خانه » اخبار روز » سرقت های تازه عروس و داماد از آرایشگاه های زنانه

سرقت های تازه عروس و داماد از آرایشگاه های زنانه

تازه عروس و دامادی که به خاطر پول پیش خانه نقشه سرقت از آرایشگاه های زنانه را طراحی کرده بودند به دام پلیس افتادند.

عصر 12شهریور ماه  جاری اهالی خیابانی در مرکز پایتخت صدای زنی را شنیدند که مرتب می گفت: «دزد؛ دزد» همزمان زن دیگری درحالی که سراسیمه بود به سمت مرد موتورسواری که کنار خیابان توقف کرده بود رفت و ترک موتور نشست. مرد موتورسوار بلافاصله پا به فرار گذاشت و اهالی محل به تعقیب زن و مرد موتورسوار پرداختند تا اینکه آنها را دستگیر کردند و با پلیس تماس گرفتند.

مأموران بعد از حضور در محل به بازرسی از زن و مرد جوان پرداختند و از آنها کیف زنانه ای را کشف کردند.

کارآگاهان در قدم بعدی به تحقیق از مالباخته پرداختند که وی در توضیح ماجرا گفت: ساعتی قبل به آرایشگاه زنانه ای رفتم و کیفم را روی صندلی گذاشتم.

چند دقیقه بعد زن جوانی که رفتارهای مرموزی داشت وارد آرایشگاه شد، من نیز او را زیرنظر داشتم که در یک لحظه دیدم کیفم را برداشت و به سرعت از آرایشگاه بیرون رفت. من نیز پشت سر او ازآرایشگاه بیرون آمدم و با داد و فریاد از مردم کمک خواستم. بعد از اظهارات مالباخته، زن و مرد موتورسوار بازداشت شدند و با دستور دادیار موسوی، قاضی دادسرای جنایی تهران تحقیق از متهمان آغازشد. در بررسی ها مشخص شد که زن و مرد جوان به تازگی به عقد موقت یکدیگر درآمده و قصد داشتند به زودی مراسم عروسیشان را برگزار کنند.

تازه عروس در تحقیقات به مأموران گفت: ما برای تأمین هزینه پول پیش خانه مشکل داشتیم، برای همین نقشه سرقت را طراحی کردیم. وی افزود: قرارمان این شد که من به عنوان مشتری به آرایشگاه های زنانه بروم و در فرصتی مناسب دست به سرقت کیف زنان بزنم. می خواستیم بعد از اینکه پول پیش خانه تأمین شد دزدی را کنار بگذاریم اما در نخستین سرقت گیر افتادیم.

تازه عروس و داماد بعد از اعتراف به دزدی، با قرار قانونی راهی بازداشتگاه شدند و تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: همشهری

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *