خانه » اخبار روز » هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

سومین برنامه ۹۰ در لیگ ۹۲ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه به مانند همیشه، دوشنبه شب از شبکه سه پخش شد و در ادامه به بررسی بازی های هفته های سوم و چهارم لیگ برتر و حاشیه آن پرداخت.

سوال مسابقه پيام کوتاه برنامه نود برخلاف ساير برنامه ها به موفقيت هاي اخير ورزش کشورمان اختصاص داشت.

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

به گزارش باشگاه خبرنگاران، خداداد افشاريان کارشناس داوري برنامه نود بود.

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

به دليل برگزاري بازي هاي هفته سوم و چهارم ليگ برتر در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه هفته گذشته و شنبه و يکشنبه اين هفته برنامه نود در اين هفته به بررسي 16 بازي برگزار شده در اين دو هفته پرداخت.

قبل از پخش بازي تيم هاي فجرشهيدسپاسي شيراز و استقلال تهران مانند گذشته تماشاگران از نحوه بليت فروشي و آبخوري هاي ورزشگاه شيراز گلايه مند بودند.

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

غلامرضا کمانه مديرکل ورزش و جوانان فارس در خصوص زردي چمن ورزشگاه حافظيه و رنگ کردن آن قبل از بازي گفت: دليل زردي چمن ورزشگاه حافظيه اين است که پيمانکاري که ورزشگاه را در اختيار دارد آنرا در روز آب داده است در حاليکه بايد به دليل آفتاب شيراز آنرا در شب آب مي داده و اين ايراد بزرگي و قطعا با آنها برخورد مي شود.

کمانه راجع به اتفاقات رخ داده در انتخابات هيئت فوتبال فارس در سال گذشته و عدم برخورد با خاطيان گفت: اين موضوع به ما ارتباط پيدا نمي کند و بايد با کفاشيان و مسئولان فدراسيون فوتبال در اين خصوص صحبت کنيد.

با توجه به همزماني برنامه با سالگرد درگذشت مرحوم بابک معصومي چند تصوير از اين کاپيتان پيشين تيم ملي فوتسال کشورمان پخش شد. همچنين در جريان برنامه اعلام شد که مراسم سالگرد معصومي روز پنجشنبه 24 مردادماه از ساعت 18 در امامزاده طاهر کرج برگزار مي شود.

نکات بازي فولاد خوزستان و داماش گيلان:

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

نکات بازي تيم هاي استقلال و صباي قم:

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

ابراهيم صادقي کاپيتان تيم سايپاي البرز مهمان برنامه نود بود.

صادقي در صحبتهاي خود گفت: فوتبال را از باشگاه کشاورز کرج شروع کردم و پس از آن به تيم جوانان پرسپوليس رفتم و حتي در زمان استانکو چند بازي براي تيم بزرگسالان پرسپوليس انجام دادم.

وي در ادامه گفت زمانيکه علي دايي به سايپا آمد مي خواستم بازوبند کاپيتاني را به او بدهم اما وي بزرگواري کرد و کاپيتاني را قبول نکرد ضمن اينکه تاکنون بالاي بيست گل براي سايپا زدم اما در کل هافبک گلزني نيستم.

صادقي ضمن انتقاد از پرداخت پول هاي کلان به برخي بازيکنان گفت: برخي بازيکنان ما بايد از مشاور استفاده کنند زيرا بازيکني که از يک سطح پايين پول زيادي ميگيرد بايد روش استفاده از آن و طريقه صحبت کردن را نيز ياد بگيرد.

کاپيتان سايپا در ادامه راجع به ميزباني سايپا از پرسپوليس در کرج گفت: استقلال و سپاهان وقتي که از آزادي خارج مي شوند 40 درصد از قدرت خود را از دست مي دهند در همين بازي اخير ما تا دقيقه 8 بازي پرسپوليسي ها به نيمه زمين ما نرسيدند.

نکات بازي سايپا و پرسپوليس:

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

صادقي که رکورددار بازي در ليگ برتر نيز هست در اين خصوص گفت: من يک سال قبل از شروع ليگ برتر نيز فوتبال بازي مي کردم اما در ليگ برتر 329 بازي انجام دادم.

وي در ادامه گفت: تاکنون 15 بازي ملي انجام دادم و يک گل ملي نيز دارم که به امارات زدم اما متاسفانه فيلم آن موجود نيست ولي در زمان قلعه نويي و علي دايي به تيم ملي دعوت مي شدم.

پخش مصاحبه هاي علي دايي و علي کريمي بر عليه يکديگر دقايقي از برنامه نود اين هفته را به خود اختصاص داد.

دايي در صحبتهاي خود گفت: من اگر در برنامه نود از حق پرسپوليس دفاع کردم، اگر کسي ادعاي پرسپوليسي بودن دارد از اين حرف ها ناراحت نمي شود. ما مشکلات زيادي را رد کرديم. بازي اول قرار بود عليه من شعار بدهند؛

وي در ادامه گفت: سوال من اين است که دليل صحبت عليه من روز قبل از بازي چيست؟ او مي توانست بعد بازي حرف بزند. ايشان ثبات در حرف هايش ندارد و جوابش را نمي دهم اگر ثبات داشت يک روز خداحافظي نمي کرد که يک روز برگردد. نمي شود صحبتش را جدي گرفت. وظيفه من کمک به پرسپوليس است و تا روزي که باشم اين کار را مي کنم. همانطور که در تيم هاي ديگر اين کار را کردم. متاسفم براي کسي که خود را اسطوره پرسپوليس مي داند و قبل از بازي چنين حرفي را مي زند. هر کس بايد در مورد تيم خودش حرف بزند. من مسئول تيم خودم هستم.

کريمي نيز در صحبتهاي خود گفت: من خودم را پرسپوليسي نمي دانم، در مقابل افرادي که در اين تيم زحمت کشيدند، اين صحبت هايي که بيان مي شود براي عوام فريبي است. اگر صحبتي کردم شخصي و شخصا در مورد علي دايي بوده و نه اسم پرسپوليس و هواداران اين تيم. بهتر است مثل دو مرد باهم تسويه حساب کنيم. رو در رو با يکديگر حساب و کتاب کنيم و اين مسئله را به گردن هواداران نيندازيم. بهتر است تمرکزمان را روي تيم خود بگذرايم من به عنوان بازيکن به تراکتورسازي و دايي به عنوان مربي به پرسپوليس فکر کند. به احترام هواداران پرسپوليس چيزي نمي گويم. مردم به من لطف داشتند. تمام تمرکزم را الان روي تراکتورسازي گذاشتم و براي پرسپوليس آرزوي موفقيت مي کنم.

کريمي در مورد اينکه آيا اسطوره است اظهار داشت: من يک بازيکن فوتبال هستم اگر مصاحبه اي آورديد که بگويم اسطوره هستم به شما جايزه مي دهم. بابت بازي فوتبال پول گرفتم و هيچ منت و ادعايي ندارم. يک روز آمدم، يک روز هم مي روم. اگر توانستيد يک مصاحبه بگيريد که گفتم اسطوره هستم، هرچه بخواهيد مي دهم. انشاالله پرسپوليس با حمايت هوادارانش روزهاي خوبي داشته باشند و انقدر شجاعت داشته باشيم که مشکلات را به گردن ديگران نياندازيم.

کريمي در مورد اينکه دايي گفته او ثبات ندارد و يک روز خداحافظي کرده و روز ديگر به فوتبال بازگشته است عنوان کرد: فکر نمي کنم اين موضوع به کسي ارتباط پيدا کند. به کسي مربوط نيست که او موضع گيري مي کند اين ها بهانه است. اگر حرف داريم چيز درست حسابي بگوييم که مردم لذت ببرند. مگر کريم باقري از تيم ملي خداحافظي نکرد؟ دايي سرمربي تيم ملي شد مرا دعوت کرد که خداحافظي کردم و به تيم ملي نرفتم، آنها رفتند کريم باقري را آوردند که خداحافظي کرده بود. اگر فردوسي پور عادل باشد، اين مصاحبه را نشان مي دهد که در آرشيو نود موجود است.

يدالله سليماني دبير دپارتمان داوري در ارتباطي تلفني با برنامه نود گفت: ابتدا از آقاي افشارريان مي خواهم اگر با مظفري زاده شوخي دارد آن را در رسانه مطرح نکند و بهتر است در محفل خصوصي آن را به خود مظفري زاده بگويد ضمن اينکه ما اکنون در دپارتمان داوري به غير از فکس کردن ابلاغيه داوري کارهاي بسيار زياد ديگري نيز داريم مثل چيدمان داوري در ليگ هاي دسته دوم و سوم و ليگ هاي ديگر اما متاسفانه اخيرا کساني هستند که به غير از منافع داوري به فکر منافع خودشان هستند.

افشاريان در پاسخ به سليماني گفت: اگر من با مظفري زاده شوخي کردم مسئول صحبتهاي خودم هستم ضمن اينکه نگفتم کلاسي که شما برگزار کرديد غيرقانوني است و به نظر من اصفهانيان نيز اشتباه کرد که اجازه نداد داوران زنجاني در اين کلاس شرکت کنند؛ آقاي سليماني اين را نيز به شما بگويم اگر شما باشيد يا نباشيد داوران ليگ هاي دسته دوم و سوم و ليگ هاي جوانان و نوجوانان چيده مي شود. شما با تنبيهات زياد داوران آرامش را از آنها گرفته ايد.

سليماني: چرا عوام فريبي مي کنيد؟ ما کجا آرامش را از داوران گرفتيم؟ اگر کلاس ما غير قانوني بوده چرا 95 درصد از داوران در آن شرکت کردند و اکنون در ليگ برتر قضاوت مي کنند. ايشان مي خواستند در کميته داوران با دو گلوله ما را بکشند!

فردوسي پور: آقاي افشاريان شما تفنگ داريد و مي خواستيد سليماني را بکشيد؟!

افشاريان: تفنگ؟!! شايد منظورشان تفنگ پلاستيکي بوده!

وحيد جعفري مدير بخش خاورميانه شرکت آلشپورت در پاسخ به انتقادات مطرح شده نسبت به محصولات اين شرکت گفت: چون هنوز اوايل فصل است بايد مدتي بگذرد تا بازيکنان به آنها عادت کنند. آقاي دايي که نمايندگي آديداس در ايران است مي تواند 3000 توپ آديداس به صورت رايگان به تيم هاي ليگ برتر بدهد و ما که 4500 توپ رايگان در اختيار سازمان ليگ گذاشتيم خودمان را کنار مي کشيم.

وي در ادامه گفت: آقاي قلعه نويي که خودش از يک مارک تجاري روي کتش استفاده مي کند به ما اتهام همکاري با باند مافيا را مي زند که اين موضوع براي ما جالب است و قطعا آن را پيگيري مي کنيم.

دايي: ايشان مي گويد اين توپ را در ليگ استراليا تست کردند و به ايران آوردند اما مي خواهم بدانم ليگ استراليا کجاي دنيا است؟ من با سند و مدرک صحبت مي کنم، ايشام مي گويد ما 4500 توپ وارد ايران مي کنيم الان سوال من اين است شما تا کنون چند توپ وارد ايران کرديد؟

جعفري : ما سال گذشته نيز 1000 توپ وارد کرديم اما با جوي که دوستان ايچاد کردند باعث شد از توپ ها استفاده نکنند. ضمن اينکه بهتر است علي دايي به جاي فعاليت هاي اقتصادي به حرفه خودش که مربيگري است بپردازد.

دايي : فعاليت اقتصادي من به کسي مربوط نيست ضمن اينکه همکاران من در بخش اقتصادي اين فعاليت ها را زير نظر دارند و من بيشتر تمرکزم روي مسائل فني تيم است. حال سوال من اين است چطور شما 4500 توپ رايگان به سازمان ليگ داديد اما 1000 توپ را براي فروش وارد کشور کرديد؟ مگر چنين چيزي ممکن است؟

جعفري: اين مسائل مربوط به فعاليت هاي اقتصادي شرکت ماست ضمن اينکه ما لباس هاي تيم خود شما را به صورت رايگان تامين کرديم. چرا مربيان ديگر و بازيکنان تيم هاي ديگر اعتراض نمي کنند؟ چرا فقط شما و قلعه نويي که خودتان توليدي داريد انتقاد مي کنيد؟

دايي: من با اينکه اين شرکت دو دست لباس به کادر فني تيم ما داده است از ابتدا اين لباس ها را پوشيدم و به احترام قرارداد باشگاه به آن احترام گذاشتم. ضمکن اينکه من تنها يک فروشگاه آديداس دارم و نمايندگي اين شرکت را ندارم تنها خواسته من اين است که از توپهاي با کيفيت در فوتبال ما استفاده شود زيرا بيس و پايه فوتبال توپ است.

جعفري: من مي خواهم اين توپ ها را براي بررسي به فيفا ببرند و اگر مشکل داشت من آنرا جمع مي کنم زيرا بازار ايران براي من ضرر است و اگر دوستان ناراحت هستند با کمال ميل اين توپ ها را جمع مي کنم من تنها به خاطر ايران و علاقه اي که به فوتبال و ورزش کشورم دارم اين توپ ها را به صورت رايگان در اختيار سازمان ليگ قرار دادم.

فردوسي پور : امروز اعلام کردند که هرکسي که در خصوص اين توپ ها و کيفيت آن اظهار نظر کند بايد در کميته اخلاقي پاسخگو باشد.

دايي: بله! چون برخي از آقايان حاضر در سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال حامي اين قرارداد هستند.

جدول کلي هفته چهارم ليگ برتر:

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

برنامه نود در ساعت 2 و 8 دقيقه بامداد سه شنبه به پايان رسيد و در مسابقه نظر سنجي آن نتيجه زير به دست آمد.

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت +تصاویر برنامه

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: ورزش 3

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.