خانه » سرگرمی » طالع بینی روز شنبه 26 مرداد 1392

طالع بینی روز شنبه 26 مرداد 1392

فروردین:

روی معماهای زندگیتان کار کنید. از کارهای بی فایده ای که حواستان را پرت می کنند و از کارهایی که باید کنید دورتان می کنند خودتان را دور نگه دارید. در مورد اینکه کجا می روید و کارهایی که باید تا آخر ماه به اتمام برسانید فکر کنید. امروز کمی روی خودتان کار کنید.

اردیبهشت:

مسایل کاری که برایتان دردسرساز شده اند باید حل شوند. کنار آمدن با آشفتگی و گیجی در شخصیتتان بسیار سخت است. سوالات را با مهربانی و با صبوری بپرسید و احتمالا به پاسخ هایی که به دنبالش هستید خواهید رسید.

خرداد:

مشکلاتی که در کارتان دارید مربوط می شوند به نگرشتان. سعی کنید که نخواهید بدون گذراندن مراحل لازم در شرکت به مقام های بالا برسید! واقع گرا باشید تا بتوانید به آنچه که می خواهید برسید.

تیر:

از یک برنامه ریز امور مالی کمک بخواهید. از او بخواهید که کمکتان کند چگونه پس انداز و بودجه بندی کنید. حتی در این سنی که دارید هم تقاضای کمک از دیگران شرمنده کننده نیست.

مرداد:

سلامتیتان خوب نیست. هنوز هم از داروهایی می خورید که قرار بود دو سال پیش از شرشان خلاص شوید. آنها تاثیری ندارند ولی به آنها عادت کرده اید. اکنون زمان مناسب فرا رسیده است که به سمت بهبود خود واقعیتان قدم بردارید. ممکن است به هفته های زیادی برای تغییر برنامه ی سلامتیتان نیاز داشته باشید ولی از پس این کار برمی آیید.

شهریور:

رابطه ی رمانتیک قدیمی دوباره به سراغتان آمده است! آیا این همان چیزی است که می خواهید؟ چرا می خواهید از کنار آن بگذرید؟ اگر می توانید آن را بازسازی کنید خیلی خوب است! از آن استقبال کنید.

مهر:

به دنبال مشاوره ی معنوی و روحانی باشید. به درون روح خودتان بنگرید و کشف کنید که شما پر از معنویت، ایده و قدرت حل مشکلات هستید. به سمت کسی بروید که می تواند سوالاتتان را پاسخ دهد و شما نیز بخشی از خردتان را به او بدهید.

آبان:

انقدر مستبد نباشید و رییس بازی در نیاورید. شما باید با موفقیت هایی که بدست آورده اید شناخته شوید. همیشه از دیگران نخواهید که سپاس گذارتان باشند و تقدیرتان کنند. اینکار آزار دهنده و غیرضروری است. انقدر درمورد موقیت هایتان لاف نزنید.

آذر:

هیچ چیز در این دنیا بهتر از موفقیت نیست! موفقیت یعنی معنویت، عشق، خانه و خانواده. همچنین نگرش در این موفقیت نقش مهمی بازی می کند! اگر توانستید مثبت ترین نگرش را بدست آورید خواهید دید که به موفقیت خواهید رسید!

دی:

در مورد مسایل مالی و سرمایه گذاری آینده نگر باشید. امروز همه ی پولتان را خرج نکنید، برای آینده پس انداز کنید. شخصیتتان مهم است، نه دارایی هایتان.

بهمن:

امروز تا می توانید به سختی کار کنید، اما حواستان باشد که کار و شغل نباید تمام زندگیتان شوند! مراقب باشید که خانواده تان را دور هم نگه دارید و تا می توانید به آنها توجه کنید. تمام تلاشتان را بکنید ولی بدانید که شما نمی توانید همهرا خوشحال نگه دارید.

اسفند:

افرادی در زندگیتان هستند که هم از نظر احساسی و هم از نظر مالی دارای شرایط سختی هستند. به آنها شانه هایتان را بدهید که روی آن گریه کنند و آنها را به سمت شرایط بهتر و مراکز مشاوره راهنمایی کنید!

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *