خانه » سرگرمی » طالع بینی روز چهارشنبه 23 مرداد 1392

طالع بینی روز چهارشنبه 23 مرداد 1392

فروردین:

امروز موفقیتتان برایتان بسیار الهام بخش و شادکننده است و می بینید که همه از شما برای بازگشت به شغلتان حمایت می کنند. به بلندپروازیتان ادامه بدهید تا پیشرفت کنید.

 

اردیبهشت:

عاشق سرودن شعر هستید. امروز خودتان را در موسیقی و چبزهایی که سرگرمتان می کنند غرق کنید. خانه بمانید و کاری انجام بدهید که از شما بعید است و همه را شوکه می کند.

 

خرداد:

برایتان بسیار سخت است که احساساتتان را برای اطرافیانتان توضیح دهید. خطر ایجاد سوء تفاهم وجود دارد، ولی سعیتان را بکنید. با گذشت زمان از پس آن برمی آیید و عواطفتان بروز داده می شود.

 

تیر:

بودجه تان امروز کمی ضعیف است. به دنبال کاهش دادن هزینه هایتان باشید. یک شغل پاره وقت پیدا کنید که برایتان کمی سود داشته باشد. احتمالا مجبور شوید کمتر فست فود بخورید!

 

مرداد:

امروز برایتان شوروشوق جدیدی بوجود می آید. ترجیح می دهید که دوباره وارد مسایل عاطفی نشوید. ممکن است امروز به آنچه که بدنبالش هستید نرسید، پس فردا دوباره امتحان کنید.

 

شهریور:

بنظر می رسد که امروز در کارتان تاثیر مثبتی بوجود خواهد آمد. می بینید که با پیشرفت در کارتان موقعیتتان در جامعه نیز ترقی خواهد کرد. موقعیت های جدیدتان را با شامه ی قویتان رهبری کنید. این برایتان قدرت می آورد.

 

مهر:

ظاهرا در آینده ای نزدیک برایتان سفرهایی وجود دارد. امروز با برنامه ریزی کردن و مرتب کردن همه چیز آنرا شروع کنید. اگر به پاسپورت نیاز دارید همین الان اقدام کنید. نباید تاخیر کنید.

 

آبان:

امروز احتمالا یک نفر بسیار تاثیر گذار وارد زندگیتان میشود. خواهید دید که تمام سوالاتی که دارید توسط یک راهنما و یا یک فرد تاثیرگذار پاسخ داده خواهد شد. به آنچه که می گوید گوش کنید.

 

آذر:

شما دارای فریبنگی و پرستیژ هستید. امروز احتمالا هرچه که بخواهید بدست می آورید. خیلی زیاده روی نکنید، فقط خودتان باشید.

 

دی:

از روابطتان بیشترین استفاده را ببرید. می بینید که به کمک ویژه ای نیاز دارید و این تنها از راه روابط کاری بدست می آید. هیچ کس نمی خواهد از شما سوء استفاده کند، پس فقط بدنبال یافتن راهی برای تمام کردن کارهایتان باشید.

 

بهمن:

زندگی حتی با وجود سخت بودن هم لذت بخش است. ما بدنیا آمده ایم تا بر جهان غلبه کنیم و تنها راه برای بدست آوردن این مهم هم مثبت اندیش بودن است. شور و شوق را با خوشحالی اشتباه نگیرید. باید  هرروز شادی را خودتان برای خودتان ایجاد کنید.

 

اسفند:

به قدرت نجومیتان نیاز دارید تا سرعت کنونیتان را برای خودتان حفظ کنید. رخدادهای سریعی برایتان پیش می آید که باید تمامشان کنید. بلندپرواز باشید ولی انرژیتان را بالا نگه دارید. وقتی کارهایتان تمام شد می توانید شب به خوابی عمیق فرو بروید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.