خانه » آرایش و زیبایی » چگونه مناسب ترین رنگ را برای لاک ناخن انتخاب کنیم؟

چگونه مناسب ترین رنگ را برای لاک ناخن انتخاب کنیم؟

بعضی رنگ ها ناخن های شما را برجسته نشان می دهند و باعث زیبایی ناخن هایتان می شوند، انتخاب رنگ بستگی به حالت، احساس و لباسی که می خواهید بپوشید دارد.

همچنین انتخاب رنگ لاک رابطه مهمی با رنگ پوست شما دارد، گفته می شود رنگ های طبیعی رنگ های حرفه ای هستند، اگر شما به یک سازمان، ملاقات یا کنفرانس می روید رنگ های ملایم و روشن رنگ های فوق العاده ای هستند. انتخاب مناسب ترین رنگ لاک برای ناخن

انتخاب مناسب ترین رنگ لاک برای ناخن

لاک ناخن صورتی معمولا از گزینه های مورد علاقه است، سایه های مختلفی از رنگ صورتی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید اما برای انتخاب درست همیشه رنگ پوست ان را در نظر بگیرید و انتخاب کنید.

اگر شما پوستی روشن دارید می توانید رنگ های روشن تر لاک را استفاده کنید، لاک ناخن صورتی و آبی برای پوست های روشن مناسب است، همچنین می توانید از رنگ زرشکی و رنگ های تیره دیگر برای مهمانی های شب استفاده کنید.

هنگامی که به دنبال لاک می گردید رنگ های روشن تا متوسط برای پوست های روشن بسیار مناسب هستند و از متوسط تا تیره برای پوست های تیره مناسبند، همچنین لاک های مشخصی هستند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید مثل لاک های درخشان و خیلی براق.

اگر میخواهید به مهمانی و قرار ملاقات خاصی بروید بهتر است لاک های زنده و روشن را انتخاب کنید، در هر صورت رنگ های طبیعی و روشن بر رنگ های تیره ارجعیت دارند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع : بانوی الوند

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.