خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » گوهر خیراندیش: برای ازدواج یا بازیگری به آمریکا نرفتم!

گوهر خیراندیش: برای ازدواج یا بازیگری به آمریکا نرفتم!

گوهر خیر اندیش گفت: طی مدتی که به دلیل سفر به خارج از کشور،از ایران دور بودم دلم برای کشورم و بازیگری حسابی تنگ شده بود چرا که هنر در خونم است و دوری از آن من را پژمرده می کند.

زمانی که در امریکا به سر می بردم،پیشنهادهایی برای بازیگری داشتم اما هیچ یک از این پیشنهادها برای بازی کردن من را مجاب نمی کرد چرا که یا به لحاظ قصه در سطح مناسبی قرار نداشتند و یا با تفکراتی که در کشور ما وجود دارد همخوانی نداشتند؛ به همین جهت تصمیم گرفتم فعالیتم را صرفا در داخل کشور محدود کنم.

او اضافه کرد: هر چند که در این مدت ارتباطم را با سینما و تلویزیون ایران کاملا حفظ کردم و حتی اتفاق هایی که در داخل کشور رخ می داد را با دقت و علاقه خاصی دنبال می کردم .

او در مورد سریال «کلاه پهلوی» تصریح کرد: با وجود انتقادهای نا بجایی که از این سریال می شود اما به نظر من این اثر به لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارد و از قصه پردازی خوبی برخوردار است.نقشم را در این سریال بسیار دوست دارم چرا که فارغ از شعارزدگی و موضعگیری، قصه زن مدرنی را در آن دوران روایت می کند.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون افزود:متاسفانه در طول این سال ها تلویزیون به نوعی دچار ریزش مخاطب شده است . این در حالی است که با کم کردن ممیز ی ها بار دیگر می توان مخاطب را به تلویزیون باز گرداند. البته به نظرمن ما راجع به سریال های داخلی کمی با بی مهری برخورد می کنیم چون شکی ندارم آثار داخلی ما از نمونه های ماهواره ای حداقل خیلی بهتر است و سریالی مانند «کلاه پهلوی» نه تنها از «حریم سلطان» کمتر نیست،بلکه به مراتب در سطح بالاتری قرار دارد.

وی در پایان در مورد شایعه ازدواجش در خارج از کشور گفت: چه کسی گفته من ازدواج کرده ام. چنین حرفی اصلا صحت ندارد و شک نداشته باشید اگر چنین اتفاقی بیفتد خودم آن را به شکل رسمی از طریق رسانه ها مطرح می کنم.من صرفا برای درمان و ادامه تحصیل فرزندانم به امریکا سفر کردم نه برای ازدواج و یا بازیگر.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری برنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.