خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 10 شهریور 1392

فال روز یکشنبه 10 شهریور 1392

فروردین:

امروز شاید بخواهید به تحقیق و بررسی بپردازید. وقت خیلی مناسبی است که بدنبال یک کار جدید بگردید و برای آینده تان برنامه ریزی کنید. سعی کنید پروژه های جدیدتان را تمام کنید و به دنبال یک رقابت سالم باشید تا ذهنتان را به کار گیرید. این عالی نیست که انقدر باهوشید که می توانید انتخاب های مختلفی داشته باشید؟

 

اردیبهشت:

همکاری و روابطتان امروز کمی سخت هستند. خواهید دید که با یکی از همکارانتان خیلی رقابت دارید. هردوی شما بئنبال یک موقعیت هستید و شما حس می کنید که بیش از او لیاقت این موقعیت جدید را دارید. چاره ی کار این است که امتحات نوشتاری را خوب بدهید تا ارزش خودتان را ثابت کنید. امروز مراقب احساساتتان باشید ولی با دیگران ارتباط برقرار کنید.

 

خرداد:

شما اصلا فرد درونگرایی نیستید، ولی امروز این خاصیت را پیدا می کنید. دوست دارید که با خانه و خانواده تان باشید و این حیطه از زندگیتان بیش از آنچه که انتظار دارید از شما تقاضای توجه دارند. امروز در کارتان رقابت خواهید داشت و تمام بلندپروازی هایتان آتشی تر خواهد شد.

 

تیر:

امروز زندگیتان را از نو بسازید. ذهن، جسم و محیطتان را پاک کنید. برای اداره ی کارهایتان با اعتماد بنفس نسبت به توانایی هایتان پیش بروید. امشب رابطه ی رمانتیک ممکن است پرحرارت باشد، ولی درکل خوب خواهد بود.

 

مرداد:

امروز به شدت دنبال آسایش و استراحت هستید، ولی می دانید که باید اول پروژه هایتان را تمام کنید. در تمام کردن وظایفتان اصلا عجله نکنید. اگر خیلی عجله داشته باشید، جزییات کوچکی که خیلی اهمیت دارند را فراموش خواهید کرد.

 

شهریور:

شغلتان خیلی برایتان اهمیت دارد و امروز باید بدنبال موقعیت هایی بگردید که همه ی جای اداره پراکنده شده اند. الان که بدنبال فرصتی برای بهتر کردن موقعیتتان هستید اصلا موقع خجالتی بودن نیست. مافوق هایتان بر شما نظارت می کنند و از کارتان بسیار شگفت زده اند.

 

مهر:

امروز متکی به خودتان باشید. انتظارات امروزتان بیش از پیش واقع گرایانه هستند و این باعث می شود کارهایتان را راحت تر تمام کنید. به نصیحت والدینتان گوش کنید و از یکی از فامیل هایتان کمک بخواهید. مراقب خودتان باشید و به اندازه ی کافی آب بنوشید.

 

آبان:

امروز انقدر انرژی و انگیزه دارید که هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند. کمی بیش از حد فعالیت دارید و اگر انرژیتان را کنترل کنید می توانید کارهای خیلی زیادی را به انجام برسانید. اگر بدنبال کار می گردید، امروز می توانید آنچه که بدنبالش هستید را بیابید.

 

آذر:

امروز مسولیت وظایفتان در شغلتان را به عهده بگیرید و برای برنامه ریزی کارهایتان در ادامه ی ماه آماده باشید. میزکارتان را مرتب کنید و برای کارتان برنامه ریزی داشته باشید. حتما مایعات زیاد بنوشید و تا وقتی که کار تمام نشده است به کار کردن ادامه بدهید.

 

دی:

امروز دانش و ماجراجویی تحریک می شوند. تا می توانید مطالعه داشته باشید و درمورد موضوعات و مکانهایی که دوست دارید ملاقات کنید ویدئو ببینید. یک برنامه برای خودتان بنویسید برای اینکه تصمیم بگیرید چگونه پول پس انداز کنید تا به ماجراجویی های رویاهایتان بروید. اگر برنامه ریزی داشته باشید و به آن عمل کنید همه ی اینها قابل دسترسی خواهد بود.

 

بهمن:

امروز در طالعتان عشق و رابطه ی رمانتیک وجود دارد. برای فرد مورد علاقه تان بسیار جذاب و مهربان هستید و می توانید احساستان را منحصر به او کنید! خیلی عالی است که نسبت به کسی عشق حقیقی داشته باشید. به تمام جوانب شرایط نگاه کنید و سپس تصمیمتان را بگیرید.

 

اسفند:

چگونگی برقراری ارتباط در روابط کاری نزدیک یک نکته ی کلیدی است. روشنفکر باشید و به معشوقه تان هم اجازه بدهید که بطور برابر حرفش را بزند. گوش بدهید، شاید بخواهید که با فرد جدید یک آغاز نو داشته باشید و یا با عشق کنونیتان از نو شروع کنید. روی زمان حال تمرکز کنید و از گذشته دوری کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *