خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » نظر سه بازیگر محبوب درباره داربی

نظر سه بازیگر محبوب درباره داربی

در آستانه دربی سرخابی ها، نظر سه بازیگر استقلالی و پرسپولیسی سینما را درباره این مسابقه جویا شده ایم. پگاه آهنگرانی، یکتا ناصر و برزو ارجمند سه بازیگر پرسپولیسی و استقلالی هستند که….

عصر امروز(جمعه ۱۵ شهریورماه) هفتادوهفتمین دربی پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس برگزار می شود. دیداری که حسابش از تمام بازی های لیگ برتر جداست و از اهمیت فوق العاده ای برای هواداران پرشمار دو تیم برخوردار است.

در آستانه دربی سرخابی ها، نظر سه بازیگر سینما را درباره این مسابقه جویا شده ایم، که خواندنش خالی از لطف نیست:

پگاه آهنگرانی

من استقلالی ام. به نظرم استقلال برنده فرداست. برای اینکه اصولا دو، سه فصل است که اوضاع بهتری نسبت به پرسپولیس دارد. از من توقع رجزخوانی و کل کل نداشته باشید چون بلد نیستم. منتها در کمال متانت می گویم که استقلال برنده بازی فرداست.

یکتا ناصر

خب، مثل هر طرفدار دیگری دوست دارم تیمم پیروز شود؛ امیدوارم پرسپولیس ببرد تا همه خوشحال شوند! اما واقعیت این است که مدت هاست دیگر طرفدار واقعی تیم پرسپولیس نیستم به خاطر افرادی که درباره این تیم تصمیم می گیرند. به نظرم این افراد، خیلی آدم های فوتبال نیستند و تصمیم گیری هایشان درباره چنین تیم پرطرفداری روی طرفداران پرسپولیس هم تاثیر گذاشته. البته یک اعتراف دیگر هم می کنم و آن این است که علاقه من به پرسپولیس موروثی است، یعنی در خانواده ما همه این تیم را دوست دارند؛ این جنس علاقه باعث شده که خیلی درگیر حواشی تیم پرسپولیس نباشم.

برزو ارجمند

همه دنیا می دانند من استقلالی ام. هیچ وقت پیش نیامده که برای بازی استقلال و پرسپولیس به استادیوم بروم و دوست هم ندارم تجربه اش کنم چون استادیوم خیلی شلوغ است. در عوض همیشه در روز بازی پرسپولیس و استقلال جمع می شویم در خانه. اصولا فقط با دو، سه تا از دوستانم کری خوانی دارم. اهل پیش بینی هم نیستم اما مسلما دوست دارم استقلال برنده میدان باشد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: افکارنیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. المیرا جون برو که این جا جای استقلالی است عععععععشششششششششششقققققققق فقط استقلال و مجیدی ولی جای محمد خالی دلم دعوا می خواد

  2. تیم من تیم تو تیم ما همیشه رنگ خونه
    همه حریفا رو سرجاشون میشونه
    پرسپولیس همیشه قهرمان میمونه

  3. ایول اقا برزو و پگاه خانم………عشق است استقلال…

  4. افريييييييييييين اقا برزو فقط استقلااااااااااال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *