خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 23 شهریور 1392

فال روز شنبه 23 شهریور 1392

فروردین:

امروز از نظر مالی خیلی سخاوتمند هستید. حتی اگر پولتان را هم به شما پس ندهند برایتان مهم نیست. البته امروز برای سخاوتمند بودن خیلی مناسب نیست، چون سرمایه گذاری هایتان ممکن است کمی کار دستتان بدهند. مراقب باشید.

اردیبهشت:

امروز خیلی احساس چالاکی و شادی می کنید. باید روی عواطفتان یک کنترل مثبت داشته باشید. با افراد زیادی صحبت کرده اید ولی هنوز کسی که بخواهید تا ابد با او بمانید را پیدا نکرده اید. به هر حال این تقصیر شماست که علاقه ی دیگران را برمی انگیزید و بعد آنرا خاموش می کنید!

خرداد:

عدم اعتماد بنفس باعث می شود که برای جلب توجه دیگران کارهای احمقانه ای بکنید. بدانید که کسانی وجود دارند که وجودتان شادشان می کند و برایتان ارزش زیادی قایلند. امروز انرژیتان را صرف تمیزکردن محیط اطرافتان کنید. دورو اطرافتان را کنترل کنید.

تیر:

امروز اطرافیانتان تصمیمات بدی می گیرند. عصبی نشوید و چیزی نگویید که بعدا برایتان مشکل ساز شود. یادتان باشد که ” هرچه بگویید برعلیه تان مورد استفاده قرار خواهد گرفت”. این راهم در نظر داشته باشید که شما فقط کمی افسرده و نازک نارنجی شده اید. انقدر روی داشتن راه و روش خود اصرار نورزید.

مرداد:

هر چه بیشتر به داشتن یک زندگی ایده آل اصرار داشته باشید زندگیتان سختتر خواهد بود. هرآنچه که امروز رخ می دهد را بپذیرید. درمورد کارها و نقل مکان با همسرتان صحبت کنید و احساساتتان را با خانواده در میان بگذارید.

شهریور:

امروز خیلی با مهارت و با قابلیت شده اید و می توانید تمام جهان را به تسخیر خود درآورید. دارای اقتدار درونی هستید و همه کس به شما ایمان دارند. اعتمادبنفس آرامتان را حفظ کنید تا بتوانید شرایط را در محل کارآرام کنید و به سازش برسانید.

مهر:

روز را مانند یک گلوله آغاز کنید. کارها را با دوستانتان در محل کار انجام دهید و تمام مسولیت ها را به سرعت و دقت تمام تکمیل کنید. خیلی خوب می دانید که باید چه کار کنید، پس دست بکار شوید. امشب معشوقه تان را پیدا کنید و اوقات خوبی را برایش فراهم کنید.

آبان:

زندگی اجتماعیتان امروز خیلی هیجان انگیز خواهد بود. با همه به صحبت و مزه پرانی می پردازید و هیچ کس در اداره از شرتان درامان نخواهد بود. فقط مراقب باشید. شما بیش از آنچه که زحمت کشیده اید می خواهید! کمی کوتاه بیایید و نوشیدنی زیاد بخورید.

آذر:

امروز خیلی انعطاف پذیرید. از این قابلیت تغییر استفاده کنید و کار متفاوتی را انجام دهید. قلبتان گشوده شده است. با بچه ها در پارک بازی کنید و به خودتان اجازه بدهید که کمی هشیارتر و چشم بازتر باشید.

دی:

امروز واقعیت ضربه ی شدیدی به شما می زند. از لحاظ مالی کمی بی ملاحظگی به خرج داده اید و این می تواند کمی شما را با چالش روبه رو کند. با کمی اضافه کاری و بودجه بندی برای هزینه ها می توانید تا آخر ماه دوام بیاورید. ولی به هرحال مراقب باشید که خیلی ناامید نشوید.

بهمن:

امروز از تصمیمات خیلی بزرگ پرهیز کنید. اصلا موقع مناسبی برای بستن قرارداد و یا داشتن یک خرید بزرگ برایتان نیست. برای اینکه کمی بهتر شوید به چندین روز دیگر زمان نیاز دارید. ولی رابطه ی عاشقانه امروز برایتان خیلی خوب خواهد بود. به حرفهای معشوقه تان درباره ی قراردادها و خریدها گوش بدهید.

اسفند:

با استعداد خاصی که در حس ششمتان نهفته است می توانید امروز معجزه کنید. درواقع معجزه هایتان مکالمه های خواهد بود که با اعضای خانواده دارید. ایده های خیلی خوبی برای ادامه سال دارید و امروز خانواده تان به شما گوش خواهند داد. با هم شام بخورید رو از آنها نظرشان را بپرسید. اگر گوش کنید خیلی به نفعتان خواهد بود.

تهيه و ترجمه: مجله اينترنتي زيگيل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *