خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » فریدون آسرایی خبر داد: 25 مرداد ماه با قطعات قدیمی و جدید در میلاد نمایشگاه

فریدون آسرایی خبر داد: 25 مرداد ماه با قطعات قدیمی و جدید در میلاد نمایشگاه

فریدون آسرایی روز ۲۵ مرداد ماه روی سن میلاد نمایشگاه به اجرای کنسرت خواهد پرداخت.

خواننده آلبوم خاطره انگیز «غریبه» از برگزاری کنسرت خود در روز ۲۵ مرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه تهران خبر داد و گفت: این کنسرت در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه این روز بوده و در آن به اجرای قطعاتی از آلبوم هایی می پردازم که تا کنون در ایران منتشر کرده ام و مردم عزیز ایران با آن ها خاطره دارند.

آسرایی در ادامه افزود: در این اجرا علاوه بر قطعاتی از آلبوم «غریبه»، «اولین سلام»، «سرگذشت»، «از تو دورم» «خاطرات گمشده» و… قطعات جدیدی را نیز برای علاقه مندان و هوادارانی که در سالن حضور دارند اجرا خواهم کرد.

وی اضافه کرد: از آنجایی که تلاشم بر این بوده تا قطعاتی جدید را در قالب یک کنسرت جدیدد به مردم ارائه کنم، با یک تیم جدید و جوان وارد عرصه شدم تا بتوانم با مردمی که در یک قاب جدید و با سلقیقه جدید وارد عرصه ای جدید شده اند، ارتباط نویی برقرا ر کنم. چرا که همواره بر این باورم که مردم، همیشه با گذر زمان تغییر می کنند. مردمی که الان می بینیم   همان مردم دیروز و پریروز نیستند بلکه فرق کرده اند. پس باید موسیقی تغییر یافته گوش کنند نه موسیقی زمان گذشته و خاک وو گرد و غبارگرفته را!

آسرایی خاطرنشان کرد: به همین دلیل رهبری ارکس تر خود را برای برگزاری کنسرت جدیدم به عهده ایمن خراسانی سپرده ام و امیدوارم با تلاش مضاعفی که ایشان دارند راه برای هرچه بهتر شدن اجرای روز ۲۵ مردادماه مان باز شود.

وی همچنان تاکید کرد: نوازنده های جوانی در اجرای میلاد نمایشگاه با من همکاری می کنند که از این میان می توان به پژمان فره مند (پرکاشن)، مجید برومند (گیتار بیس)، (نیما رمضان (گیتار الکتریک) انوشیروان تربتی (کیبورد و پیانو) آرش پژند مقدم (درام) اشکان موسوی (ویولن) کارن زیاری (کیبورد وپیانو) اشاره کرد.

فریدون آسرایی این هفته اجراهای مختلفی را در جزیره کیش خواهد داشت که تهران را برای همین منظور به این مقصد ترک کرد. این برنامه ها که جشنواره ای و تلویزیونی است و در آن ها قطعاتی از آلبومهای قدیمی خود و همچنین قطعاتی که تا کنون اجرا نشده اند را برای هوادارن خود اجرا خواهد کرد.

این خواننده همچنین جدید ترین آلبوم خود را در دست انجام دارد که به زودی اخبار تکمیلی آن منتشر خواهد شد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: اختصاصی موسیقی ما

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *