خانه » سرگرمی » طالع بینی روز یکشنبه 20 مرداد 1392

طالع بینی روز یکشنبه 20 مرداد 1392

فروردین:

ممکن است امروز در یک رابطه ی جدی احساس نارضایتی کنید. این هم جز یکی از مشکلات کوچکی است که چند وقت یک بار باید از سد آنها بگذرید. این دست اندازها کمک می کنند که گیر و گرفت های رابطه تان را حل کنید و به یک مرحله ی جدید پیش بروید.

 

اردیبهشت:

با تفکراتی که در ذهنتان جاری است احساس گیجی می کنید. انگار دارید به جای کس دیگری فکر می کنید. این وقتی رخ می دهد که در مورد دیگران فکر می کنید و واقعا می خواهید دوباره با آنها صحبت کنید. شاید می خواهید درمورد افرادی فکر کنید که در گذشته برایتان مهم بوده اند.

 

خرداد:

امروز صبور باشید. ازاین ناراحتید که ماموریت ها و یا کارهایی که به شما محول شده اند به اندازه ی کافی حرفه ای نیستند. باید بدانید که در اول راه شغلی خود هستید و برای پیشرفت نیاز به تجربه دارید. ماموریت ها را به نحو احسن انجام دهید و بعد از مدتی پیشرفت خواهید کرد.

 

تیر:

تصمیمات مالی که امروز می گیرید به نتیجه ی کارهایتان کمک زیادی خواهند کرد. تعادل در تمام جنبه های زندگی مهم است و جست و جوی این تعادل یک ماجراجویی جدید است. هیچ تصمیم کاری امروز نگیرید تا وقتی که تمام جنبه های آنرا بدانید.

 

مرداد:

روابط عشقی همیشه برایتان سخت بوده است. بنظر می رسد که نمی توانید اینگونه روابط را به خوبی پیش ببرید. همه چیز را تعطیل کنید و برای مدت یک یا دو ماه به جای بسیار دوری بروید. بدنبال کسی نباشید و به هیچ کس توجه زیادی نکنید. عشقتان می تواند دوستتان باشد.

 

شهریور:

امروز کمی ورزش کنید. در تابستان هم ویتامین سی بخورید، مایعات مخصوصا آب زیاد بنوشید، و حتما روز حداقل یک وعده غذای مقوی بخورید.

 

مهر:

امروز روز بسیار خوبی برای مطالعه و یا کار بر روی شادسازی روحتان است. برای خودتان تعادل ایجاد کنید و ازامروز به عنوان یک روز تجدید زندگیتان استفاده کنید.

 

آبان:

امروز به این نیاز دارید که به استراحت بپردازید.یک ناهار طولانی بخورید و با دوستانتان زیر یک چتر کمی قدم بزنید. هروقت توانستید کمی مراقبه کنید و به کودک درونتان گوش دهید که به شما می گوید بیرون برو و بعد از کار کمی ورزش کنید.

 

آذر:

امروز قرار نیست با مشکلات دست و پنجه نرم کنید. به احساسات درونی گوش کنید و و به خودتان کمی استراحت ذهنی بدهید. با یک روحیه ی جدید و ذهنی شاداب به کار و یا خانه برگردید.

 

دی:

در کارتان شرایط و درخواست های زیادی وجود دارند احتمالا شما را تحت فشار بگذارند. اگر وقت و یا انرژی کافی برای ماموریت ها و کارهای بیشتر ندارید، پیشنهادات را حتما رد کنید. اینگونه استرستان کم می شود.

 

بهمن:

اگر رابطه تان خوب و متعهدانه است، نگذارید توجه به دوستانتان شما را از معشوقه تان غافل کند. به دوستانتان زمانی که به آن نیاز دارند را بدهید، به آنها بفهمانید که از آنها حمایت میکنید و رابطه تان را در شرایط خوبی حفظ کنید.

 

اسفند:

بدنبال عشقی عمیق هستید؟ ممکن است در همین نزدیکی و در کنار یک دوست خوب باشد. از دیگران بیش از آنکه خودشان قصد دارند، تقاضای لطف نکنید. وقتی بفهمید که یک دوست می تواند معشوقه تان باشد کمی ناامید شوید!

گردآوری و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *