خانه » سرگرمی » فال روز جمعه 15 شهریور 1392

فال روز جمعه 15 شهریور 1392

فروردین:

وقتی شتاب زده پله را به سمت ماشینتان پایین می روید، در را پشت سرتان نکوبید به هم! امروز سعی کنید آرام باشید ولی پر از انرژی باشید. آخر روز به مراقبه بپردازید و در مورد اینکه چه چیزی بیش از همه به شما انگیزه می دهد فکر کنید. ناهار را با همکاران بخورید. شور و شوق خودتان را حفظ کنید.

 

اردیبهشت:

بسیار درمورد تحصیل و پیشرفت در شغلتان مضطرب هستید. این می تواند به نفعتان باشد. نگذارید هیچ چیزی شما را از هدفتان منحرف کند. یعنی امروز از جنس مخالف دوری کنید!

 

خرداد:

می بینید که امروز رابطه تان با معشوقه تان کمی درهم برهم و پرآشوب است. قبل از سخن گفتن درمورد آنچه که می خواهید بگویید بیندیشید. قبل از امضای هر قراردادی همه ی محتوای آن را به دقت بخوانید و بفهمید. لیست های مخفی زیادی امروز در قراردادهایتان وجود دارد.

 

تیر:

به جای بازی کردن روحیه ی کار کردن داشته باشید. باید به سرعت کارها و وظایفتان را تمام کنید. بسیاری از چیزها به شما بستگی دارد. اگر به پروژه هایتان خیلی علاقه ندارید بلند شوید، کمی استراحت کنید و دوباره شروع کنید. امروز به همه ی هدف هایتان خواهید رسید.

 

مرداد:

امروز شاید متوجه بشوید که دارای توانیی صحبت کردن فوقالعاده ای هستید. قادر به این خواهید بود که به همکارانتان دستور بدهید و به آنها ایده هایتان را تحمیل کنید. اگر تیمتان نیاز به یک رهبر داشت حتما داوطلب شوید. از منطقه ی آرامتان بیرون بروید!

 

شهریور:

زندگی عالیست! اما ممکن است امروز کمی داستان فرق کند. شاید امروز ببینید که همه چیز بد پیش می رود و هیچ چیز سر جای خودش نیست. امروز برنامه ی سفر نچینید و اگر قرار است اضافه کاری داشته باشید حتما کسی با شما باشد. به معشوقه تان لبخند بزنید و به اتاق دیگری بروید.

 

مهر:

دربرابر نیازهای امروز نیاز به یک استراحت دارید. افراد نیازمند به کمکی در اطرافتان وجود دارند و کمی از کمک کردن به آنها خسته شده اید. امروز به این نیاز دارید که این نقش عوض شوید و کسی را در خانواده پیدا کنید که به شما کمک کند. اگر مشکلات کاری داشتید از کسی کمک بخواهید.

 

آبان:

امروز شاید به فکر تغییر محل زندگیتان بیفتید. می توانید این فکر را در آخر ماه عملی کنید و این کار برایتان بهتر است. هیچ وقت برای مدت طولانی منزلی را به اجاره نگیرید. همسایه هایتان برایتان خبرهای خوبی می آورند. در محل کارتان هشیار باشید و به نرمی و مهربانی با همکارانتان تعامل داشته باشید.

 

آذر:

به درونتان توجه کنید. امروز باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای خودتان وهمچنین برای کارتان بیشترین اهمیت را دارا می باشد. به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان; شاید بهتر است که عادت های قدیمی را کنار بگذارید و عادت های جدید و سالمتری را امتحان کنید. درمورد این بیندیشید که چگونه باید مراقب سلامتیتان باشید و با مربی خصوصیتان هدف هایی که موردنظرتان هست را بنویسید.

 

دی:

وقت آن رسیده که لباس های قدیمی موجود در کمد را دور بیندازید. این لباس ها مندرس هستند و اصلا برای پوشیدن مناسب نیستند. شاید کس دیگری را بیابید که بتواند از آنها استفاده کند. ازاینکه مرتب شده اید، همه چیز را تمیزکرده اید و چیزی را بخشیده اید احساس خیلی خوبی پیدا خواهید کرد. همچنین ذهنتان نیز برای ایده های جدید آماده خواهد شد.

 

بهمن:

از شر درهم ریختگی در محیط، اداره و ذهنتان خلاص شوید. تمیز کردن محیط همه ی این موارد می تواند روحیه تان را بالا ببرد و فضای لازم برای خلق تجارب جدید را برایتان فراهم کند. آشفتگی ذهنتان باعث می شود از حرکت و پیشرفت بایستید و باعث می شود در گذشته بمانید. به ایده های جدید همکاران، هم تیمی ها و دوستان و معشوقه تان گوش بدهید. خواهید دید که با ایده های جدید بسیار نیرو خواهید گرفت.

 

اسفند:

امروز نسبتا احساس آزادی می کنید. شاید بخواهید که آنچه در ذهنتان می گذرد را برای همه بگویید، ولی بدانید که گاهی اوقات کلمتی که در ذهنتان است برای دیگران کمی نامفهوم و غریب است. مراقب باشید خانواده و دوستانتان را از خود دور نکنید. آگاه باشید که رک بودنتان اگر به جا باشد توسط دیگران ستایش می شود.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *