خانه » اخبار روز » معمای مرگ مرموز زن جوان در خانه اش

معمای مرگ مرموز زن جوان در خانه اش

پرونده مرگ مرموز زن جوان با صدور کيفرخواست براي همسرش به دادگاه کيفري استان تهران فرستاده شد. هفدهم آبان ماه سال 89 مرگ مشکوک زن جواني به ماموران کلانتري 136 فرجام اطلاع داده شد.

در ادامه تيمي از ماموران تجسس کلانتري در خانه اين زن در خيابان هنگام حاضر شده و با جسد او در حاليکه يک کيسه پلاستيکي بر روي سرش کشيده شده بود و شال به دور گردنش گره خورده بود روبرو شدند.

همسر اين زن در جريان بررسي  ها گفت: ساعت 7:30 صبح به محل کارم رفتم. ساعت 2:30 عصر پسرم با من تماس گرفت و گفت حال مادرش خوب نيست. سريع خود را به خانه رسانده و با جسد همسرم در حالي که خودکشي کرده بود، روبرو شدم.

پسر اين زوج نيز در تحقيقات گفت: بر روي جسد مادرم نامه اي قرار داشت که در آن وصيت خود را نوشته بود اما حالا اين نامه ناپديد شده است. با توجه به مشکوک بودن صحنه جرم، جسد به پزشکي قانوني منتقل شد و تيمي از کارآگاهان تحقيقات در اين زمينه را آغاز کردند.

ماموران در جريان تجسس هاي خود متوجه شدند برخلاف ادعاهاي همسر اين زن که گفته بود از ساعت 7:30 تا 14:30 در محل کارش بوده است ساعت 10:50 صبح او در فاصله 300 متري خانه اش قرار داشته است. همچنين تحقيقات حکايت از اختلاف شديد اين زوج داشت به طوري که آنها مدام با يکديگر درگير مي شدند از سوي ديگر وجود يک وصيت نامه در صحنه جرم و ناپديد شدن آن قبل از حضور ماموران باعث شد موضوع خودکشي کم رنگ و احتمال قتل زن جوان از سوي همسرش مطرح شود.

بازپرس جنايي تهران نيز پس از بررسي شواهد و دلايل موجود براي فرد 40 ساله به اتهام قتل همسرش قرار مجرميت صادر کرد که پرونده با صدور کيفر خواست به دادگاه کيفري استان تهران فرستاده شد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: مردم سالاری

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *