خانه » دانستنیهای خانواده » ۱۰ نشانه اینکه مردی شما را فقط برای رابطه‌ جنسی می‌خواهد

۱۰ نشانه اینکه مردی شما را فقط برای رابطه‌ جنسی می‌خواهد

حتی بهترین پسرها هم ممکن است فقط به دنبال رابطه جنسی باشند. مردها روش های مختلفی برای ایجاد این رابطه بدون متعهد شدن دارند. این نوع مردها به چیزی که می خواهند دست پیدا می کنند و وقتی راضی شدند، می روند. روابط عمیق معنای چندانی برای آنها ندارد.

مردهای زیادی برای به دست آوردن رابطه جنسی از روش های بسیار هوشمندانه و تخصصی استفاده می کنند؛ تاحدی که پی بردن به قصد واقعی آنها برای خانم ها سخت می شود.

در زیر به چند نشانه اشاره می کنیم که نشان می دهد مردی از شما فقط رابطه جنسی می خواهد:

پول زیادی خرج می کند اما وقت نمی گذارد

مردان پولدار، سرمایه زیادی برای خرج کردن در راه رابطه جنسی دارند. شما را با کادوها، شام در رستوران های لوکس و از این قبیل بمباران می کند اما وقت گذاشتن خیلی مهم تر از پول گذاشتن در رابطه است. باید ببینید طرف مقابلتان با شما وقت می گذراند و برای شناختن شما وقت می گذارد؟

فقط ساعتهای بخصوصی به شما زنگ می زند

ساعت رابطه جنسی برای افراد و گروه های سنی مختلف، متفاوت است. ساعت رابطه جنسی به ساعتی گفته می شود که فرد وقت خوشگذرانی با دوستان، کار کردن یا هر مشغله دیگر خود را به اتمام رسانده است و به دنبال رابطه جنسی است. مثلاً اگر فقط ۲ شب به بعد به شما زنگ می زند باید هوشیارتر عمل کنید.

متعهد نمی شود

برای متعهد نشدن مردها به رابطه، دلایل مختلفی وجود دارد. اگر مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقه داشته باشد، مسئولیت یک رابطه واقعی را قبول نخواهد کرد. همچنین، اگر مردی متعهد نمی شود، می تواند دلیلش این باشد که می خواهد با هر تعداد زنی که می تواند، تا می تواند رابطه جنسی برقرار کند.

احساس می کنید رابطه تان فقط به رابطه جنسی خلاصه می شود

روابطی که در آن رابطه جنسی پیش از ازدواج باشد همیشه با مشکل مواجه می شوند. اگر احساس می کنید که رابطه جنسی بطور مداوم از شما درخواست میشود، طرف مقابلتان فقط بدنبال اینگونه روابط با شماست. اگر این وضعیت ادامه پیدا کرد، بدتر می شود و ارزش فردی شما را زیر سوال خواهد برد.

پس حتماً درمورد آن صحبت کنید. اگر شما برایش مهم باشید، برای تغییر آن با شما همکاری خواهد کرد. اگر اینکار را نکند، از دست شما ناراحت شده و احتمالاً ترکتان می کند.

شما را با دوستان و خانواده خود آشنا نمی کند

مردها درمورد دختری که به مادرشان معرفی می کنند بسیار دقیق هستند. معمولاً فقط دختری را به خانواده خود معرفی می کنند که رابطه جدی با او داشته باشند. اگر می بینید که شما را خارج از برنامه هایی که با خانواده یا دوستانش دارد نگه می دارد، مراقب باشید. همچنین یادتان باشد اگر در یکی دو مورد از این برنامه ها شما را ببرد، ممکن است خیلی از موقعیت های او با زنان دیگر را خراب کنید.

وقتی که باید با هم بیرون باشید، در خانه هستید

اگر دوست دارید برای تفریح به بیرون بروید ولی او مدام اصرار دارد که شما را به خانه اش ببرد، مطمئن باشید که شما را فقط برای رابطه جنسی می خواهد. اصرار داشتن برای رفتن به سفرهای دو نفره نیز میتواند نشانه ای از آن باشد.

تحت فشارتان می گذارد

این قدیمی ترین تکنیک آنهاست. اگر قبل از ازدواج، شما را مجبور به آن می کند، مطمئناً این مسئله برایش خیلی مهم تر از شناختن شما و ایجاد یک رابطه جدی است.

برای آن آماده سازی می کند

اگر وسایل مربوط به رابطه جنسی را در دور و اطرافتان می بینید، یعنی همه چیز را برای این اتفاق آماده کرده است. گاهی اوقات بهتر است حتی یک بار اتفاق افتادن رابطه جنسی را به خاطر نداشتن کاندوم به تعویق بیندازد اما وقتی همه چیز را آماده داشته باشد، یعنی برای این اتفاق برنامه ریزی کرده است.

وقتی با هم هستید، الکل می نوشد

بیشتر اوقات وقتی با مردی هستید که الکل می نوشد و به شما هم اصرار میکند که بنوشید (یا مواد مخدر مصرف میکند و از شما هم میخواهد مصرف کنید)، در نهایت آن شب به رابطه جنسی ختم میشود. روابطی که با چنین اتفاقاتی شروع می شوند معمولاً فقط بر پایه صمیمیت فیزیکی هستند و احساسات در آن دخیل نیست. باید بسرعت چنین روابطی را ترک کنید.

حرف می زند اما عمل نمی کند

گفتن «دوستت دارم» خیلی با نشان دادن آن فرق دارد. اطمینان یابید که دوست داشتنش را به شما نشان دهد و فقط از روی نوشته برایتان نخواند. چون به دنبال رابطه جنسی است، ممکن است اینطور بگوید نه به این دلیل که واقعاً از ته قلب دوستتان دارد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع:مردمان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

227 دیدگاه

 1. با سلام.
  در درجه اول میخوام به اون عزیز بگم که اگه به اولی واقعا علاقه داشتی هیچوقت دنبال دومی نمی رفتی.بعدا دومی کامشو ازت گرفته و اون هیچوقت دنبال ازدواج با تو نبوده.کسی که واقعا دنبال زندگیه وارد رابطه با زن شوهر دار نمیشه،و رابطه جنسی قبل از ازدواج خیلی خیلی اشتباهه.
  در قسمت دوم عرایضم میخوام بگم مشکل بزرگ و اساسی جوانهای ایرانی اینه که برای زندگی مشترک آماده نیستن و وقتی به فکرش میوفتن که وارد یه رابطه ی اکثرا ناصحیح شدن.و نمیدونن چیکار باید بکنند و چیکار نباید بکنند.بعدش دوچار احساسات میشن و کارها و تصمیم هایی که نباید رو انجام میدن.
  بنظر بنده جوانها قبل از ازدواج و حتی آشنایی با کسی ،اول خودشون،علایقشون،رفتار و احساساتشون رو بشناسن و معیار ها و هدفشون تو زندگی رو آگاهانه و منطقی مشخص کنن.و وقتی در زندگیشون کسی پیدا شد اونو با این معیارها بسنجند.یعنی با چیزهایی که واقعیه.و به هیچ عنوان وارد روابط جنسی نشوند.
  فقط در این صورت میشه یه رابطه ی پایدار داشت.
  ببخشید طولانی شد‌.

 2. من ۸سال با اقایی دوستم بعد از این همه مدت و اسیب جسمی و روحی که به من وارد شده داره واسه همیشه از ایران میره خیلی هم براش مهم نیس این اسیب هایی که من دیدم ..اگر ۸سال پیش که ۲۰سالم فقط بود انقدر خام و بی تجربه نبودم هیچ وقت نمیزاشتم یه ادم انقدر بهم نزدیک بشه الان تا مرز خودکشی رفتم و واقعا نمیدونم چجوری کنار بیام با این قضیه

 3. سلام
  بعد ۵ ماه دنبال من بودن، اسرار کردن و کلی کارای عاشقانه من حاضر شدم شمارشو بگیرم بعد ۱ ماه و کلی اس ام اس بازی شب و روز باهاش رفتم سر قرار هر روز بهم می گفت دوسم داره و بدون من نمی تونه، خیلی شبیه هم فکر میکردیم حرف زدن باهاش برام راحت بود بهم میگفت نیمه گمشودشم منم کم کم ازش خوشم اومد.  ۶ ماه با هم بودیم دیگه عاشقش شده بودم، رابطه ما خیلی صمیمی بود همش با هم بودیم اما رابطه جنسی  نداشتیم(همون اول دوستیمون من گفتم که نمی خوام و اونم اسراری نداشت ) نمیدوم چرا، ولی یهو عوض شد کم رنگ شد…گفت دیگه دوسم نداره نمیخواد منو، اسراری نکردم آخه هر کی عاشق شده می دونه عشق زوری نیست همین که دلت نخواد یه دلیل کافیه!!! رابطه تموم شد به همین سادگی…
  الان ۵ سال میگذره من ۲۶ سالمه دیگه هیچ‌وقت کسی رو دوست نداشتم دیگه هیچ‌وقت نتونستم تو چشمای کسی نگاه کنم از همه کس فاصله گرفتم چون دلم خیلی شکسته بود
  نمی دونم من ساده لوح بودم یا اون بازیگر خوبی که یه سال تموم بی وقفه هر لحظه شب روز برای من نقش بازی کرد!!
  همیشه آدم جسمشو تو یه رابطه از دست نمیده بعضی موقع ها روح و دلشو از دست میده و کل زندگی براش بی معنی میشه

 4. سلام دوستان عزیز
  کل خلقت زن و مرد باهم تفاوت داره زنان بیشتر ارتباط کلانی نیاز دارند در صورتی مردان نیاز ارتباط جنسی دارند
  به هیچ عنوان تن به رابطه ندهید قبل ازازدواج ضررش متوجه خودتون خواهدشد
  شما میمونی ی عمر پشیمانی

 5. دوستان نظرمن راجب رابطه ها اینه ک ما انسان ها ب چیزهایی ک داریم عادت میکنیم چه اون چیز یه حیون خونگی باشه چه یه دوست
  عشق اول و اینا حرفه اگه بهترازاون بیاد وازش خوشت بیادعشق اول واست بی معنی میشه
  عادت بد ما ادم ها اینه ک عادت میکنیم ب همه چیز
  درضمن پسری ک قصد ازدواج داره نهایت تو ۴۰روز اجازه خاستگاری میخواد ازت بیشترازاون فقط برای اینه ک تنها نمونه و یه سرگرمی و دلخوشی کنارش داشته باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.