خانه » سرگرمی » فال روز پنجشنبه 21 شهریور 1392

فال روز پنجشنبه 21 شهریور 1392

فروردین:

امروز ذهنتان به سرعت برق کار می کند. تمام اعداد و حقایقی ی که به شما می رسد را تحلیل کنید. تمام محاسبات را با دقت و سرعت تمام انجام دهید و به همکارانتان ثابت کنید که در کاری که عاشقش هستید مهارت کافی را دارید، یعنی کار با اعداد و حساب.

 

اردیبهشت:

تمرکزتان را روی کار بگذارید.امروز در کارها وعده های خیلی خوبی برایتان وجود دارد و این بستگی به این دارد که چقدر مهارت هایتان را ارتقا می بخشید. تمام آموزشاتی که دیده اید را در سطح بالایی به اجرا درآورید. تمام شب را به تماشای تلویزیون نگذرانید.

 

خرداد:

کمی مولد و خلاق باشید. از تماشای ویدیوهای مختلف بصورت پی درپی دست بکشید. کارهای بسیار زیادی دارید که باید انجام دهید و این یکی از آنها نیست. وقتی با شما تماس بگیرند خواهید دید که در وظایفتان سستی به خرج داده اید.

 

تیر:

تمام تلاشتان اینست که همسرتان در آسایش به سر برد و می دانید که داشتن یک زندگی طولانی در کنار هم ارزش این همه تلاش را دارد. با شکلات و شمع یک جشن کوچک بگیرید و به یاد روزهایی بیفتید که جوانتر بودید.

 

مرداد:

منطقه ی آسایشتان امروز به شدت مورد چالش قرار گرفته است. خواهید دید که برنامه هایی که قبلا برای مسافرت چیده بودید الان عملی نیتند. اکنون زمان آن رسیده که تمام کارهایی که برای زندگیتان کرده اید را دوباره مورد ارزیابی قرار دهید. این اصلا خوب نیست که گاهی اوقات انقدر شکست خورده می شوید.

 

شهریور:

رخدادهای غیرمنتظره امروز برنامه هایتان را با خطر مواجه می کنند. برنامه هایتان را بدون وقفه انجام دهید. هیچ چیز آنقدر بد نیست که با کمک زمان و انرژی حل نشود. شاید بهتر باشد که دندان روی جگر بگذارید و برای عملی کردن برنامه هایتان هزینه اش را پرداخت کنید. این می تواند هزینه هایی باشد که پیش بینی نکرده بودید. فقط ادامه بدهید.

 

مهر:

امروز احتمالات عشقی ممکن است که به سراغتان بیایند. روی این تمرکز داشته باشید که همیشه دردسترس باشید و این که بتوانید در پایان ماه به موفقیت دست یابید. امروز موقعیت های کاری هم سر راهتان قرار می گیرند. مراقب باشید و سرتان را در برف فرو نکنید.

 

آبان:

امروز تمام اطرافتان را تنش فرا گرفته است. مثبت اندیشیتان به چالش گرفته می شود ولی در نهایت یک موقعیت بسیار فشار در محل کار به نفعتان تمام می شود. باید ایمان داشته باشید که از پس وظایفتان بر می آیید و می توانید بودجه تان را مدیریت کنید. درمورد همه چیز بازاندیشی کنید.

 

آذر:

در زندگی کاریتان پاداش های خیلی شیرینی دریافت می کنید. این می تواند به شما انرژی، موفقیت و غرور بدهد. کمی شب زنده داری کنید و به این فکر کنید که با موقعیت جدیدتان چه کار می خواهید بکنید.

 

دی:

بنظر می رسد که در موقعیت دشواری گیر کرده اید. درمورد کسانی که دوستشان دارید مرزی تعیین کنید و ببینید که چه وقت مدیر و چه وقت کنترل کننده و دستور دهنده باشید. باید به وظایفی که در حال حاظر دارید توجه کنید.

 

بهمن:

امروز به مسولیت هایتان پشت نکنید. اگر می خواهید از انرژی و تاثیر کاینات استفاده کنید باید مسیرتان را عوض کنید. در اداره به فرد جدید نزدیک شوید و با او صمیمی تر شوید. شاید بتوانید دوست جدید پیدا کنید.

 

اسفند:

به نظر می رسد که امروز سخت ترین موانعتان از سد راهتان کنار می روند. با مهارت و دانش می توانید از کنار آن موانعی نیز که هنوز در زندگیتان وجود دارند رد شوید. حس ششمتان امروز می تواند شما را به سمت مسیر درست هدایت کند. احساسات ناراحت کننده را کنار بگذارید و به راهتان ادامه دهید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.