خانه » اخبار روز » شکنجه کودک در پاتوق مادرش

شکنجه کودک در پاتوق مادرش

جزئیات شکنجه پسربچه ای در پاتوق شیشه ای مادرش طی اعترافاتی تلخ فاش شد. عامل اصلی این شکنجه های دردناک هنوز فراری است و مادر شیشه ای باید در زندان بماند.

ساعت 3 بامداد 25 فروردین ماه سال جاری زنی جوان با سر و وضعی آشفته در حالی که پسر یک  سال و نیمه خود را با سر و صورتی کبود در آغوش گرفته بود، خود را به اورژانس بیمارستان کودکان رساند.

وقتی کودک نیمه جان معاینه شد، پزشکان دیدند که وی از ناحیه سر، صورت، مچ دست چپ و پشت، کبود و سیاه است و تیم پزشکان با این فرضیه که پسربچه بارها شکنجه شده و آثار سوختگی زیاد بدنش نیز نشانه همین اذیت و آزارهاست، ماموران کلانتری 148 انقلاب را در جریان قرار دادند.

دقایقی نگذشته بود که با حضور ماموران در بیمارستان، مادر کودک شکنجه دیده تحت بازجویی قرار گرفت. این زن که دستپاچه شده بود به تیم تحقیق گفت: 9 ماه پیش همسرم به خاطر دزدی به حبس محکوم شد. از آن روز به بعد من و پسرم تنها ماندیم.

روز گذشته وقتی با پسر کوچولویم در حال گذر از عرض خیابان بودیم ناگهان خودرویی با سرعت زیاد به پسرم خورد که وی با صورت به زمین برخورد کرد و صورتش کبود شد و امروز صبح نیز از پله های خانه مان به پایین سقوط کرد.

از آنجا که آثار شکنجه نشان می داد مادر این کودک دروغ می گوید و سعی در گمراه کردن ماموران پلیس دارد، وی با دستور بازپرس در اختیار تیم تحقیق قرار گرفت.

این زن که اعتیاد به شیشه دارد، سرانجام با گذشت 10 شبانه روز لب به اعتراف گشود و پرده از راز کودک آزاری مردی آشنا برداشت. این مادر شیشه ای گفت: وقتی شوهرم به خاطر دزدی به زندان افتاد، دوستش به نام داریوش برای شیشه کشیدن به خانه ما می آمد. من نیز هر وقت برای خرید بیرون از خانه می رفتم پسرم را نزد داریوش می گذاشتم.

وقتی برمی گشتم با چهره رنگ پریده پسرم و سوختگی در دست و پایش که توسط داریوش صورت می گرفت، روبه رو می شدم. وقتی هم اعتراض می کردم با مشت و لگد به جانم می افتاد. چند روز پیش برای خرید نان بیرون رفته بودم. وقتی آمدم دیدم که داریوش در حال کتک زدن پسرم است. همزمان که اعتراض کردم با مشت به جانم افتاد و سپس پا به فرار گذاشت.

روز گذشته نیز که در حمام سرگرم شستن لباس بودم با صدای گریه و زاری پسرم از حمام بیرون آمدم و ناگهان دیدم که از پله ها به پایین سقوط کرده است. وقتی دیدم که بچه ام بی حال است بلافاصله او را به بیمارستان رساندم. از داریوش هیچ اطلاعی ندارم و تنها می دانم که در مرتضی گرد زندگی می کند.

با اعتراف این مادر، تیمی از ماموران پلیس به دستور بازپرس پرونده برای ردیابی و دستگیری مرد آشنا وارد عمل شدند اما موفق به دستگیری مرد شکنجه گر نشدند. سرانجام پرونده این کودک آزاری با صدور کیفرخواست به شعبه 1142 دادگاه بعثت فرستاده شد.

قاضی کیخا پس از بررسی های تخصصی، مادر شیشه ای را به خاطر سهل انگاری با قرار کفالت روانه زندان کرد اما تلاش پلیس پایتخت برای دستگیری مرد شکنجه گر ادامه دارد و کودک شکنجه شده هم در اختیار خانواده پدری اش قرار گرفته است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. اون مادر نیست حتی یه حیوون ماده هم برای حفاظت توله هاش جونشو به خطر مینداره خدا یا باعث و بانی این اعتیاد رو ریشه کن کن

  2. ببین شسشه چه بلایی که سرادم نمیاره بیچاره پسر
    .
    .
    .کیفور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *