجسته این روزنامه ندارند نیز شکوفا شود…. “

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. معلومه که یک دست نشانده است . چون تو دوتا کنفرانس خبری اقای روحانی همه حرفاش تکراری بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *