خانه » اخبار روز » خیانت پشت پرده 2 جنایت

خیانت پشت پرده 2 جنایت

روابط پنهانی دو زن متاهل، وقوع دو جنایت را موجب شد. در یکی از وقایع، زنی شوهرش را از پا درآورد و در ماجرای دیگر شوهر زن، مردی را که با همسرش در ارتباط بود، با شلیک گلوله به کام مرگ کشاند

روابط پنهانی دو زن متاهل، وقوع دو جنایت را موجب شد. در یکی از وقایع، زنی شوهرش را از پا درآورد و در ماجرای دیگر شوهر زن، مردی را که با همسرش در ارتباط بود، با شلیک گلوله به کام مرگ کشاند. کارآگاهان پلیس آگاهی چالوس چند روز قبل جنازه مرد جوانی را یافتند که به نظر می رسید به قتل رسیده است.

متوفی لباس خانه به تن داشت اما جسدش در منطقه ای خلوت رها شده بود. کارآگاهان بعد از انتقال پیکر قربانی به پزشکی قانونی، به تحقیق درباره چگونگی وقوع این جنایت پرداختند و بعد از اینکه هویت مقتول به نام سعید را فاش کردند، به همسر وی ظنین شدند.

زن جوان در بازجویی ها منکر دست داشتن در قتل همسرش شد اما وقتی تحقیقات از وی ادامه یافت، به جرمش اقرار کرد و گفت: «من و سعید یک سال قبل باهم عقد کردیم ولی اصلا او را دوست نداشتم و از این ازدواج ناراضی بودم به همین دلیل هم با مرد دیگری به اسم سیامک رابطه برقرار کردم.

دوستی ما مدتی ادامه داشت تا اینکه تصمیم گرفتم برای رسیدن به سیامک، شوهرم را از سرراه بردارم. نقشه قتل را طراحی کردم و با سیامک درمیان گذاشتم. او قبول کرد به من کمک کند.»

متهم به قتل ادامه داد: «روز حادثه در غذای سعید قرص برنج ریختم. او بعد از خوردن آن از حال رفت. سپس موضوع را به سیامک اطلاع دادم و دونفری نقشه مان را تکمیل و جسد را از خانه به بیرون منتقل کردیم.» کارآگاهان بعد از اطلاع از نحوه وقوع قتل، سیامک را نیز بازداشت کردند.

این مرد در بازجویی ها گفته های همدستش را تایید کرد. در پرونده دیگری کارآگاهان جنایی استان اردبیل وقتی از آتش گرفتن یک کامیون و مرگ راننده آن مطلع شدند، به محل حادثه که یکی از جاده های خروجی استان بود، رفتند و تحقیقات خود را آغاز کردند. بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی، معلوم شد مقتول مردی به نام صمد بود که قصد داشت 14راس دام را از اردبیل به ورامین منتقل کند اما احشام به سرقت رفته بود. ماموران که احتمال می دادند این جنایت با انگیزه دزدی انجام شده، سعی کردند احشام مسروقه را پیدا کنند. تجسس ها در این زمینه به نتیجه رسید و پلیس دامداری محل نگهداری احشام مسروقه را پیدا کرد.

صاحب دامداری ابتدا مردی را که از دلالان دام بود، معرفی کرد و گفت حیوانات را از او خریده است اما در بازجویی های تکمیلی، مرد 30ساله ای به نام هاشم را به عنوان فروشنده احشام مسروقه معرفی کرد. کارآگاهان وقتی به خانه هاشم رسیدند که او و همسرش وسایل خود را جمع کرده بودند و قصد داشتند اثاث کشی کنند. مرد جوان بعد از دستگیری به قتل اقرار کرد.

او گفت: «از مدتی قبل متوجه رابطه بین همسرم و صمد شده بودم برای همین نقشه قتل صمد را کشیدم و وقتی فهمیدم او قصد دارد دام به تهران ببرد، مسیر و زمان حرکت وی را به دست آوردم. سپس یک دست لباس ماموران راهور را تهیه کردم و در جاده منتظر کامیون ایستادم. وقتی صمد را دیدم، دست تکان دادم و از او خواستم مرا تا مسیری برساند. صمد که مرا نمی شناخت قبول کرد. بعد از اینکه سوار ماشین شدم، آن مرد را با سلاح شکاری کشتم و پس از سرقت احشام، کامیون را به آتش کشیدم.» بنابراین گزارش تحقیقات از این متهم به قتل هنوز به پایان نرسیده است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: مشرق نیوز


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. ای کاش روزی انسانها به جای اعتقاد به خرافات و تعصبات به انسانیب اعتقاد داشتند و و آرزویشان خوشبختی طرف مقابلشان بود نه انتقام جوی نمی فهم اگر دو نفر همدیگر را دوست ندارند چه اجباری برای ادامه زندگی و دست زدن به جنایت دارند چرا از همسرشان جدا نمی شوند تا او خوشبخت باشد و خودشان هم در رابطه ای دیگر به خوشبختی برسندآجرا خیانت و جنایت ؟آدم وقتی کسی رو دوست نداره باید جدا بشه حتی فکر میکنم بچه های طلاق که بعد از تحت حمایت شدید والدین باشند دارای آرامشی بیشتر از بودن در خانواده ای است که درون آن کشمکش و نزاع است.هر چند که بچه دار شدن در حالیکه عاشق همسرت نیستی اشتباهی نابخشودنی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.