خانه » سرگرمی » طالع بینی روز چهارشنبه 30 مرداد 1392

طالع بینی روز چهارشنبه 30 مرداد 1392

فروردین:

تا ده روز آینده مساله ی مالی نخواهید داشت. امروز قادر خواهید بود کارهایی که در انتظارشان بودید را انجام بدهید، و در آنها برایتان پول وجود خواهد داشت. دوستان و خانواده تان را به شام دعوت کنید و خوش بگذرانید. اوقات خیلی خوشی خواهید داشت.

اردیبهشت:

امروز در طالعتان موفقیت در کار دیده می شود. همه چیز در شغلتان خوب است و به سرعت ترفیع می گیرید. این را به عنوان یک نشانه ی خوب برای اتفاقات آینده در نظر بگیرید. وقتی حالتان خوب بود با یک دوست قدیمی حرف بزنید. دلتان برایش خیلی تنگ شده است.

خرداد:

شرایط خودتان را حفظ کنید. اتفاقات، مصاحبات و شرایط نشان دهنده ی یک شغل بهتر خواهند بود. سرتان را بالا نگه دارید و ایمانان را قوی! افرادی که دوستتان دارند را باور کنید و حرفهایشان را باور کنید.

تیر:

اگر به دنبال آرامش روحی هستید باید خودتان به دنبالش بگردید. هیچ کس از آسمان فرود نمی آید تا تفکراتتان را اصلاح کند. مطالعه کنید، دعا کنید و گوش بدهید. امروز عزت نفس خیلی بالایی خواهید داشت و کارتان خوب پیش می رود. وظایف و مسولیت هایتان را به درستی انجام دهید.

مرداد:

امروز خیلی پرانرژی هستید. در مورد آینده تان خوش بین باشید و به سمت هدف هایتان قدم بردارید. خواهید دید که نتایج امتحانتتان مثبت خواهد بود و نمرات بالایتان در این درس بسیار کمکتان می کند. مراقب خودتان باشید و شاد باشید.

شهریور:

پول یعنی آینده ی شما! در بسیاری زمینه ها بسیار ثروتمند هستید و این ثروت فقط پول را شامل نمی شود. خانواده و سلامتی ثروت هایی هستند که نمی توان روی آنها قیمت گذاشت. خانواده تان را به قلبتان نزدیک نگه دارید و بدانید که نتیجه ی آن را خواهید دید.

مهر:

احساساتتان را کنار بگذارید. دست معشوقه تان را بگیرید، به او لبخند بزنید و احساس خوبی برایش بوجود بیاورید. آنهایی که امروز برایشان سخاوت به خرج می دهید و به آنها محبت می کنید در آیند می آیند و جواب همه ی محبت ها را خواهند داد.

آبان:

امروز یک رابطه ی متعهدانه به یک مرحله جدیدی از عشق و درک خواهد رسید. اگر به دنبال عشق هستید، فردی را ملاقات خواهید کرد که معنای جدیدی به واژه ی “عشق” خواهد بخشید.

آذر:

آیا می دانسیتید که شما قادرید در زیر سنگ و هر جایی که شده است ثروت را پیدا کنید. به عبارت دیگر، می توانید موقعیت های پول ساز را به راحتی کشف کنید. احتمالا آنها باید ماموریت ها و کارهای خلاقانه ای باشند که بسیار متفاوتند.

دی:

اگر امروز احساس بیماری می کنید، به بدنتان گوش کنید. بدنتان به شما می گوید که آرام تر باشید و کمی استراحت کنید. برنامه ی مورد علاقه تان را تماشا کنید و شربت آبلیمو بنوشید. به همه ی اعضای خانواده بگویید که تنهایتان بگذارند، و یا می توانید دراز بکشید.

بهمن:

امروز آرامش و گرمای روحی و معنوی برایتان شرایط خوبی فراهم کرده است. در بالترین نقطه ی جهان ایستاده اید و فقط می خواهید به اطرافیانتان لطف کنید و به آنها برسید. چه احساس خارق العاده ای دارید! این احساس را نزدیک به قلبتان نگه دارید و به شادی روحتان گوش کنید.

اسفند:

از بطالت و بی خیالی دست بکشید. به دقت در مورد آنچه که در کارتان انجام می دهید و موقعیتی که می خواهید در پایان سال به آن برسید فکر کنید. هیچ چیز نباید ثابت و بدون تغییر بماند. امروز به غرایزتان گوش کنید و پیرو نصیحت درون خودتان باشید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.