خانه » فناوری های نوین » ابداعات و اختراعات جدید » ماشین لباسشویی جیبی با قابلیت شستو شوی لباس ها در 5 دقیقه!

ماشین لباسشویی جیبی با قابلیت شستو شوی لباس ها در 5 دقیقه!

یک ماشین لباسشویی جیبی جدید می تواند زندگی مسافران و اعضای کمپ را با شستن لباسهای آنها تنها در پنج دقیقه متحول کند. این ابتکار ممکن است چیزی بیشتر از یک کیسه دسته دار بنظر نرسد اما می تواند لباسها را با استاندارد مشابه ماشین لباسشویی بشوید.

ماشین لباسشویی جیبی با قابلیت شستو شوی لباس ها در 5 دقیقه!

این کیسه لباسشویی 41 پوندی موسوم به Scrubba می تواند به سادگی تی شرت، جوراب، لباسهای زیر و حتی لباسهای جین را در زمان سفر بشوید.

هنگامی که سه لیتر آب، صابون مایع و لباسهای کثیف به این کیسه افزوده می شود، کاربر تنها باید آنرا بسته و برای پاک کردن لباسهای داخل، آنرا بساید.

این کیسه لباسشویی از یک ماده ضدآب ساخته شده و حاوی تخته لباسشویی منعطف هوشمند است که تمام کثیفی ها را از بین می برد.

ماشین لباسشویی جیبی با قابلیت شستو شوی لباس ها در 5 دقیقه!

این فناوری جالب توسط اش نیولند حین آماده سازی برای سفر به آفریقا ابداع شد که تنها می توانست تعداد کمی لباس با خود حمل کند.

این مخترع 34 ساله استرالیایی پیشنهاد کرده که کاربران از این کیسه برای پنج تا شش دقیقه جهت دستیابی به یک شست وشوی با استاندارد ماشین لباسشویی استفاده کنند اما برای میزان کم لباس تنها 30 ثانیه کافی است.

در این کیسه، لباسها بر روی تخته لباسشویی کشیده شده و برآمدگی های آن باعث ایجاد سایش و حرکت آب در میان لباس می شود که به پاکسازی چربی و کثیفی از روی لباس کمک خواهد کرد.

وزن کیسه Scrubba تنها 180 گرم بوده و به اندازه جیبی قابل تا کردن است و از این رو برای سفرهایی با بار سبک بسیار مناسب است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گلکسی ام 30

ابعاد و طرح نهایی گوشی گلکسی ام 30 افشا شد!

شرکت سامسونگ قصد دارد تا در آینده نزدیک از گوشی گلکسی ام 30 خود رونمایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *