خانه » سرگرمی » طالع بینی روز شنبه 19 مرداد 1392

طالع بینی روز شنبه 19 مرداد 1392

فروردین:

امروز می خواهید نگرشی که مدتهاست در مورد روابط داشته اید را تغییر دهید. ممکن است احساس کنید که کاری کرده اید که آنقدر بد است که نمی توانید خودتان را ببخشید، ولی شما به این نیاز دارید که مشکلات درونیتان را حل کنید..

اردیبهشت:

امروز باید بین دخل و خرجتان تعادل برقرار کنید. احساس می کنید که تنها وقتی کارهای ضروری را به اتمام می رسانید می توانید نفس راحت بکشید. مطمئن شوید که همه ی مصالح مورد نیاز برای آسان تر کردن زندگیتان را در اختیار دارید.

خرداد:

سلامتتان را به تعادل برسانید. تفریح و کار باید با هم برابر شوند و حتما به عادات غذایی و ورزشتان هم برسید. اگر در مورد خودتان احساس خوبی دارید، خواهید توانستید بسیاری کارها را به اتمام برسانید. مراقب خودتان باشید و شاد باشید.

تیر:

معنویت در میان اولویت های شما قرار ندارد. شما به خانه و کاشانه و خانواده تان اعتقاد دارید، ولی اغلب در مورد یادگیری مسایل معنوی و دینی کوتاهی می کنید که از اهمیت بسیاری برخوردار است. اگر وقت دارید، و حتما هم باید پیدا کنید به فرزندانتان نماز خواندن یاد بدهید.

مرداد:

اگر بدنبال یافتن یک  رابطه ی متعهدانه ی خوب هستید، باید آنرا فقط در خودتان بجویید. بین دوستی و یک رابطه تعادل وجود دارد. بدانید که تمام روابط شامل تقسیم بندی و اشتراک بین افراد می شوند.

شهریور:

بهترین ثروت دنیا بودن در یک خانواده ی دوست داشتنی  و داشتن سلامتی است. بدانید که وقتی کسی را دوست دارید، او نیز پاسخ عشقتان را خواهد داد و دوستتان دارد. همچنین وقتی از کسی مراقب کنید او نیز مراقب شما خواهد بود.

مهر:

امروز از سیاست های اداری و خبرکشی های اداره اجتناب کنید. اگر پشت سر کسی در اداره سخن چینی کنید، خواهید دید که فردا این شما خواهید بود که موضوع مکالمات زیان آور است. بهتر است که در اداره بی طرف باشید.

آبان:

در تمام روابط و همکاری هایتان تعادل برقرار کنید. اگر می خواهید یک رابطه ی عالی داشته باشید، شما باید کسی باشید که آنرا درست می کند. نگرش مثبتی داشته باشید و یاد بگیرید که به همان اندازه که خودتان را دوست دارید به دیگران نیز عشق بورزید.

آذر:

امروز می توانید به دنبال سرمایه گذاری باشید. عاقلانه خرج کنید، و تنها وسایلی را بخرید که به آنها نیاز مبرم دارید.این ماه مشکل مالی نخواهید داشت و این می تواند به شما احساس قدرت ببخشد.

دی:

امروز سلامتی می تواند کمی برایتان نامطمئن باشد. به پزشکتان اعتماد داشته باشید و بهترین راه برای مبارزه با مسایلی که به سلامتیتان آسیب رسانده و زندگیتان را بغرنج کرده اند را پیدا کنید. تنها با کمی پرس و جو و تلاش می توانید برای مشکلات مربوط به سلامتیتان راه حلی پیدا کنید.

بهمن:

شاید به این نیاز دارید که یک معنویت عمیق تر برای خودتان ایجاد کنید. کتاب های مذهبی بیشتری بخوانید و به پندهای روحانیون خوب گوش بدهید.

اسفند:

دیشب رویاهای پریشان و روانی بسیاری کل خوابتان را پر کرده بودند، و حتی در روز هم غلبه کردن بر آنها برایتان دشوار شده است. کمی مدیتیشن قبل از راه افتادن به سمت کار برایتان خوب است. پس قبل از شروع روزتان چند دقیقه به تفکر عمیق فرو بروید. به این نیاز دارید که هرروز مقداری به تفکر بپردازید.

گردآوری و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *