خانه » اخبار روز » ماجرای درگیری یک زوج در تامین اجتماعی!

ماجرای درگیری یک زوج در تامین اجتماعی!

مردي روز گذشته قصد داشت همسرش را که کارمند تامين اجتماعي بود، به قتل برساند که خوشبختانه با دخالت رئيس کلانتري از يک جنايت خونين در پايتخت جلوگيري شد.

مردي که کارمند سازمان تامين اجتماعي شعبه کرج مي باشد، ظهر روز گذشته مقارن ساعت 13 با در دست داشتن چاقو و ظرفي که ادعا مي کرد داخلش اسيد است وارد اتاق همسرش که از کارمندان سازمان تامين اجتماعي است در طبقه پنجم ساختمان تامين اجتماعي مرکزي مي شود.

وی سپس درب اتاق را با وسايل داخل اتاق بسته و همسرش را محبوس مي کند و با صداي بلند شروع به فحاشي کرده و با ضرب و شتم هسرش را تهديد به قتل مي کند.

سريعا اين موضوع از طريق سامانه 110 به کلانتري ستارخان اعلام مي شود و به دليل حساسيت موضوع رئيس کلانتري ستارخان شخصا به محل حضور پيدا کرده و در حالي که زن از درد جيغ مي کشيد، متهم را با علم پليسي دعوت به آرامش مي کند، ولي بازهم متهم دست بردار نبود و قصد کشتن همسرش را داشت.

رئيس کلانتري ستارخان گفت: هرچه تلاش کردم تا اين مرد را که نامش محمد بود از کشتن همسرش به نام پروين منصرف کنم، بي فايده بود.

سرهنگ اميرحسين رضايي ادامه داد: در نهايت مجبور شدم از پشت با شکستن شيشه وارد اتاق شوم و اين مرد رواني با ديدن من چاقو را به سمتم پرتاب کرد که خوشبختانه به دليل آمادگي که داشتم آسيب نديدم و در يک درگيري کوتاه موفق شدم متهم را دستگير و زن را از مرگ حتمي نجات دهم.

 اين زن و شوهر به دليل جراحات وارده در حال حاضر در بيمارستان بستري هستند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *