خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه 27 شهریور 1392

فال روز چهارشنبه 27 شهریور 1392

فروردین:

امروز ایده های خیلی هوشمندانه ای دارید. مدتی است که این ایده ها هرروز در ذهنتان جریان درند. امروز همچنین روز خیلی خوبی است برای اینکه با دوستانتان دورهم جمع شوید و با هم شام بیرون بروید و یک فیلم خوب ببینید. برنامه ی یک مهمانی صمیمانه را بچینید ولی حتما معشوقه تان نیز در آن حضور داشته باشد.

 

اردیبهشت:

تمایل به کمک به یکی از دوستان و مشغله های عمومی باعث گرفته شدنتنان از میزان زیادی انرژی و همچنین مشکل در رابطه هایتان می شود. فداکاری در حق یک دوست کار خیلی برازنده ای است، ولی باید بدانید و تعیین کنید که علایقتان چه چیزهایی را شامل می شوند. اگر کمک به دیگران باعث آسیب رسیدن به روابط و سلامتیتان شود باید از آن دست بکشید و دوباره روی خودتان تمرکز کنید.

 

خرداد:

باید برای سلامتیتان زمان بگذارید. باید غذاهای خیلی مغذی بخورید و مایعات زیادی بنوشید. به میزان کافی استراحت کنید و از کسانی که بیمار هستند دور باشید. البته نباید انقدر خودخواه باشید که معشوقه تان را فراموش کنید!

 

تیر:

توانایی های شخصیتان برای تمرکز روی جزییات خیلی بالا هستند و بنظر می رسد که بطور خیلی مرتب  سازمان یافته ارتباط برقرار می کنید. احتمالا یک سمینار برگذار خواهید کرد و خیلی خوب آنرا اجرا می کنید. کارهایی را قبول کنید که نیازمند توانایی عمیق تفکر و مهارت های مذاکره ایتان هستند. امروز باید به کارهای زیادی برسید.

 

مرداد:

اطلاعات جدید درباره ی یکی از همکاران یا نزدیکان دارید. همه چیز را به او بگویید. تصمیماتی که می خواهید بگیرید را به آخر روز به تعویق بیندازید. باید روی جایی که می روید و چیزهایی که واقعا به آنها نیاز دارید فکر کنید. پیامی در نامه ها و یا ایمیلتان خواهید داشت که تمام ایده هایتان را تغییر میدهد.

 

شهریور:

واژه ی مناسب امروز برای شما سکوت است! صدایتان را بلند نکنید و بیش از میزان مورد نیازتان اطلاعات نخواهید. قبل از صحیت کردن خیلی خوب فکر کنید و اگر هرگونه شکی داشته اید فقط ساکت باشید و هیچ چیز نگویید. نیازی ندارید که بخاطر گفته هایتان همه چیز را عوض  یا درست کنید.

 

مهر:

اگر امروز بی قرارید احتمالا پیشنهادی به شما خواهد شد که برایتان خیلی سرگرم کننده خواهد بود. به سینما بروید و فیلمی ببینید که همیشه می خواستید و مطمین شوید که تعهداتان به خانواده برای زندگی اجتماعیتان مانع درست نکنند. اعتمادبنفس داشته باشید و مراقب باشید که پیام های ایمیلیتان باعث نشوند از کوره دربروید و یا جا بخورید.

 

آبان:

قبل از باز کردن هر پیام، ایمیل و یا نامه ای باید خودتان را درآغوش بگیرید! بعد از مدتهای مدیدی که همیشه خبرهای بد دریافت می کردید، امروز بالاخره یک خبر خوب برایتان می آید و از آن شرایط رها می شوید. انقدر اطلاعات زیادی به سمتتان می آید که مرتب کردنشان تقریبا غیرممکن خواهد بود.

 

آذر:

شرایطتاتن با یک دوست باعث می شود که امروز انرژی اضطراب آور زیادی داشته باشید. یک بحث جدی پیش می آید که باعث می شود شرایطتان با یک دوست واضح تر شود. صادق و مهربان باشید. درمورد خودتان و جایی که از آن می آیید را توضیح بدهید و قاطع باشید. کل وقت آزادتان را صرف جروبحث و گوش دادن به موسیقی نکنید.

 

دی:

اگر کل روز را صرف حرف زدن کنید وقتی برای گوش دادن پیدا نخواهید کرد. سعی کنید اول با گوش دادن به ایده ی دیگران، ایده های خودتان را به کرسی بنشانید. افرادی هستند که انقدر غرق افکار خودشان هستند که برایشان هرچه شما نجام می دهید مهم نیست و گوش نخواهند داد! هنگام صحبت کردن چوب شور بخورید!

 

بهمن:

ایده های خیلی خوبی دارید و عقیده  دارید که می توانید یک مساله ی خیلی بزرگ را در محل کار حل کنید. تمام ایده هایتان را به سرپرستتان بگویید. امروز برای ایده های خوبتان تشویق خواهید شد.

 

اسفند:

امروز نگرش سختگیرانه و خشنتان را تغییر دهید. اگر در ایده ها و نظرهایتان افراطی باشید نخواهید توانست که به کسانی که برای مشورت نزدتان می آیند کمک کنید. فقط روی خودتان و حفظ تعادل زندگیتان تمرکز کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *