خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 30 شهریور 1392

فال روز شنبه 30 شهریور 1392

فروردین:

آرزوهایی که در ماه قبل برای خودتان نوشتید ممکن است امروز به تحقق برسند. به دنبال آنچیزی که می خواهید باشید و اهداف و مقصودهایتان را دوباره برای خود مرور کنید. طالعتان از شما می خواهد که بدرخشید. نفس عمیق بکشید.

 

اردیبهشت:

خوب می دانید که امروز باید چه کار کنید. شاید یک وظیفه ی کاری باشد، ویا کار منزل و یا حتی آماده شدن برای یک مهمانی. همکاران و دوستانتان درباره ی اتفاقاتی که برایتان رخ می دهد مضطرب هستند. درصورت نیاز درخواست کمک کنید و یک نوشیدنی خیلی خوب برای خودتان بخرید.

 

خرداد:

امروز وقتی کار رهبری را انجام می دهید جسور باشید. خواهید دید که کارفرمایانتان پروژه های بزرگی می دهند، زیرا شما خیلی مصمم هستید که همه چیز را به نحو احسن تمام کنید. یک طرح کاری خوب داشته باشید و به کار بروید. شاید مجبور شوید که برای تمام کردن کارها خیلی فشار متحمل شوید.

 

تیر:

امروز برایتان روز خیلی سرگرم کننده ای خواهد بود. به یک ناهار برای جشن دعوت شده اید و می توانید به ستاره ی مورد علاقه تان خیره شوید و چشم بدوزید. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که ستاره تان را با یک چشم واقع بینانه نگاه کنید و آنرا به عنوان یک عامل برای پول بیشتر و یا شغل جدید ببینید.

 

مرداد:

نیاز مبرم به ثبات در زندگی دارید. خوب می دانید که چه می خواهید، فقط بنظر می رسد که نمی دانید چطور آنرا برقرار سازید. شاید بهتر است کمی تلاش کنید  در رابطه ی رمانتیتان کمی بیشتر کنار بیایید. البته این بنظر همیشه مشکل می آید. کمتر نوشیدنی بنوشید و ذهنتان را پاک و رها نگه دارید.

 

شهریور:

امروز احساساتتان را برای خودتان نگه دارید. می توانید روی آنها کار کنید، ولی نگذارید دیگران بفهمند که چه کار می کنید. وقتی یکی از همکاران و یا همسرتان بفهمد که چه می کنید ممکن است به شما یک چشمک ساده بزند. همچنین امروز احساسات هیچ کس را جریحه دار نکنید. البته این جریحه ها با گذشت زمان خوب می شوند، ولی سری که درد نمی کند را دستمال نمی بندند.

 

مهر:

یک پیاده روی طولانی برایتان لازم است. این کاری است که برای رابطه ی عاشقانه می توانید انجام بدهید. این کار ناامیدکنده نیست، ولی شاید یافتن آن کسی که بدنبالش هستید خیلی زمانبر باشد. سمت همه کس نروید و فقط کسی را بیابید که برایتان مناسب باشد. مراقب باشید سراغ سایت های همسریابی نروید.

 

آبان:

امروز در زندگی عاشقانه تان یک حرکت مثبت خواهید داشت. احساس می کنید که الان دارید به جاهایی می رسید. سعی کنید اشتباهات گذشته ای که جبرانشان نکرده اید را فراموش کنید. اگر نیازهای رمانتیکتان معمولی نیستند درموردشان تجدید نظر کنید.

 

آذر:

امروز قلبتان را باز کنید و آنچه در ذهنتان می گذرد را بازگو کنید. می گویید که نمی توانید دعشقی برای خود پیدا کنید؟ ولی می توانید به آن برسید اگر رها باشید و خیلی فعالانه بدنبالش نباشید! شاید عجیب به نظر برسد ولی می گویند وقتی به کتری نگاه کنید آب آن نخواهد جوشید. فقط بیرون بروید  و لذت ببرید، خودتان باشید و بهداشتتان را بالا ببرید. کسی را خواهید یافت.

 

دی:

تلاش برای کسب قدرت همیشه انرژیتان را از شما می گیرد. شما درمورد رقیبتان چیزهای باارزشی فراگرفته اید، ولی به هرحال بهتر است که از این رقابت دست بکشید. امروز روز خیلی خوبی برای باشگاه رفتن و بالا بردن سلامتی است. غذاهای مغذی بخورید و به اندازه ی کافی استراحت داشته باشید. روزی دیگر می توانید ایده هایتان را به اجرا درآورید.

 

بهمن:

اگر احساس می کنید که انرژیتان پراکنده شده است می توانید از آن بعنوان مزیت استفاده کنید. نزاع های احساسی با همسرتان را تبدیل به لحظات عاشقانه کنید. با هم حرف بزنید از طریق ترس هایش عشقتان را ابراز کنید. امروز خواهید دید که معشوقه تان چقدر به شما نزدیک شده است.

 

اسفند:

آیا حس می کنید که امروز خیلی عجول شده اید؟ آیا مایل به انجام یک پروژه هستید؟ این خیلی خوب است! فقط نفس عمیق بکشید و به این فکر کنید که چطور می خواهید شروع کنید. اگر تمام مواد و بودجه لازم را دارید قادر خواهید بود که پروژه را در موعد مقرر به اتمام برسانید. موفق باشید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *