خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه 13 شهریور 1392

فال روز چهارشنبه 13 شهریور 1392

فروردین:

چیزی که سالهاست در درونتان شکل گرفته امروز خودش را نشان می دهد و بیرون می آید. شما علاقه ی زیادی به تغییر دارید و امروز تصمیم قاطع گرفته اید که برای خودتان تغییری ایجاد کنید. فقط سعی کنید که براساس خیال و وهمتان عمل نکنید. این می تواند منجر به مشاجره شود. در اطرافتان احتمالات بسیاری برای زندگی وجود دارد و پروژه ها می توانند به سرعت خود را نشان دهند. انتخاب هایتان را حفظ کنید.

 

اردیبهشت:

امروز از شر بارسفرتان خلاص شوید. ممکن است درگیر یک رابطه ی جدید بشوید و اگر بتوانید گذشته تان را رها کنید این رابطه  می تواند خیلی عالی باشد. اطلاعاتی بدستتان می آید که می تواند اعتماد بنفستان در کار را افزایش دهد. یک تصمیم بگیرید و برای تغییر محیطتان به نتیجه برسید. از نوشیدن مشروبات به شدت پرهیزکنید تا سلامتیتان بیشتر حفظ شود.

 

خرداد:

عشقی که به معشوقه تان دارید یک فرصت بسیار عالی برایتان است. احساس می کنید که خیلی خوب با هم ارتباط دارید و همه چیز خیلی خوب پیش می رود. البته ممکن است که موقع شام کمی بینتان ناراحتی پیش بیاید! همین!

 

تیر:

مراقب عکس العمل هایتان در مقابل دیگران باشید. امروز کمی حساس و پرانرژی هستید و اگر چیزی از دهنتان بپرد می تواند باعث رنجش و دلخوری شود. سعی کنید وقتی کمی آرام تر شدید، ارتباط برقرار کنید. امروز قبل صحبت کردن با دیگران تا 10 بشمارید.

 

مرداد:

امروز دوستانتان برای ایده هایتان بسیار حمایتگر هستند و می خواهند برایتان کسی پیدا کنند که بتواند خیلی شادتان کند. اما بنظر می رسد که امروز هیچ فرد مناسبی پیدا نمی شود. شاید نیاز به این دارید که عقایدتان درموردعشق و ازدواج را کمی تغییر دهید. اینگونه به آنچه که می خواهید نمی رسید.

 

شهریور:

اگر امروز می خواهید که بیشتر از حد معمول سرتان را شلوغ کنید، باید این را هم درنظر بگیرید که زندگی عشقیتان از آن کمی آسیب خواهد دید. سعی کنید خیلی پیچیده نباشید و نسبت به کسانی که دوستتان دارند قدرشناس تر باشید. عشق برایتان خیلی شخصی است و این می تواند معشوقه تان را گیج کند.

 

مهر:

امروز خودتان را در مواجه با درخواست های فراوان می یابید. روابطتان عالی پیش می روند ولی مشکلات احتمالی در پیش رویتان هستند. مشاجره ایجاد نکنید و اگر معشوقه تان هم مشاجره را شروع کرد، شما از آن بیرون بیایید.

 

آبان:

از مجبور کردن همکارانتان به کار کردن با شما اجتناب کنید. به جای آن می توانید از صبر و فریبندگیتان استفاده کنید. اگرچه هنوز در ماه شهریور هستیم ولی هنوز کارهای بسیاری برای تمام کردن دارید تا برای پایان سال آماده شوید.

 

آذر:

امور مالیتان را دوباره برنامه ریزی کنید و شاید بهتر باشد که بانکتان را هم عوض کنید. در حساب بانکی جدید مزایای خوبی منتظرتان است. به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان; شما به دنبال آزادی و کنترل روی زندگیتان هستید. آنچه که در زندگیتان از کنترل خارج شده را تحلیل کنید و برای اینکه تعیین کنید چه کار باید بکنید کمی وقت بگذارید.

 

دی:

امروز روز خوبی است که از شر یکی از عقایدتان خلاص شوید. این نگرش باعث می شود که به گونه ای رفتار کنید که اصلا خودتان نباشید. اگر خودتان را در شرایط ناراحت کننده و سخت دیدید، به سرعت از آن شرایط دور شوید. آنهایی که در واقع دوستتان نیستند شما را مجبور می کنند که وارد شرایطی شوی که خطرناک و بد هستند. مراقب باشید و گوش کنید.

 

بهمن:

رازهای گذشته رافراموش کنید. نباید رازهای گذشته را آشکار کنید و قطعا نباید هم رازهای امروز را به کسی بگویید. می خواهید که خودتان را به شیوه ای منحصربه فرد ابراز کنید. شاید با صحبت کردن با دوستان خل و چلتان به جایی نرسید، ولی می تواند بامزه باشد. اصلا بدبین نباشید، ولی برای اینکه ایمن باشید کارهایی را انجام بدهید.

 

اسفند:

امروز مسایل مالیتان کمی آشفته است. اگر کسی دارید که می تواند کمکتان کند، بهتراست کارهای او را چک کنید. به او احترام بگذارید ولی از او رسید بخواهید. اگر دوستی دارید که سعی دارد استعدادهایتان را نادیده بگیرد و کم بشمارد، از او بپرسید که مشکلش چیست و از او دوری گزینید. شما دوستانی که به برنامه های شما آسیب می رسانند را نمی خواهید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. merciiiiii az inke har roz baste fal ro ersal mikonid

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *