خانه » سرگرمی » فـال روزانه 1391/10/04

فـال روزانه 1391/10/04

فال روزانه متولدینفروردین

امروز بسیار حساس هستید. به خاطر داشته باشید در مسیر موفقیت، به اعمال زور برای رسیدن به خواسته های خود نیازی نیست. با داشتن آرامش  می توانید بهتر کارهای خود را پیش ببرید.

پیش بینی روابط شما: امروز رابطه نزدیک تری با فرد مورد علاقه خود خواهید داشت. هر دو شما برای هم بسیار ارزش دارید و از بودن در کنار هم لذت می برید و سعی در عمق بخشیدن به این رابطه دارید.

پیش بینی شغل شما: امروز با مشکلات کاری سخت دست و پنجه نرم خواهید کرد. موضوعاتی که حول محور تولد، مرگ و دگردیسی می گردند، بسیار برایتان مهم خواهند شد. این  ایده ها را در مسایل کاری خود وارد کنید و ببینید چه پیش می آید. امروز بهترین زمان برای تغییر است.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

ممکن است امروز کمی سردرگم باشید. نگذارید مسایل پیش رو دلسردتان کند. بیشتر به استراحت خود اهمیت دهید و سعی کنید انرژی دوباره کسب کنید. بهترین درس امروز، صبر و شکیبایی است. این درس را در تمام طول روز برای خود تکرار کنید.

 پیش بینی روابط شما: امروز در مورد مسایل عاطفی بسیار هوشیار و مراقب خواهید بود. این شرایط سخت برای افرادی است که پیش از پریدن، پایین را نگاه نمی کنند و قدم در جاهایی می گذارند که بسیار ترسناک است. با اینکه یک فرد خاص سعی در القا کردن احساس ترس به شما دارد اما نمی دانید که آیا باید با او بجنگید یا کار خود را ادامه دهید!

پیش بینی شغل شما: با اینکه تصور می کنید با اطرافیان و دنیای اطراف خود فرق دارید، اما باید به همکاری خود با دیگران ادامه دهید. سعی کنید برای انجام کارهای خود با دیگران همکاری کنید و تک روی نکنید.

فال روزانه متولدین خرداد

 

روز خوبی پیش رو دارید. ذات مهربان و دوست داشتنی شما امروز بسیار خودنمایی خواهد کرد. امروز دیگران از بودن در کنار شما لذت خواهند برد و برای شما احترام خاصی قایل خواهند بود. امروز برنده بازی زندگی هستید.

پیش بینی روابط شما: امروز به فرد مورد علاقه خود نزدیک خواهید شد. البته این نزدیک شدن قدم به قدم و آرام صورت می گیرد اما انجام می شود.

پیش بینی شغل شما: توجه خود را به کارهای روزمره ای معطوف کنید که نمی توانید در طول هفته آنها را انجام دهید. سعی کنید امروز کارهای عقب افتاده خود را انجام دهید.

فال روزانه متولدین تیر

 

امروز دنیا به کام شما نمی چرخد پس به آن عادت کنید. شاید این چیزی نباشد که دوست داشته باشید بشنوید اما خبری است که باید به آن توجه کنید. سعی کنید کمتر به خود و بیشتر به اطرافیان خود، به خصوص به خانواده  خود فکر کنید. سعی کنید در خانه بمانید و به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید.

پیش بینی روابط شما: شاید امروز کمی وسوسه شوید که رابطه خود را به هم بزنید. شما به این فرد عادت کرده اید، رفتارهای او، اخلاق و روحیه شخصی او، واکنش های او بر رفتارهای شما چیزهایی است که شما به آنها عادت کرده اید. اما امروز زمان خوبی برای تصمیم گیری نیست و بهتر است آن را به روز دیگری موکول کنید.

پیش بینی شغل شما: سعی کنید از بچه ها در کارهای خود الهام بگیرید. از نترس بودن، انرژی زیاد و جرات خالصانه آنها برای بهبود شرایط کاری خود استفاده کنید. شما چیزهای زیادی برای عرضه دارید.

 
فال روزانه متولدین مرداد

 

 

 

با فردی که مدت ها از او بی خبر بودید، تماس بگیرید. همه کاری که باید انجام دهید این است که قدم اول را بردارید. صمیمیت و انرژی های مثبت امروز می تواند در این مسیر به شما کمک کنند.

پیش بینی روابط شما: اگر به دنبال رابطه عاشقانه عالی هستید، خیلی عجله نکنید. فقط رابطه هایی شانس دارند که برای مدت طولانی در جریان هستند. اگر نمی خواهید غافلگیر شوید بهتر است منتظر شوید تا شرایط مناسبی پیش بیاید.

پیش بینی شغل شما: در جایی که می دانید دوباره با سوال های قدیمی روبه رو خواهید شد، دنبال پاسخ نباشید. به دنبال جایی جدید باشید. اگر به دنبال یک نظر تازه می گردید باید از فردی بپرسید که ایده های نویی در سر دارد. از روبه رو شدن با افراد جدید نهراسید.

فال روزانه متولدین شهریور

شما باید روش خود را در زندگی تغییر دهید. بهتر است پیش از انجام هر کاری به خوبی نتایج آن را بررسی کنید. شاید امروز فردی بخواهد در مقابل شما بایستد و با شما مخالفت کند. هوشیار باشید و اجازه ندهید روی شما تاثیر منفی بگذارد. جنگیدن با دیگران بهترین راه نیست. سعی کنید منطقی باشید.

پیش بینی روابط شما: امروز احساس می کنید فردی که با همه وجود او را تحسین می کنید خیلی از شما دور است. اما حقیقت این است که او نیز جذب شما شده است و فقط نمی تواند به این سرعت وارد یک رابطه جدید بشود. به او فرصت بدهید.

پیش بینی شغل شما: مسایل و مشکلات خانه در حال حاضر برایتان مهم تر از مشکلات کاری شده است. بهتر است تعادلی بین مشکلات کار و خانه پیدا کنید. مثلا می توانید مسایل مربوط به کار را به زمانی دیگر موکول کنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز همه چیز خیلی خوب پیش می رود. نیروهای مثبت امروز به آرامش بیشتر شما کمک خواهند کرد. لازم نیست مسایل را پیچیده تر از آن چیزی که هست، بکنید. هر چه می خواهید در دسترس شما قرار دارد. لازم نیست برای آنچه می خواهید خیلی تلاش کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز بهترین زمان برای یک قرار ملاقات و برنامه شام است. هر دو شما مشتاق این رابطه هستید و دوست دارید بیشتر در مور هم بدانید.

پیش بینی شغل شما: قبل از حرف زدن خوب گوش کنید. به دیگران اجازه دهید در مورد افکار و احساساتشان توضیح دهند. از صبر کردن و گوش دادن به حرف های دیگران، بهره های بسیاری خواهید برد.

فال روزانه متولدین آبان

 

مثل این است که امروز کسی سطلی از آب را روی سر شما خالی کند. این را در نظر داشته باشید که این موقتی است و عصبانیت درونی شما به زودی از بین خواهد رفت. امروز دوست دارید استراحت کنید و کمی آرام شوید. از این فرصت برای متعادل کردن حساسیت های خود استفاده کنید

 

پیش بینی روابط شما: حتی اگر شما بخواهید که با نامزد خود مصالحه کنید، ممکن است او چندان مشتاق این کار نباشد. پس بهتر است این کار را به زمان دیگری بیندازید.

 

پیش بینی شغل شما: از اینکه در دل کار قرار بگیرید نمی ترسید. از اینکه خودتان هستید بسیار خرسندید. شما به خودتان افتخار می کنید. این اعتماد به نفس به شما در انجام کارها و توضیح مسایل به دیگران کمک شایانی می کند.

فال روزانه متولدین آذر

کشمکش ها امروز زیاد خواهند شد. گویا امروز همه برعلیه شما هستند. اما این بدبینی فقط زائیده ذهن شماست. بر اساس داستان های غیرواقعی که هیچ سنخیتی با واقعیت ندارند کار خود را پیش نبرید. شاید مردم کارهای غیرمعقول انجام دهند، پس تعجب نکنید اگر دلیل و منطقی برای آن پیدا نکردید.

پیش بینی روابط شما: اگر امروز با فردی قرار ملاقات دارید فکر نکنید که همه چیز خیلی احساساتی پیش خواهد رفت. فرد مقابل شما بیشتر از شما در مورد کارتان، اینکه کجا زندگی می کنید و چه افرادی را می شناسید سوال خواهد پرسید.

پیش بینی شغل شما: مشکلات پنهان سر از خاک برخواهند آورد. شاید همکار شما مدت های طولانی رازی در مورد کار را از شما پنهان کرده باشد. البته او تنها فردی نیست که راز مخفی دارد. شما هم دارید پس بهتر است این مسایل را رو کنید و حقیقت را از آن بیرون بکشید.

فال روزانه متولدین دی

اگر مراقب نباشید امروز گرفتار مسایل احساسی خواهید شد. سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید. به مکانی ساکت و آرام بروید و ریلکس کنید. آنجا می توانید انرژی خود را به دست آورید. با اطرافیان خود برخورد درستی داشته باشید.

پیش بینی روابط شما: امروز از نظر عاطفی احساس خوبی نخواهید داشت و شرایط به گونه ای پیش می رود که در رابطه خود با مشکل مواجه می شوید. هر دو شما احساس می کنید در مورد کارهایی که می کنید حق به جانب شماست. بهتر است مراقب باشید.

پیش بینی شغل شما: افرادی که با شما همفکر هستند نقش مهمی برایتان بازی می کنند. حتی اگر شخصیت این افراد را دوست نداشته باشید، اما با گوش دادن به حرف های آنها می توانید سود ببرید. شما از آنها می توانید اطلاعات مفیدی کسب کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

احساسات و افکار درونی شما امروز بسیار قوی خواهند بود. به آنها اجازه خودنمایی بدهید. امروز احساس می کنید در هوا نیرویی وجود دارد که احساسات مردم را به اوج خود می رساند. به خواسته های خود اهمیت بدهید و به یاد داشته باشید این بهترین سلاح برای مقابله با مشکلات زندگی است.

پیش بینی روابط شما: امروز تصمیم مهمی اتخاذ خواهید کرد. اگر از رابطه خود راضی و خوشحال هستید، امروز وقتی بشنوید که نامزدتان می خواهد به آن عمق بیشتری ببخشد و بار مسئولیت بیشتری را قبول کند، خوشحال تر هم خواهید شد. هر دو شما از با هم بودن احساس امنیت می کنید و دوست دارید این رابطه را مستحکم تر کنید.

پیش بینی شغل شما: امروز در ذهن خود تصور می کنید نقش مهمی در دنیا دارید. این  نقش ارتباط تنگاتنگی با مسایل کاری شما دارد. خوب است کمی فکر کنید و ببینید آیا کارهایتان هم در مسیر رسیدن به این هدف قرار دارند یا خیر!

فال روزانه متولدین اسفند

امروز کمی احساس تنبلی می کنید. بهتر است امروز در خانه بمانید و استراحت کنید. از تلاش برای غلبه بر دنیا دست بردارید. همیشه به یاد داشته باشید یک رهبر موفق همیشه عقب می نشیند و به رویدادهای پیش آمده خوب فکر می کند تا بتواند برای آینده به خوبی برنامه ریزی کند.

 

پیش بینی روابط شما: بعدازظهر سختی در انتظار شماست. دوست دارید یک قرار ملاقات عاشقانه با نامزد خود داشته باشید اما اوضاع آن گونه که می خواهید پیش نمی رود. امروز پرداختن به جزئیات و مسائل پیش پا افتاده باعث خستگی شما می شوند.

پیش بینی شغل شما: امروز با افراد و فرهنگ جدیدی آشنا خواهید شد که تاثیر مثبتی روی شغل شما دارد. شاید زمان آن رسیده باشد که از خانه کنونی خود به جایی دورتر نقل مکان کنید.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.