خانه » فناوری های نوین » فناوری شارژ نگه داشتن موبایل و تبلت

فناوری شارژ نگه داشتن موبایل و تبلت

گوشی های هوشمند و تبلت ها در حال تبدیل شدن به ضروری ترین وسایل افراد می شود و افراد بعضاً توان جدایی از این ابزارهای خود را نداشته و حتی عصبی نیز می شوند، حتی اگر سر سفره شام باشند. البته زمانی که دسترسی به برق نداشته و باتری این وسایل در حال اتمام است این عصبانیت بیشتر هم می شود. اگر شما هم یکی از این افراد هستید ممکن است به دنبال راههایی برای حل این مشکل باشید و شاید هم به سادگی باتری اضافه ای را خریداری می کنید. بازار وسایل شارژ به سرعت شگفت آوری در طی دو سال گذشته حال گسترش بوده است تا شما بتوانید برای هزاران بار اقدام به شارژ ابزار خود کنید. اما باتری ها دارای محدودیت اساسی هستند و آن میزان بیشتر زمان شارژ باقی ماندن با وزن بیشتر همراه خواهد بود. اما اول باید شما بدانید که به چه میزان شارژ نیاز دارید؟ ظرفیت باتری با میلی آمپر ساعت (mAh) سنجیده می شود. هرچه میزان میلی آمپر ساعت آن بالاتر باشد میزان شارژ بالاتری را نگه می دارد. در گوشی ها این رقم بین 1500 تا 2200 mAh است و در تبلت ها بین 7000 تا 11000 mAh است.

1- اگر شما به دنبال دو ساعت شارژ اضافی هستید تا خود را به اولین پریز برق برسانید   triple c power mate plus می تواند به شما کمک کند. این وسیله به راحتی به گوشی های آیفون متصل می شود و این وسیله تنها 34 گرم وزن دارد.

 

 

2- اگر به دنبال وسیله ای دیگر که قابلیت اتصال به وسایل متنوع تری هستید MiPow Power Tube می تواند وسیله ای مفید باشد. این وسیله با شارژ تا 5000 میلی آمپر ساعت می تواند یک تبلت را تا 50 درصد شارژ کند. وزن آن 137 گرم است.

 

 

3- اگر باز نیاز به شارژ بالاتری دارید لازم است که HyperJuice Mini با وزن 238 گرم و شارژ 7200 mAh را با قیمت 100 دلار بخرید.

 

4- برای آنها که حوصله حمل وسایل اضافه را ندارند Juice Pack Air قابی را برای آیفون طراحی نموده است که قابل شارژ است. این قاب 70 گرم وزن داشته و 1500 mAh را فراهم می کند. برای سایر گوشی های نیز چنین قاب هایی طراحی شده است.

 

5- با KudoCase برای شارژ آیپد خود می توانید از انرژی خورشیدی هم استفاده کنید. با شش ساعت نور خورشید شما می توانید یک ساعت از شارژ برای آیپد هود فراهم کنید. حال باید ببینید با قیمت 130 دلاری می ارزد یا خیر؟

 

 

6-  Powermonkey Extreme این وسیله دارای دارای صفحات خورشیدی برای شارژ است که تا 9000 mAh را ذخیره می کند. با وزن 240 گرم و قیمت 200 دلاری تا 30 دقیقه در برابر نفوذ آب مقاوم است و قابلیت اتصال به انواع ابزارها را دارد.

 

7-در نهایت می توانید از کیف هایی استفاده کنید که علاوه بر کار معمولی کار شارژ هم برای شما انجام دهند. یکی از اینها Timbuk2 Power Commute است. این کیف یک شارژ 3600 mAh در خود دارد و قیمت 199 دلاری دارد.

 

 

 

Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گجت غذا دادن به حیوانات خانگی

گجت هوشمند جدید برای غذا دادن به حیوانات خانگی

شاید گاهی رسیدگی به حیوانات خانگی سخت به نظر بیاید زیرا باید غذای آنها به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *