خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 12 شهریور 1392

فال روز سه شنبه 12 شهریور 1392

فروردین:

شهرویور برای مطالعه و یادگیری ماه خیلی خوبی است. با یادگیری ارتباط و اجتماعی شدن شکل می گیرد. می بینید که امروز روز بسیار خوبی است که درها برویتان گشوده می شوند و کارمندان هم از وضعیت راضی می گردند. مراقب نزاع هایی که در خانه و محل کار برسر قدرت شکل می گیرد باشید.

 

اردیبهشت:

مکالمات می توانند تصورات رمانتیکتان را به پیش ببرند. امروز ساعت های بسیار لطیفی وجود دارند که می توانند باعث بوجود آمدن مشاجره با معشوقه تان شوند. امروز ممکن است گذشتنه تان دوباره یقه تان را بگیرد. مراقب باشید که مانع گشودن دوباره ی قلبتان نشوید!

 

خرداد:

مراقب دوستانی که می خواهند شما را مجبور به انجام دادن کارهایی که برایتان ناراحت کننده است کنند باشید. شاید متوجه شوید کسانی که تا چند وقت پیش رویشان حساب باز می کردید، اکنون بسیار غیرقابل اعتمادند. مثبت اندیش باشید.

 

تیر:

خودتان را آماده ی یادگیری و برقراری ارتباط با چیزهای جدید کنید. شاید ببینید که ایده ها و علایق جدید دنیایتان را تکان خواهند داد. اگر احساس می کنید پرانرژی هستید سعی کنید کمدهای خانه را تمیز کنید!

 

مرداد:

امروز علاقه به تفریح و آسایش خیلی بالاست. نمی خواهید تنها باشید و به خان هی دیگران می روید و با آنها مرتب به گردش می روید. افرادی هستند که بخاطر رفتار خوب و زیبایتان شما را تحسین می کنند، اما مراقب تعریف های دروغین باشید.

 

شهریور:

امروز بهترین روی خودتان را نشان دهید. مراقب رابطه ی عاشقانه ای که باعث شده مضطرب شوید و به خوبی کارنکنید باشید. داشتن قواعد ارتباطی در کار و همچنین تغییر همیشه ایده ی خوبی است. مراقب خودتان باشید.

 

مهر:

ذهنتان را پالایش کنید و شفافیتش را زیاد کنید. امروز برای گرفتن نمره ی عالی در یک امتحان به تمرکز نیاز دارید. تا جایی که می توانید روی آن کار کنید و در نهایت با اطمینان کامل برگه را روی میز معلم بگذارید. به سختی درس خواندید و امروز هم نتیجه اش را می گیرید.

 

آبان:

امروز در کارتان خیلی خوب و جذاب باشید.این ماه در طالعتان ثروت دیده می شود و ممکن است به علاوه ی کارهای شخصیتان کمی احساس استرس و فشار کنید. بنشینید و برای ادامه ی ماهتان برنامه یریزی کنید و همچنین برای هزینه هایتان برنامه داشته باشید. معشوقه تان در مورد اینکه چرا پولهایتان نمانده از شما توجیه خواهد خواست.

 

آذر:

شاید امروز زخم ها و مشاجره های قدیمی دوباره برایتان سربازکنند. چیزهایی به ذهنتان می آیند که شما را به یاد این می اندازند که چقدر سروکله زدن با جنس مخالف سخت است. می دانید که در بعضی مسایل شما راست می گویید، اما باید بعضی وقتها هم کوتاه بیایید.

 

دی:

امروز قرارهای اجتماعی و حرفه ای خود را سازمان ببخشید. اگر حس کردید که نمی توانید به همه ی قرارها برسید اشکالی ندارد. از یکی از دوستان بخواهید که کمکتان کند و یادداشت بردارد. اگر درمورد کار و شرکتتان بیشتر یاد بگیرید، می توانید بیشتر پیشرفت کنید. گوش بدهید و امروز خیلی توجه داشته باشید.

 

بهمن:

امروز دیگران را از خودتان دور نکنید. علاقه ی زیادی دارید که اطلاعات محرمانه را حفظ نکنید و به دیگران انتقال دهید. هیچ وقت اینکار را در محل کارتان نکنید. شایعات و سخن چینی های اداره را به حداقل برسانید. نهارتان را به تنهایی بخورید.

 

اسفند:

فکرتان را به کار بیندازید تا از راه های متفاوتی پول دربیاورید. از تنشی که در اطرافتان وجود دارد دور بمانید و از شرایط گروهی که پر از ناراحتی است دور بمانید. امروز باید تمرکز اصلیتان روی پول و کسب و کار باشد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. vaghean merci az fal i ke rozane bram miferestin .besiar zibas

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *