خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » دانیال داوری مقابل دورتموند چه کرد؟

دانیال داوری مقابل دورتموند چه کرد؟

دانیال داوری، سنگربان 25 ساله ی تیم برانشوایگ شب گذشته برابر ستاره های جوان یورگن کلوپ به خصوص لواندوفسکی، همان ستاره ای که برابر رئال مادرید موفق به زدن 4 گل در نیمه نهائی لیگ قهرمانان اروپا تنها در بازی رفت شد، سطحی دیگر را به نمایش گذاشت و پرکارترین بازیکن میدان که شاید باید او را موفق ترین بازیکن میدان نیز نامید، بود که اگر نبود اختلاف سطح دو تیم در شمار گل ها بیش از پیش نمود پیدا می کرد.

داوری در دوئل با لواندوفسکی چند “سوپرسیو” داشت که اگر با کلین شیت او در این بازی همراه می شد، از او به عنوان یک پدیده در هفته ی دوم یاد می شد.

نخستین هنرنمائی داوری در دقیقه ی 11 این بازی رخ داد، جائی که توپ پشت مدافعان برانشویگ برای میختاریان فرستاده شد، اما داوری با تیزهوشی توپ را جمع کرد تا یکی از جدی ترین موقعیت های دورتموند نقش بر آب شود.

تنها پنج دقیقه پس از اولین واکنش داوری، نوبت به اولین “سوپرسیو” این بازیکن در این دیدار برای نجات دروازه ی برانشوایگ رسید. در شرایطی که بلاژیکوفسکی در یک موقعیت فوق العاده قرار داشت و حتی مدافعان برانشوایگ نیز تسلیم شده بودند، داوری با یک واکنش استثنائی تیمش را همچنان در جریان بازی نگه داشت.

شاگردان کلوپ در این دیدار تعداد کمی شوت از پشت محوطه ی جریمه راهی دروازه ی داوری کردند، شاید دلیل این امر نیز جایگیری فوق العاده ی او در مهار این شوت ها بود.

بندر یکی دیگر ستارهای ناکام دورتموند در دوئل با دانیال داوری بود. این هافبک خوش فکر که در دقیقه ی 51 فرصت گشودن دروازه ی داوری را داشت، با پای تخصصی خود یعنی پای راست گوشه ی دروازه ی داوری را نشانه رفت و در شرایطی که هیچ کس فکر مهار این موقعیت را نمی کرد، داوری موفق شد در فاصله ی چند سانتی متری خط دروازه توپ را جمع و جور کند.

نوری شاهین که در این دیدار چندان تلاشی برای گل زنی نداشت، در دقیقه ی 53 با واکنش داوری در یکی از معدود اقدامات خود برای گل زنی ناکام ماند.

دانیال داوری مقابل دورتموند چه کرد؟

البته در دقیقه ی 64 نیز داوری روی یک ضربه ی آزاد رویس را ناکام گذاشت تا او نیز از واکنش های داوری بی بهره نماند.

در دقیقه ی 70 ابتدا رویس در محوطه ی جریمه قصد داشت دروازه ی داوری را بگشاید اما داوری توپ را دفع کرد تا در ریباند توپ به لواندوفسکی فرصت طلب برسد و او نیز در موقعیتی تک به تک قرار گیرد. با این حال لواندوفسکی بازهم در گل زنی ناکام بود و داوری موفق شد توپ را جمع و جور کند.

در صحنه ی گل نخست نیز داوری از زاویه ای بسته گل را توسط هافمن دریافت کرد و شاید مقصر بود. در صحنه ی پنالتی نیز جهت توپ را کاملا اشتباه تشخیص داد و بدون هیچ حرف و حدیثی گل دوم را دریافت کرد.

بدین ترتیب داوری در پایان این دیدار موفق شد توسط سایت گل نمره ی 3 از 5 دریافت کند و پس از هافمن که تعویض طلائی یورگن کلوپ بود، عملکرد موفقی را داشته باشد.

نکته جالب آن است که مجله کیکر بهترین عملکرد را برای داوری در نظر گرفت و نمره یک از پنج را از دیدگاه خود برای این ستاره در نظر گرفت.

منبع: گول

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *