خانه » گوناگون » اعتیاد عجیب و غریب این زن جوان +تصاویر

اعتیاد عجیب و غریب این زن جوان +تصاویر

یک زن جوان استرالیایی در اقدامی عجیب 365 نوع لباس با طرحهای مختلف و عجیب و غریب تهیه کرده و در مدت یک سال گذشته به صورت روزانه از آنها استفاده کرد. او که به لباسهای عجیب و غریب اعتیاد دارد در طول یکسال گذشته انواع لباسها و آرایشهای مختلف را امتحان کرده و به این ترتیب یک هالووین طولانی را تجربه کرد.

او با پوشیدن این لباسها و آرایش های عجیب در سطح شهر تردد کرده و حتی به انجام کارهای روزمره اش میپرداخت و همین مسئله باعث شهرت وی شد. او بعد از تولد 26 سالگی اش تصمیم گرفت این اقدام عجیب را به مدت یک سال ادامه دهد. وی در این رابطه میگوید: وقتی از تصمیمم با خانواده صحبت کردم همه فکر میکردند دیوانه شده ام اما میدانستند تا چه اندازه به کارهای چالشی و این لباسهای فانتزی علاقه مند هستم.

بیشتر این لباسها را این دختر جوان که ماری نام دارد خود طراحی و دوخته است او کمتر از 400 دلار برای تهیه تمام لباسهایی که در این یک سال استفاده کرد هزینه کرده است. او میگوید برای بسیاری از طرحهایش از دوستان و آشنایان ایده گرفته و برخی از آنها را با الهام گرفتن از شخصیتهای معروف دنیای سینما و موسیقی و حتی شخصیتهای فانتزی انیمیشن ها و فیلمهای تلویزیونی تهیه کرده است.

او معتقد است خلاقیت بیشتر از صرف هزینه در رابطه با این کار به او کمک کرده است و از کاری که انجام داده راضی است و کلکسیونی از تصاویر با لباسهای گوناگون را در اختیار او قرار داده است.

اعتیاد عجیب و غریب این زن جوان +تصاویر

اعتیاد عجیب و غریب این زن جوان +تصاویر

اعتیاد عجیب و غریب این زن جوان +تصاویر

اعتیاد عجیب و غریب این زن جوان +تصاویر

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: پرداد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *