خانه » سرگرمی » فال روز دوشنبه 11 شهریور 1392

فال روز دوشنبه 11 شهریور 1392

فروردین:

امروز باید سعی کنید سلامتی خودتان را بهبود ببخشید. باید با رعایت بعضی قواعد و رفتارهای روزمره از خودتان مراقبت کنید. امروز مراقب روابطتان باشید. الهه ی عشق و زیبایی چشمهایش را به سمت شما گشوده است. بهداشت خودتان را حفظ کنید تا برای کسی که به شما توجه دارد جذاب بنظر بیایید.

 

اردیبهشت:

در پرحرفی با دیگران یک استاد هستید. دقیقا می دانید که چطور کسی را فریفته ی خود کنید. متاسفنه بعد از چند هفته خلاقیت خود را در روابط از دست می دهید. شاید این مشکل شما باشد. حس کنید که مسوول خلاقیت و فرزندانتان در زندگی هستید. با درک و فهم و مهربان باشید و اگر ایده هایتان با دیگران متعارض بود سعی کنید مصالحه کنید.

 

خرداد:

چیزهای کوچک مورد توجه شما هستند.اینها می توانند اهداف اصلی شغلیتان باشند اما بیشتر احتمال دارد که مسایل کوچکی در اطرافتان باشند که باید حلشان کنید. امروز کمی مستعد تصادف هستید. مراقب قدمهایتان باشید.

 

تیر:

امروز در زندگی عاشقانه تان ریسک کنید. شما عاشق امنیت و آسایش هستید و فقط می خواهید کسی دستانتان را بگیرد و آرامتان کند. می توانید این را بدست بیاورید، البته اگر محبت و مهربانی را با هم داشته باشید.

 

مرداد:

امروز خیلی خودتانت را تحت فشار نگذارید. باید قبل از اینکه هفته به آخر برسد همه ی کارها را تمام کنید، اما اگر بیش از توانتان مسوولیت قبول کنید، هیچ کاری را به پایان نخواهید رساند. اگر اینطور ادامه دهید خیلی مریض می شوید.

 

شهریور:

امروز خیلی جلب توجه می کنید. این خیلی خوب است! نور خورشید برایتان شادی به همراه می آورد و باعث می شود که مسیر شغلیتان برایتان آزاد شود. باید از آرزوهایتان به رییستان بگویید و به او بفهمانید که از پس کار بر می آیید.

 

مهر:

امروز روزی است که باید گذشته را پشت سرتان بگذارید و دست از اشتباهات قدیمی بردارید. از اشتبهاتتان درس بگیرید و درمورد تغییراتی که بوجود آورده اید فکر کنید. اگر خودتان را بخوبی بشناسید بیشتر می توانید کنترل سرنوشتتان را بدست بگیرید.

 

آبان:

مغناطیس و قوه ی جذب شخصیتان امروز خیلی بالاست و خواهید دید که جنس مخالف مرتب به شما خیره خواهد شد! امروز چیز خیلی جذاب و سحرآمیزی درمورد شما وجود دارد. از این جادو استفاده کنید و با دوستان جدیدتان برای ناهار بیرون بروید.

 

آذر:

به زبان بدنتان به خوبی گوش کنید. اگر احساس خستگی می کنید باید کمی به خودتان استراحت بدهید. بیشتر از حد توانتان کار نکنید. خستگی مفرط می تواند شرایط ناسالم و سختی بوجود بیاورد.

 

دی:

امروز خانه به توجهتان نیاز دارد. مبلمان را جور دیگر بچینید، پرده ها را بشورید و خانه تان را برای پاییز آماده کنید. می بینید که بعضی از دیوارهای خانه به رنگ آمیزی نیاز دارند. درواقع به برنامه ریزی وشرایط ثابت نیاز دارید.

 

بهمن:

امروز یکی از روزهای پرحرارت و احساسیتان است. برای بعضی هل خیلی جذاب هستید و کاریزما و فریبندگیتان فوق العاده است. شاید ببینید که امروز بلندپروازی هایتان نیز تحریک می شود. ارزشتان را ثابت کنید و به افراد مافوقتان نشان دهید که می توانید از پله های پیشرفت بالا بروید و بیش از آنچه که فکر می کنند می توانید موفقیت بدست آورید.

 

اسفند:

امروز سطح انرژیتان بالاست و  باید بتوانید از انرژی برای تمام کردن کارهای ناتمامتان استفاده کنید. امروز در طالعتان برنامه ی سفر دیده می شود و می تواند در آینده ی نزدیک برایتان خیلی جذاب باشد. بودجه تان را به خوبی برنامه ریزی کنید و اگر می خواهید سفر کنید به برنامه تان خوب بچسبید. زدن به جاده می تواند خیلی خوب باشد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.