خانه » فناوری های نوین » تفاوت میان تلفن های اپلی: مقایسه آیفون 5S با 5C و 4S

تفاوت میان تلفن های اپلی: مقایسه آیفون 5S با 5C و 4S

هر زمان که اپل دستگاه جدیدی رونمایی می کند، همه برنده اند. طرفداران وفادار اپل چیز جدیدی دارند که به آن ببالند. افرادی هم که می خواهند با اشتیاق و وسوسه اپل-دوستان مقابله کنند، از خجالت کوچک ترین جزئیات دستگاه در می آیند. و همه ما چیزی داریم که با آن سرگرم باشیم و از آن لذت ببریم، خواه آن را داشته باشیم یا خیر.

محصولاتی که هر کسی را به وجد می آورند. اما مساله اینجا است که کدام یک از این محصولات برای ما مناسب است؟ به خصوص حالا که iPhone 5 هم بازنشسته شده است. آیا باید پرچمدار 5S را بخرید؟ یا سراغ 5C خوش رنگ بروید. شاید هم آیفون 4S برای نیازهای تان کافی باشد.

برای اینکه بهتر بتوانید تصمیم بگیرید، بگذارید در یک جدول خصوصیات این اسمارت فون های اپلی را کنار هم بیاوردیم تا انتخاب ساده تر شود:

تفاوت میان تلفن های اپلی: مقایسه آیفون 5S با 5C و 4S

اپل در یک حرکت خوب، معمولا ارتقاء محصولاتش را در بازه های نسبتا کوتاه اما با گامهایی کوچک انجام می دهد. لذا هیچوقت صاحبان ابزارهای قبلی احساس نمی کنند که خیلی عقب افتاده اند. لذا با حذف آیفون 5 از بازار، آیفون 5C را جایگزین آن کرد و البته با آیفون 5S یک گام جلوتر رفت. و البته آیفون 4S هم به عنوان یک گزینه رده پایین در این خانواده همچنان باقی مانده است.

انتخاب شما کدام یک است؟

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: نارنجی

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گلکسی ام 30

ابعاد و طرح نهایی گوشی گلکسی ام 30 افشا شد!

شرکت سامسونگ قصد دارد تا در آینده نزدیک از گوشی گلکسی ام 30 خود رونمایی …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *