خانه » سرگرمی » فال روز جمعه 22 شهریور 1392

فال روز جمعه 22 شهریور 1392

فروردین:

وقتی در اداره همه به این طرف و آنطرف می دوند و در آشوبند شما آرام باشید و خودتان را جمع کنید، می توانید موقعیت حرفه ای خودتان را به خوبی ارتقا دهید. اخلاق همه بد است و کوچکترین حرفی در گوش بقیه بعنوان توهین تلقی می شود. آرام و صبور باشید. این می تواند به شما چشم انداز جدیدی بدهد.

 

اردیبهشت:

خیلی آسیب پذیر شده اید و امور مالی خیلی شختی دارید. احساس می کنید روی یک شاخه ی نازک هستید و گویی در حال شکستن است و می خواهید به زمین سقوط کنید. توانایی قضاوت خیلی خوبی دارید. از حس ششمتان برای گرفتن تصمیم درست استفاده کنید.

 

خرداد:

برای داشتن خلاقیت و محبوبیت در تکاپو هستید. ممکن است امروز ناامیدی باعث شود که امیدها و آرزوهایتان را از ذهنتان بیرون کنید و کنار بگذارید. وقتی را صرف این کنید که درباره ی کارهایی که انجام دهید فکر کنید. آیا از کسی که الان هستید راضی هستید. اگرنه، بهتر است تغییراتی ایجاد کنید و آنها را یادداشت کنید.

 

تیر:

از اوضاع باد آگاه و هشیار باشید. تیپ های مختلفی از مردم بیرون وجود دارند که بدنبال استفاده کردن از شما می باشند. ممکن است بخواهید برای یک لحظه ی کوتاه احساسی کسی را ملاقات کنید، ولی این اصلا کار درستی برایتان نیست.  توجه دقیقی به این داشته باشید که چه و که هستید. مطمئن شوید به همان اندازه که می دهید، دریافت کنید.

 

مرداد:

امروز منعطف باشید و با دیگران ارتباط برقرار کنید. افراد بسیاری سعی داشته اند که کمکتان کنند و اکنون زمان آن رسیده که از کمکشان جواب بگیرند. با داشتن مکالمات خوب روابط شخصیتان را تقویت کنید. برای آرام کردن همکارانتان از استراتژی و سیاست خودتان استفاده کنید.

 

شهریور:

از موقعیت استفاده کنید و دقیقا آنچیزی که می خواهید را بگویید. بدون هیچ توهین و ناراحتی میدان های احساسی را مورد بررسی قرار دهید. می دانید که منظورم چیست. اینها کارهای امروزتان است. لیستی از آرزوهایتان بنویسید و آن را نزد خود نگاه دارید.

 

مهر:

امروز اعتماد بنفس زیادی دارید. احساس می کنید که هر کاری از شما برمی آید و می توانید تمام کارهایتان را تمام کنید. این خیلی عالیست. بدانید که هر چه بخواهید می توانید انجام دهید  زندگیتان را باارزش کنید.

 

آبان:

امروز از شیرینی زندگی نهایت لذت را ببرید. زمان زیادی را صرف ناهارتان کنید و همزمان با یکی از دوستان به شوخی و خنده بپردازید. هوا پر از انرژی و قدرت است و دارید تاثیرات یک رابطه ی عاشقانه را احساس می کنید. نگرشتان را در سطح بالایی نگه دارید و روحیه ی شاد و مفرحی داشته باشید.

 

آذر:

 امروز در امور مالیتان اتفاقات غیرمنتظره ای پیش می آید. همچنین ممکن است یک شروع ناگهانی برای یک رابطه ی عاشقانه داشته باشید. اگر تمام اتفاقی که امروز برایتان می افتد مقاومت باشد برایتان خیلی ناخوشایند خواهد بود. در تمام مدت روز با دیگران احساس صمیمیت کنید و خوش بگذرانید.

 

دی:

امروز مکالماتتان خیلی روان و مانند آبشار هستند. در محل کار کلمات خیلی روان و راحت بر زبانتان جاری می شوند. همه چیز خیلی خوب پیش می رود و ممکن است امشب کارهایتان خیلی زود تمام شوند. شام را بیرون بخورید و جشن بگیرید.

 

بهمن:

امروز یک ابر تیره بر سرتان سایه انداخته است. با داشتن یک نگرش مثبت و خوب می توانید از شر آن خلاص شوید. در مورد کارهایتان استرس نداشته باشید و ساعیانه تلاش و کار کنید. بگذارید معشوقه تان امروز الهام گرتان باشد. او خیلی شاد است و شما هم باید مثل او باشید.

 

اسفند:

امروز باید با خودتان مهربان باشید. اگر کسانی هستند که از کارهایی که انجام می دهید خیلی انتقاد می کنند، خود را از دیدشان پنهان کنید. درمقابل حرف دیگران آسیب پذیر نباشید. برای مثبت اندیش بودن فقط کافی است از توانایی و قدرت طبیعی و درونی خودتان استفاده کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.