خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 16 شهریور 1392

فال روز شنبه 16 شهریور 1392

فروردین:

به همسایه تان در کارهایش کمک کنید. اگر به دیگران کمک کنید حتما به نحوی نتیجه ی کارتان را خواهید دید. به تمام نزدیکانتان در کارهایشان کمک کنید. حتی نمی توانید تصور کنید که با اینکار چه نتیجه ی خوبی خواهید گرفت.

 

اردیبهشت:

آخرین فصل کتاب بلندی که مدت هاست می خوانید را نیز تمام کنید. شما خیلی کتاب خوان نیستید، ولی  گاهی اوقات کتاب می تواند به عنوان یک مکانیزم فرار عمل کند و بسیار از بازی های ویدیویی بهتر است. حتما در پاییز و زمستان کتاب های بیشتری بخوانید. شاید بخواهید کمی ورزش هم کنید.

 

خرداد:

می خواهید که یک مسیر جدید را بپیمایید و امروز می تواند شروع این کار باشد. می بینید که روابط رمانتیکتان پیشرفت می کند و یا اینکه  افکارتان به سمت راه اندازی یک کسب و کار جدید پیش رفته و باعث تغییر ظاهر، عادات غذایی و روزمرگیتان می شود. باید امروز در خانه خیلی کمک کنید.

 

تیر:

امروز به دنبال انگیزه ی ذهنی هستید. تمام سعیتان را میکنید و هر کاری که بشود انجام می دهید ولی خب مشکل اینست که وقت کافی ندارید. با دوستانتان در محل کار صحبت کنید و سوالات فلسفیتان را از آنها بپرسید. ذهن آنها را هم به حرکت وادارید. شاید بخواهید از شوروشوق جدیدتان برای دانش با آنها صحبت کنید.

 

مرداد:

باید خشم و پرخاشگری خودتان را کنترل کنید. آیا در مورد رفتن به یک کلاس کنترل خشم فکر کرده اید؟ اینجور کلاس ها می تواند برای کنترل خشمتان در برابر افراد خانواده خیلی موثر باشد. مراقب باشید که امروز دیگران را مسخره نکنید وبلند حرف نزنید.

 

شهریور:

امروز نفس عمیق بکشید و مراقب باشید که احساساتتان را کنترل کنید. می بینید که اگرچه یک موضوع را دوست دارید و  بی وقفه به آن فکر می کنید، ولی دیگران از آن خسته شده و از شما اجتناب میکنند. خیلی به سخن چینی و غیبت نپردازید، فقط در خفا و با یک یا دو تن از همکاران به این حرف ها بپردازید. یا اینکه بهتر است اصلا به فکر غیبت و سخن چینی نباشید.

 

مهر:

احساس می کنید که توانایی های مدیریتی شما به اندازه ی کافی در اداره مورد استفاده قرار نمی گیرند. می دانید که تمرکزتان خیلی بالاست و می خواهید اطمینان یابید که همه چیز در خانواده گرفته تا محل کار مرتب باشد. ایده هایتان را بنویسید و آنها را در اولین فرصت خوب به دیگران ارائه کنید.

 

آبان:

واقعا دوست دارید که یک حیوان خانگی جدید داشته باشید. شاید یک طوطی و یا بچه گربه مورد پسندتان البته شاید بهتر باشد که درمورد زیبایی و عواقب داشتن این حیوان خانگی بیشتر فکر کنید. البته اگر یک سگ زیبا پیدا کنید شاید بیشتر مناسبتان باشد.

 

آذر:

امروز خیلی به خودتان فشار آورده اید. باید کمی کمتر کار کنید! با معشوقه تان امشب را بیرون باشید و خوش بگذرانید. به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان; اگر این سرعت بالیتان را حفظ کنید، احتمالا از بیمارستان سر در بیاورید.

 

دی:

امروز کمی آرام باشید. می توانید کارهای بشتری را انجام دهید. از کارهای روزمره کمی دست بکشید و دور و اطراف منزل یا اداره قدم بزنید. ناهار را بیرون بخورید و با دیگران بخنید.

 

بهمن:

امروز برای گیر کردن در جروبحث های خانوادگی خیلی روز مناسبی است. یکی از اقوام برای خانواده تان نقشه هایی کشیده است. عجیب است ولی شما باید مراقب و محتاط باشید. این کار را با سیاست انجام دهید. به آرامی دراین باره با خانواده تان حرف بزنید و انقدر مخالفشان نباشید.

 

اسفند:

امروز در خانه احساس راحتی زیادی می کنید. فقط می خواهید بنشینید، یه اموالتان نگاه کنید و ازاین کار احساس خشنودی و رضایت داشته باشید. امروز روز تلاش برای ترفیع گرفتن، پروژه های بیشتر و تقبل وظایف سخت تر نیست. فقط استراحت کنید و غذاهای گیاهی بخورید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. خیلی خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *