چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه » اخبار روز » یاران محمود احمدی نژاد این روزها چه می کنند؟

یاران محمود احمدی نژاد این روزها چه می کنند؟

اکثر نزدیکان و وزیران احمدی نژاد گفته اند که بعد از پایان دوره و فعالیت شان به دانشگاه برمی گردند و دانشگاه را مقصد خودشان انتخاب کرده اند.

به گزارش ابتکار؛ اکثر نزدیکان و وزیران احمدی نژاد گفته اند که بعد از پایان دوره و فعالیتشان به دانشگاه برمی گردند و دانشگاه را مقصد خودشان انتخاب کرده اند. آن ها این روزها برای مهر ماه که باید به دانشگاه بروند مطالعه می کنند.

یکشنبه گذشته آخرین نشست حسن روحانی با وزیران دولت احمدی نژاد برگزار شد تا آن ها رفته رفته با مشخص شدن نتایج جلسات رای اعتماد جای خودشان را به وزیران جدید بدهند. قریب به اتفاق وزیران محمود احمدی نژاد گفته اند که به دانشگاه برمی گردند. همین چند روز قبل علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه دولت دهم در آخرین نشست خبری خود که گذاشت در پاسخ به این سوال که بعد از پایان دوره وزارتش چه کار خواهد کرد گفته بود که «از دانشگاه آمده ام و به دانشگاه باز می گردم این قطعی است. روز گذشته تمام روز یکی از کتب درسی که برای مهرماه باید تدریس شود را می خواندم که به من نشاط بسیاری می داد. دانشگاه رفتن امر قطعی است مگر در این میانه امر دیگری باشد که به تقدیر الهی واگذار می کنیم».

به گزارش مهر,دانشگاهی که قرار است احمدی نژاد تاسیس کند خود مقصد بعدی بسیاری از نزدیکان احمدی نژاد هم شده است. محمد رضا میرتاج الدینی که از دل مجلس به کابینه احمدی نژاد راه یافت گفته که به کارهای آموزشی و فرهنگی در دانشگاه و جاهای مختلف خواهم رفت. هر وقت دانشگاه آقای رئیس جمهور هم شکل گرفت ما در کنار آقای احمدی نژاد خواهیم بود.

مجتبی ثمره هاشمی دستیار ارشد رئیس جمهور هم گفته که احتمالا به دانشگاه، صدا و سیما یا دانشگاه دیگری می روم اما اینکه دانشگاه احمدی نژاد بروم یا نه معلوم نیست.

برخی دیگر از وزیران احمدی نژاد گفته اند که خودشان دانشگاه دارند و به دانشگاه خودشان می روند. حمیدرضا حاجی بابایی و کامران دانشجو در این ردیف هستند. حاجی بابایی گفته که بعد از دولت به هر جایی که بتوانم در آنجا کار کنم می روم به قول معروف آخرش دانشگاه است. من خودم دانشگاه دارم و عضو دانشگاه بوعلی سینا هستم.

کامران دانشجو هم گفت که من هم دانشگاه دارم. دانشگاه من دانشگاه علم و صنعت است و به آنجا برمی گردم و به کار معلمی خود ادامه می دهم، من تاکنون 7 کتاب تألیف کرده ام و تعداد مقالاتم از 150 مقاله گذشته است، استاد تمام دانشکده مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران هستم و جایگاه علمی خود را دارم.

محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در این باره گفته که اگر فرصتی باشد که بتوانم بعضی از کارهای فکری ، فعالیت های انجام شده و سخنرانی های مختلف را جمع آوری کنم، خوب است. اگر فرصت داشته باشم فکر می کنم حداقل هفت ،  هشت کتاب از مجموعه ی پیام ها، سخنرانی ها، مباحثی که مطرح شده می تواند در این بخش جمع آوری شود. حتی بعضی از سفرهای استانی و سفرهای خارج از کشور تجربیات بسیار خوبی را برای ما به دنبال داشت که باید آن تجربیات را در اختیار دیگران قرار بدهیم.

من قبل از هر چیز یک معلم هستم و فکر می کنم باید تجربیاتم را به شکل مکتوب در اختیار آیندگان قرار بدهم تا مفید باشد، البته این ها به شرطی است که فرصت داشته باشم و خداوند نیز توفیق دهد.

اسفندیار رحیم مشایی درباره فعالیت آینده اش گفته است که برنامه خاصی ندارم و بیشتر فعالیت هایمان معطوف به کارهای مطالعاتی خواهد شد. من شخصا تمایل به کارهای سیاسی ندارم و خیلی نقش آفرین در این زمینه ها نیستم، ولی وجود رسانه می تواند موثر باشد و جامعه به رسانه نیاز دارد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: نامه نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *