خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » مسعود شجاعی در تمرین تیم دسته سومی اسپانیا

مسعود شجاعی در تمرین تیم دسته سومی اسپانیا

مسعود شجاعی پس از 6 فصل حضور در اوساسونا نتوانست پس از دوران مصدومیت بازی های خوب خود را در پامپلونا تکرار کند و به عنوان بازیکن آزاد پس از پایان قراردادش از تیم پامپلونایی کنار کشید.

مسعود شجاعی ملی پوش ایرانی روز گذشته برای حفظ آمادگی خود با تیم ایزارا که در دسته سوم اسپانیا فعالیت می کند به تمرین پرداخت و برای اولین بار در محل تمرین این تیم حضور یافت. مسعود زیر نظر “میگوئل گونسالس” سرمربی تیم همچنین به تمرینات گروهی نیز پرداخت، زیرا در طول چند وقت گذشته به صورت انفرادی تمرین کرده بود.

شجاعی قبل از تمرین با این تیم که در منطقه ناوارا اسپانیا قرار دارد گفت : خیلی خوشحالم که اینجا هستم و در تمرینات آنها حضور دارم . مربی تیم به خوبی از من استقبال کرد. تمرینات این تیم خیلی به من کمک کرد زیرا آنها به صورت جدی تمرین کردند. من مدت هاست به صورت گروهی تمرین نکردم و برای اینکه بتوانم به شرایط خوبی برگردم باید به صورت گروهی تمرین کنم.

“گونسالس” سرمربی تیم نیز درباره حضور مسعود شجاعی در تمرینات ایزارا گفت : برای ما افتخار است که چنین بازیکنی در تمرینات پیش فصل ما حضور دارد . او در اوساسونا تا پایان سال 2013 هفت گل به ثمر رساند و بازیکن تیم ملی ایران است که در بازی های اخیر برای کشورش به میدان رفته است. ما دوست داریم که بازیکن باتجربه و خوبی مثل مسعود شجاعی را جذب کنیم . او بازیکن حرفه ای است و حضور او در تیم ما می تواند به پیشرفت بازیکنان ما کمک کند.

به نقل از روزنامه دی ناوارا مسعود شجاعی از چند تیم اسپانیایی و آلمانی پیشنهاد دارد و مدیر برنامه های این بازیکن در حال مذاکره با آنها است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع:ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.