خانه » سرگرمی » فال روز دوشنبه 18 شهریور 1392

فال روز دوشنبه 18 شهریور 1392

فروردین:

امروز در رفتارتان خیلی خیلی خلاقیت عجولانه دیده می شود. در ذهنتان ایده های زیادی الهام گرفته می شود و می خواهید آنها را بررسی و استفاده کنید.  کارهایی که می خواهید بکنید را یادداشت کنید و همه ی ایده هایتان را در یک دفتر یادداشت داشته باشید. وقتی برای خلاقیت هایتان به نظرهای بیشتری نیاز داشتید، افکارتان را کمی به عقب برگردانید. آب زیاد بنوشید.

 

اردیبهشت:

مراقب عادت هایتان برای خرج کردن باشید.  امروز چیزهای خیلی پرزرق و برق و گران نخرید. اگر دیدید که استطاعت خرید چیزی را ندارید، خب حتما برای شما ساخته نشده! کمی در بازار بچرخید، اینطوری خیلی خوب می توانید وقت بگذرانید. کارت اعتباریتان را در خانه جا بگذارید بهتر است!

 

خرداد:

امروز سعی کنید مثل فقرا رفتار کنید. سال گذشته هم اینکار را چندبار انجام دادید و دیدن مشکلات دیگران برای شما و فرزندانتان خیلی خوب بود. امشب بیرون بروید و به پایکوبی بپردازید. یک کلاس ورزشی برای مصرف انرژی اضافه تان می تواند مناسب باشد.

 

تیر:

 اگر خیلی جدی عاشق شده اید، باید به یاد داشته باشید که عشق می تواند پایان بدی هم داشته باشد. باید صحبت کنید و به راحتی ارتباط برقرار کنید. کی از دوستانتان روز خیلی ناامید کننده ای داشته، او را صدا کنید و شادش کنید. ولی با ملاحظه باشید.

 

مرداد:

اگر حس می کنید که باید شغلتان را عوض کنید، حتما اینکار را بکنید. می دانید که باید با زندگیتان جور دیگری تا کنید و برای آن کاری کنید. چرا مرتب کارها را به تعویق می اندازید، تسلیم می شوید، و فکر می کنید که همیشه اوضاع برای دیگران بهتر است؟ اوضاع می تواند برای شما خیلی بهتر باشد، فقط باید خودتان آنطور که می خواهید آنرا عملی کنید.

 

شهریور:

امروز وظایف سنگین معوقه ی زیادی وجود دارند. انقدر سر جای خودتان نشینید و به کار کردن ادامه دهید. روزهایتان با ارزشتر از این هستند که فقط بنشینید و به حال خودتان تاسف بخورید. اگر تلاش کنید و به سختی کار کنید، همیشه می توانید موفقیت را ازآن خود کنید. فقط ادامه دهید!

 

مهر:

انرژی خیلی زیادی دارید و حس می کنید که از پس هرکاری برآیید. شکی نیست که قدرت افکار و نگرش مثبت بیش از تصور است. فقط مراقب باشید که بیش از حد توانتان کار قبول نکنید. ممکن است که آخر آن ناتوانی و درمانده شدن باشد. در جست و جوی اهدافتان واقع گرا باشید.

 

آبان:

امروز حس می کنید که می خواهید خیلی مستقل باشید. اما با این احساس استقلال شما مبارزه می شود! اگر مجبورید که برای آزادی بجنگید، باید بدانید که دورواطرافتان چه می گذرد. وقتی همه چیز مرتب نیست، انقدر تظاهر به عالی بودن اوضاع نکنید. از دریچه ی نگاه همکار یا معشوقه تان به شرایط نگاه کنید و ببینید چه چیزی را از قلم انداخته اید.

 

آذر:

تنها چیزی که می خواهید داشتن یک روحیه ی آرام  گرم در زندگی است. با این وجود، برایتان رسیدن به سازش و مصالحه در جروبحث ها خیلی سخت است. شما می خواهید رییس باشید و همسرتان می خواهد آرام باشد. اگر می خواهید از این شرایط فرار کنید، قبل از هر کاری فکر کنید!

 

دی:

امروز بهترین روز ماه برای دیدن بیماران و بزرگسالان است. به نظرتان کار جالبی نمی آید، ولی اگر این کار را بکنید پاداش خیلی خوبی خواهید گرفت. آنهایی که نمی توانند مثل شما کار و پیشرفت کنند، به کمکتان نیاز دارند. زمانی پیدا کنید و خیرخواه و دستگیر باشید.

 

بهمن:

مراقب سلامتیتان باشید. نیاز به این دارید که استراحت کنید، آرام باشید، آب فراوان بنوشید و خوب غذا بخورید. در عادات غذاییتان از غذاهای سالم تری استفاده کنید و یک برنامه ی روزانه ی مناسب برای ورزش کردن داشته باشید. امروز باید تمام قوای جسمیتان را تقویت کنید.

 

اسفند:

ذهن و آگاهیتان پر از رویاست. به محض اینکه بیدار شدید، درصورت توان رویاهایتان را یادداشت کنید. شاید ببینید که رویاهایتان شما را به یاد اهدافتان می اندازند. رویاهایتان را به دقت ببرسی کنید و در آنها به دنبال یادگیری و خرد باشید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.