خانه » سرگرمی » طالع بینی روز جمعه 18 مرداد 1392

طالع بینی روز جمعه 18 مرداد 1392

فروردین:

اگر امروز احساس عدم امنیت می کنید، نشان می دهد که این مشکل درونی است و باید راه حل آنرا در درون خود بیابید و نه جایی دیگر. بگذارید دیگران در تمام کردن ماموریت ها و کارهای مختلفتان کمکتان کنند تا احساس با ارزش بودن را به شما بدهند. اغلب پذیرفتن کمک دیگران نشانه ی اینست که شما فرد بزرگی هستید.

 

اردیبهشت:

حس می کنید که گویی  اغلب در روابطتان در سردرگمی و ناامیدی به سر میبرید. اکنون هم به درجه ای رسیده اید که بیش از پیش از اطرافیانتان ناامیدید. شاید مشکل از آنها نیست! مشکل می تواند از جانب خودتان باشد. اکنون زمان آن رسیده که که خودتان را ارزیابی کنید و ببینید چگونه می توانید تغییر کنید و بیشتر احساسی و دلسوز باشید.

 

خرداد:

امروز تمام دور و اطرافتان را غم و اندوه فرا گرفته است. شاید بهتر است به خودتان بنگرید و ببینید چرا دوست داشتنی نیستید. شما خیلی تلاش می کنید، ولی گاهی اوقات نگرشتان در کردارتان خود را نشان نمی دهد.

 

تیر:

امروز بسیار ناراحت و نا امید هستید. به زودی برایتان کارها و شرایطی پیش می آید که به شما کمک می کند اعتمادبنفس خودتان را بازیابید. هرروز می تواند قدم جدیدی به سوی آینده باشد. باید اتفاقات هرروز را با آغوش باز بپذیرید.

 

مرداد:

امروز کار بسیار پراسترس خواهد بود. در خاطراتتان از امروز بعنوان یک روز سیاه یاد کنید، ولی همچنان به پیش رفت ادامه دهید. شرایطی که امروز شما را به چالش می کشند فردا از زندگیتان خواهند رفت. اگر تمام تلاشتان را بکنید و ازآن باخبر باشید، می توانید یک نفس راحت بکشید.

 

شهریور:

امور مالی امروز کمی بهتر خواهند شد. درمورد کارها و سرمایه گذاری هایتان احساس بهتری دارید. مراقب باشید که سرمایه گذاری هایتان را به بهترین وجه ممکن  مدیریت کنید. یک مدیر امور مالی استخدام کنید که کارش را خوب بلد باشد.

 

مهر:

اگر از دیگران نصیحت بخواهید و به آن عمل کنید، امروز مسابل مالیتان بهتر خواهد شد. در نصیحت گرفتن از دیگران درنگ نکنید و تا به شما بگویند برای سرپا نگه داشتن امور مالیشان چه کار کرده اند. دانستن عقاید دیگران خیلی خوب است.

 

آبان:

امروز صبح خیلی خوبی دارید. انقدر درمورد سلامتیتان نگران نباشید و گرنه حالتان بدتر می شود. اصلا افسرده و ناامید نباشید چرا که اثر معکوس روی پیشرفتتان دارد. مثبت اندیش باشید و اندیشه ی مثبت نگر پیشینتان را دوباره بدست آورید و فکرکنید که همه چیز خوب است. پرخوری نکنید و بیشتر ورزش کنید.

 

آذر:

خواهید دید که بخش قابل اعتماد شخصیتتان باعث بدست آوردن دوستان و آشنایان خوبی برایتان می شود. برای داشتن طالع خوبتان شکرگذار باشید. حتما از دیگران به خاطر لطف هایی که در حقتان کرده اند تشکر کنید.

 

دی:

امروز در تمام روابط کاری و خانوادگیتان تعادل برقرار کنید. از آنهایی که با شما کار می کنند و با شخصیتتان جور هستند در زندگیتان استفاده کنید. کارهایتان را تمام کنید و برای تمام کردن آنها از افراد بااستعداد کمک بگیرید.

 

بهمن:

امروز به درونتان بنگرید و مسایلی که راه پیشرفتتان را سد کرده اند را حل کنید. در زندگی تعادل ایجاد کنید و این مسایل را از زندگیتان خارج کنید.

 

اسفند:

انتظارات بیش از حد می توانند سد راه ماموریت های کاری شوند. مطمئن شوید تمام دستورالعمل ها و ملزومات ماموریت ها با زبان ساده و بطور تمام و کمال توضیح داده شوند. در خانه هم واضح و شفاف باشید و اطمینان حاصل کنید که خانواده تان از گفته هایتان برداشت های غلط نکند.

گردآوری و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.