خانه » اخبار روز » خورشیدی: به احمدی‌ نژاد ظلم شد

خورشیدی: به احمدی‌ نژاد ظلم شد

خورشیدی حضور خود در دبیرخانه شورای مشاوران را قابل پیش بینی عنوان کرد و گفت: رفتن بنده به مجمع و کار با آقای روحانی که یکی از ستون های مجمع محسوب می شد در این قضیه مؤثر است و من معتقدم محبت باید دوطرفه باشد.

مهدی خورشیدی دبیر شورای مشاوران رئیس جمهور سابق با بیان اینکه «دبیرخانه» شورای مشاوران رئیس جمهور در دولت دهم شکل گرفت، اظهار داشت: خلأ همه دولت ها عدم وجود کار کارشناسی در مجموعه مشاوران رئیس جمهور بود که به آنها نگاه تشریفاتی می شد،  بنابراین دبیرخانه ای برای پشتوانه فکری و کارشناسی مشاورین شکل گرفت.

خورشیدی با اشاره به دیدارش با روحانی در خصوص حضور در سمت دبیری گروه مشاوران رئیس جمهور یازدهم گفت: انشاالله هرطور که خود آقای روحانی تصمیم بگیرد،  کار پیش می رود.

وی حضور خود در دبیرخانه شورای مشاوران را قابل پیش بینی عنوان کرد و افزود: رفتن بنده به مجمع و کار با آقای روحانی که یکی از ستون های مجمع محسوب می شد در این قضیه مؤثر است و من معتقدم محبت باید دوطرفه باشد.

دبیر شورای مشاوران رئیس جمهور سابق درباره دبیری خود برای این شورا نیز خاطرنشان کرد: تجربه ام ابتدا در این حیطه بود و من در این زمینه کار کرده بودم و فکر می کنم این ایده ها در دولت روحانی محقق می شود.

وی درباره اهم سرفصل های برنامه ای خود در این شورا نیز تصریح کرد: برخی طرح ها را از قبل در ذهن دارم اما بیشتر رویکرد اقتصادی و بازار مطرح است.

خورشیدی از پیشنهاداتی برای حضور در صندوق مهر امام رضا(ع) خبر داد و گفت: البته باید صبر کنیم که دولت جلو رفته و جا بیافتد اما به هر حال قبول این دو مسئولیت به طور همزمان به نظر آقای روحانی بستگی دارد.

دبیر شورای مشاوران رئیس جمهور سابق درباره اینکه گفته می شود که جریان احمدی نژاد و برخی اعضای دولت دهم قصد دارند که برای 4 سال آینده و انتخابات دولت و مجلس کادرسازی کنند، تصریح کرد: با توجه به اینکه آنها به عنوان یک جریان سیاسی در یک دوره در راس قدرت اجرایی کشور بودند، برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری برنامه خواهند داشت و این حق آنهاست که در انتخابات شرکت کنند.

وی در ادامه با اشاره به دلایل عدم حضور احمدی نژاد در اولین جلسه ای که باید در مجمع شرکت می کرد، تصریح کرد: آقای احمدی نژاد در زمان آن جلسه، برای استراحت به یکی از شهرها سفر کرده بود و این اتفاق بعد از مدت ها انجام می شد.

خورشیدی در ادامه این گفت و گو با اشاره به فعالیت جریان  خاص و زاویه خود با این جریان گفت: اگر روزی بحث جریان خاص را مطرح کردم فقط برای این بود که دولت از حواشی به دور بماند. آن حواشی که ایجاد شد واقعا به کار لطمه زد. در حالی که می دانم روحیه آقای روحانی مشورت پذیر، آرام و با طمأنینه است که خیلی هم عجول نیست لذا فکر می کنم با متانت و صبر و طمأنینه آقای روحانی خیلی از ایده ها را بتوان اجرا کرد.

دبیر شورای مشاوران رئیس جمهور سابق با تاکید بر اینکه این جریان دوست داشت نظراتی که غیر از خودشان مطرح بود را حذف کند یادآور شد: بنده هیچ اصراری به ماندن در دولت نداشتم اما ما برای شورای مشاوران زحمت کشیده بودیم و دوست نداشتم که اینها به خاطر شخص بنده لطمه ببیند. لذا ترجیح دادم از مجموعه خارج شوم.

وی درباره مصاحبه  خود با رسانه های اصلاح طلب  با بیان این مطلب که احمدی نژاد خودش هم مصاحبه هایم را دنبال می کرد، تصریح کرد: ما توافق کرده بودیم که در محل زندگی این بحث ها را مطرح نکنیم.

خورشیدی با اشاره به مصونیت آهنین خود در برابر احمدی نژاد در عین حال یادآور شد: طبیعی است که این حرف ها به محیط خانواده کشیده شود اما نیت ما این نبود. من گاهی اوقات به صراحت به آقای احمدی نژاد می گفتم که فلان موضع شما را اصلاً قبول ندارم.

دبیر شورای مشاوران رئیس جمهور سابق در ادامه و با اشاره به فعالیت های علمی احمدی نژاد،  دانشگاه ایرانیان را پاتوق دولتی های سابق برشمرد و گفت که از بنده برای حضور در این دانشگاه دعوت نشده است.

و ی با اشاره به برخی دعواهای سیاسی دولت دهم و مجلس با تاکید بر اینکه من نمی گویم که همه تقصیرها گردن احمدی نژاد بود و برخی نیز به ناحق حرفهایی را می زدند،  افزود: رئیس قوه مجریه بار نظام را به دوش می کشد و وقتی او وارد این بحث ها می شد، این موضوع بیشتر به چشم می خورد اما باید قبول کنیم که به آقای احمدی نژاد ظلم هم شده است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *