خانه » سرگرمی » طالع بینی روز یکشنبه 27 مرداد 1392

طالع بینی روز یکشنبه 27 مرداد 1392

فروردین:

امروز معشوقه تان به شانه هایتان برای گریه کردن نیاز دارد. وقتی با مشکلاتش به سمتتان می آید برایش وقت و توجه کافی اختصاص دهید. مراقب باشید که زود قضاوت نکنید و سختگیر نباشید.

اردیبهشت:

امروز یک روز عالی برای پیدا کردن یک عشق قدیمی و راه دادن دوباره ی او به قلبتان است، البته اگر تنها هستید! اگر هم در رابطه هستید خواهید دید که این ماه، ماه انجام دادن کارهای ضروری است، مثلا تعهداتی که باید بدست آورید و روابطی که باید به سرانجام برسانید.

خرداد:

امروز پول پس انداز کنید، ولی در مواقع لازم سهم خودتان را پرداخت کنید. خانواده تان را بیرون ببرید، اما چیزی نخرید که مورد استفاده نخواهد بود. رژیمتان باید پر از غذاهای سالم باشد و از شیرینی جات دوری کنید.

تیر:

با احساسات منفی روبرو شوید و آنها را مغلوب کنید. اگر مثبت نگر باشید سلامتیتان هم بهبود خواهد یافت. وقتی تنها هستید و یا با دیگرانید خودتان را دست کم نگیرید. موانع و بدشانسی ها معمولا بیش از چند روز دوام نمی آورند.

مرداد:

روز چیزهایی که دارید تمرکز کنید و اینکه چگونه می خواهید همه چیز را ردیف کنید. برای چیزهایی که نیاز دارید وقت بگذارید و راهی پیدا کنید که تمام کارهایی که دارید را به بهترین وجه تمام کنید. به آموزشگاه یا مدرسه رفتن ادامه دهید و در بحث ها شرکت کنید.

شهریور:

انرژی زیادی دارید که روی کارهایی متمرکز است که نیاز به انجام دادنشان دارید. معمولا اینگونه هستید که کارهایی که می خواهید انجام بدهید را فراموش می کنید و فقط به کار و پس اندازکردن ادامه می دهید. یاد بگیرید که به سرگرمی هایتان هم برسید.

مهر:

در رسیدن به هدف ها و تمام کردن کارهایتان انرژی و انگیزه ی کافی را دارید. از تجربیات همکارانتان استفاده کنید و صبر و ظرفیت بیشتری داشته باشید.

آبان:

اغلب آنهایی که فکر می کنید به اندازه ی شما باهوش نیستند را تحقیر می کنید و با آنها رییس گونه رفتار می کنید. این ویژگی خیلی رنجاننده است و در آینده برایتان مشکل ساز می شود. بیش از پیش مراقب آنهایی که با شما کار و زندگی می کنند باشید. خواهید دید که اگر با آنها خوش برخوردتر باشید و کنار آمدن با شما آسان باشد، آنها شما را ستایش خواهند کرد.

آذر:

امروز با معشوقه تان مهربان باشید. اگر دیدید که به کس دیگه ای غلاقه پیدا کرده اید، از شر این ایده ها و افکار شیطانی خلاص شوید. زمانی بگذارید و دوباره با تمام وجود عاشق معشوقه تان باشید. عشق تابستانی می تواند منجر به عشقی عمیق شود.

دی:

امروز یک مدیر امور مالی پیدا کنید. پول نمی تواند مساله ی خاصی برایتان ایجاد کند، ولی همیشه می توانید وضعیت مالیتان را بهتر کنید. به حرف های مدیر مالی گوش کنید و انها را به خاطر بسپارید.

بهمن:

امروز قدرت جسمانی فراوانی دارید و می توانید به راحتی ورزش کنید و به فعالیت بپردازید. در باشگاه ورزش کنید و احساس کنید پر از انرژی و قدرت هستید. په احساس عالی دارید.

اسفند:

بسیار معنوی و روحانی هستید! به دنبال تمرین دادن درونتان از نظر معنویت باشید. از فکر کردن درباره ی اینکه چه کار می کنید و از آگاه بودن درباره ی جهان اطرافتان لذت ببرید. عاشق زندگی هستید، بنابراین فقط کمی استراحت کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *